sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Chrom a plameny ...
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Mon 11.6.2007 10:22    Post subject: Reply with quote

BadHans wrote:
jirka wrote:
tak jsem si ho koupil. No a slusne cteni. stejne nejelepsi jsou inzeraty, uz jsem si par aut vybral Mr. Green


Těm se zatím záměrně vyhýbám Laughing


ja jsme hned na ne kouknul, jsem cekal silene ceny a ono ne Very Happy jako do kila bych si vybral urcite. Se mi lib ty pickupy.

A to BA El Camino nema chybu.
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
bob ash
Kníže Ignor


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1388

PostPosted: Mon 11.6.2007 14:52    Post subject: Reply with quote

Já už jsem si tam vybral ještě než to bylo na stáncích - toho Forda Tempo za 5 tisíc. Už je můj Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Mon 11.6.2007 14:53    Post subject: Reply with quote

bob ash wrote:
Já už jsem si tam vybral ještě než to bylo na stáncích - toho Forda Tempo za 5 tisíc. Už je můj Smile


Vrazdik Bicovnik na toho jsem mel zalusk
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
bob ash
Kníže Ignor


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1388

PostPosted: Mon 11.6.2007 14:59    Post subject: Reply with quote

jirka wrote:
bob ash wrote:
Já už jsem si tam vybral ještě než to bylo na stáncích - toho Forda Tempo za 5 tisíc. Už je můj Smile


Vrazdik Bicovnik na toho jsem mel zalusk


Za chvíli bude zase na prodej - pro známý jen za cenu toho, co jsem do něj navrážel...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Mon 11.6.2007 15:00    Post subject: Reply with quote

bob ash wrote:
jirka wrote:
bob ash wrote:
Já už jsem si tam vybral ještě než to bylo na stáncích - toho Forda Tempo za 5 tisíc. Už je můj Smile


Vrazdik Bicovnik na toho jsem mel zalusk


Za chvíli bude zase na prodej - pro známý jen za cenu toho, co jsem do něj navrážel...


to znamena 5000 + kolik?
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
bob ash
Kníže Ignor


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1388

PostPosted: Mon 11.6.2007 15:05    Post subject: Reply with quote

No, zatím jsou náklady odtah (mělo to uvolněnej vejfuk a nemělo to technickou)- 2500, spravení toho vejfuku (700), nový žárovky do předních světel (700, jsou tam nějaký šílený), technická (1000), vodní pumpa (litr) a to snad bude všechno.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
handbrake
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2348
Location: ahead

PostPosted: Wed 15.8.2007 14:35    Post subject: Reply with quote

no kupil som si ten casopis zo zaujimavosti a mam z toho celkom zmiesane pocity....

-cena je dost brutal (mozem za to mat carauto + speed)
-stare ameriky, lowriders, hot-rods a podobne veci sa mi celkom pacia
-....ale texty su viac nez totalne slabe. ten vojtov sa aspon snazi o humor ale je to extremne kratke a clovek sa z toho nic poriadne nedozvie. clanky su ploche o nicom a nevedia vobec chytit. napriklad clanok o 1000 konovom dodge Viper akoby tam ani nebol! sa to nedalo ani pochopit ze niekto ma i ked len na chvilu hentake auto a napise o tom menej nez by bola dlzka odkazu na google.
-clanky o seriovych novych amerikach su pre mna o nicom, ale uznam ze to je len vec vkusu.


je mi to aj luto ale texty su amaterske a cena dost vysoka cize to bude zrejme len pre velmi skalnych privrzencov.
_________________
Keď Chuck Norris spadne do vody, nie je mokrý, ale voda je Chuck Norris.
Back to top
View user's profile Send private message  
Balet
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 436
Location: Česká Lípa/Praha

PostPosted: Thu 16.8.2007 19:06    Post subject: Reply with quote

handbrake wrote:
no kupil som si ten casopis zo zaujimavosti a mam z toho celkom zmiesane pocity....

-cena je dost brutal (mozem za to mat carauto + speed)
-stare ameriky, lowriders, hot-rods a podobne veci sa mi celkom pacia
-....ale texty su viac nez totalne slabe. ten vojtov sa aspon snazi o humor ale je to extremne kratke a clovek sa z toho nic poriadne nedozvie. clanky su ploche o nicom a nevedia vobec chytit. napriklad clanok o 1000 konovom dodge Viper akoby tam ani nebol! sa to nedalo ani pochopit ze niekto ma i ked len na chvilu hentake auto a napise o tom menej nez by bola dlzka odkazu na google.
-clanky o seriovych novych amerikach su pre mna o nicom, ale uznam ze to je len vec vkusu.


je mi to aj luto ale texty su amaterske a cena dost vysoka cize to bude zrejme len pre velmi skalnych privrzencov.


No já jsem si to taky koupil... Musel jsem ozkoušet ten kult. Moje pocity jsou ale rozpačité... Je to drahý jak svině a navíc mi to stylově i graficky připomíná to nejhorší, co může trh s autočasopisy nabídnout - plátky typu Tuning magazine... Takže never more. Škoda.
Back to top
View user's profile Send private message  
momodels
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 346

PostPosted: Thu 16.8.2007 19:42    Post subject: Reply with quote

Ja som si to len rychlo prelistoval a tiez sklamanie...
Back to top
View user's profile Send private message  
bob ash
Kníže Ignor


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1388

PostPosted: Thu 16.8.2007 19:53    Post subject: Reply with quote

Díky za kritiku, budem se snažit s tím něco dělat. Co se týče úrovně textů - s tím, že Němci píšou nahovno, bohužel nic neuděláme.

S tím, že šéfredaktor píše občas taky dost nudně, asi taky ne, protože vyměnit ho nemůžem.

Příště bude ode mě z český scény snad nějakej muscle car a pokusím se to napsat delší - tentokrát už jsme měli hrozně narvaný číslo, nebylo kam to dát.

Grafika je opět věcí Němců, já bych to taky udělal jinak, ale do toho kecat nemůžu. Jinak Petr píše i pro Autosport & Tuning, tak možná proto Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Balet
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 436
Location: Česká Lípa/Praha

PostPosted: Thu 16.8.2007 22:02    Post subject: Reply with quote

bob ash wrote:
Díky za kritiku, budem se snažit s tím něco dělat. Co se týče úrovně textů - s tím, že Němci píšou nahovno, bohužel nic neuděláme.

S tím, že šéfredaktor píše občas taky dost nudně, asi taky ne, protože vyměnit ho nemůžem.

Příště bude ode mě z český scény snad nějakej muscle car a pokusím se to napsat delší - tentokrát už jsme měli hrozně narvaný číslo, nebylo kam to dát.

Grafika je opět věcí Němců, já bych to taky udělal jinak, ale do toho kecat nemůžu. Jinak Petr píše i pro Autosport & Tuning, tak možná proto Smile


Aha, takže to ty... : ) Obecně považuju časoupis o amerikách za skvělý nápad, ale ne v tomhle podání. Chybí mi tam takový to anglický vtipkování a odlehčenost, co znám z Autocaru, Top Gearu atd. Možná to bude tim, že je to v originále právě z toho Německa. Jako těch peněz nelituju, utrácím i za větší kraviny, jako třeba Ferrari 1:18 na vysílačku (mimochodem dopručuju), ale asi si další už nekoupím, působí to na mě trochu vulgárně a zároveň suše. Mnohem, mnohem, mnohem víc by se mi líbil časopis o britských autech psaný brity, ale na to tu trh asi není vůbec. Leda si za nekřesťanské peníze kupovat originál něčeho takového za nekřesťanské peníze.

Jo a když už mluvíme o těch amerikách, kamarád si koupil nový Cadillac Escalade a hned si na to dal 22'' chromovaná kola... Perleťově bílý lak. Ještě jsem to na živo neviděl, ale docela se těším až se v tom svezu.
Back to top
View user's profile Send private message  
bob ash
Kníže Ignor


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1388

PostPosted: Thu 16.8.2007 22:11    Post subject: Reply with quote

Balet wrote:


Aha, takže to ty... : ) Obecně považuju časoupis o amerikách za skvělý nápad, ale ne v tomhle podání. Chybí mi tam takový to anglický vtipkování a odlehčenost, co znám z Autocaru, Top Gearu atd. Možná to bude tim, že je to v originále právě z toho Německa. Jako těch peněz nelituju, utrácím i za větší kraviny, jako třeba Ferrari 1:18 na vysílačku (mimochodem dopručuju), ale asi si další už nekoupím, působí to na mě trochu vulgárně a zároveň suše. Mnohem, mnohem, mnohem víc by se mi líbil časopis o britských autech psaný brity, ale na to tu trh asi není vůbec. Leda si za nekřesťanské peníze kupovat originál něčeho takového za nekřesťanské peníze.

Jo a když už mluvíme o těch amerikách, kamarád si koupil nový Cadillac Escalade a hned si na to dal 22'' chromovaná kola... Perleťově bílý lak. Ještě jsem to na živo neviděl, ale docela se těším až se v tom svezu.


Lepší by byla lincence třeba Hot Rodu, nebo něčeho podobnýho z US trhu - po pravdě řečeno, já z těch německejch originálů taky nejsem nadšenej (poprvé jsem čet přeloženou verzi pro časák, některý jsme rovnou museli zásadně předělávat).
Ale myslím, že časem se to snad zlepší - teoreticky bychom mohli někdy časem dostat větší procento českýho obsahu.

Časopis o anglickejch autech je komerčně nesmysl, ameriky maj výhodu, že jich je spousta, jsou rozmanitý a stavěj se z nich různý nesmysle, o kterejch se dá psát - a přitom jsou dostatečně výlučný.

Ad Escalade - 22" kola tam pravděpodobně nedal, ale už tam byly. Základ jsou osmnáctky, který na tom vypadaj hrozně mrňavý, za příplatek jsou dvaadvacítky. A negři na to dávaj tak 26"...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Balet
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 436
Location: Česká Lípa/Praha

PostPosted: Thu 16.8.2007 22:23    Post subject: Reply with quote

bob ash wrote:
Balet wrote:


Aha, takže to ty... : ) Obecně považuju časoupis o amerikách za skvělý nápad, ale ne v tomhle podání. Chybí mi tam takový to anglický vtipkování a odlehčenost, co znám z Autocaru, Top Gearu atd. Možná to bude tim, že je to v originále právě z toho Německa. Jako těch peněz nelituju, utrácím i za větší kraviny, jako třeba Ferrari 1:18 na vysílačku (mimochodem dopručuju), ale asi si další už nekoupím, působí to na mě trochu vulgárně a zároveň suše. Mnohem, mnohem, mnohem víc by se mi líbil časopis o britských autech psaný brity, ale na to tu trh asi není vůbec. Leda si za nekřesťanské peníze kupovat originál něčeho takového za nekřesťanské peníze.

Jo a když už mluvíme o těch amerikách, kamarád si koupil nový Cadillac Escalade a hned si na to dal 22'' chromovaná kola... Perleťově bílý lak. Ještě jsem to na živo neviděl, ale docela se těším až se v tom svezu.


Lepší by byla lincence třeba Hot Rodu, nebo něčeho podobnýho z US trhu - po pravdě řečeno, já z těch německejch originálů taky nejsem nadšenej (poprvé jsem čet přeloženou verzi pro časák, některý jsme rovnou museli zásadně předělávat).
Ale myslím, že časem se to snad zlepší - teoreticky bychom mohli někdy časem dostat větší procento českýho obsahu.

Časopis o anglickejch autech je komerčně nesmysl, ameriky maj výhodu, že jich je spousta, jsou rozmanitý a stavěj se z nich různý nesmysle, o kterejch se dá psát - a přitom jsou dostatečně výlučný.

Ad Escalade - 22" kola tam pravděpodobně nedal, ale už tam byly. Základ jsou osmnáctky, který na tom vypadaj hrozně mrňavý, za příplatek jsou dvaadvacítky. A negři na to dávaj tak 26"...


Nene, dostal na to 18ky, který opravdu na fotkách vypadaly jak z kolečkovejch bruslí, ale přímo tam kde to kupoval mu se slevou prodali takový 22'' nonCadillac pseudo dvoudílný kola... Takže má oboje.
Back to top
View user's profile Send private message  
pip
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5308

PostPosted: Thu 16.8.2007 22:37    Post subject: Reply with quote

bob ash wrote:
A negři na to dávaj tak 26"...


Roflnik Roflnik Roflnik

Nj Embarassed ...tak pokracujte...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms