sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
móda vs. věk
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18449

PostPosted: Mon 23.7.2007 18:17    Post subject: móda vs. věk Reply with quote

co si myslíte o tom, že by žena/ muž nad x let neměli nosit nějaký druh oblečení...
http://www.novinky.cz/zena/styl/minisukne-by-mela-byt-tabu-pro-zeny-nad-28-let_119350_o5qqv.html
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20486

PostPosted: Mon 23.7.2007 18:24    Post subject: Reply with quote

ale tak co nosit si každej může co chce,jen by měl mít nějakej soud. ale ať se nějaká pětačtyřicítka nediví že se okolí se zdá nevkusný když chodí v oblečení pro patnáctky.mně se to třeba taky nelíbí,myslím že čím je žena starší tím by se měla oblékat nějak tak vkusněji nebo elegantněji jak to říct (nebo prostě normálně jako většina ostatních)

ale nějaký věkový omezení na minisukně mi přijde směšný Laughing taky záleží na kolik žena vypadá,že Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 23.7.2007 18:34    Post subject: Reply with quote

Mne se libi, kdyz se zeny oblekaji mladistve...takove pruzkumy mi pripadaji smesne. Kdyz se ten clovek citi dobre v urcitem obleceni, tak nevidim duvod, proc by ho nemel nosit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Mon 23.7.2007 18:36    Post subject: Reply with quote

Jo třebas dětské kšiltofky! Rolling Eyes Laughing Tu nosi jeden náš soused... on se vubec seknul s modou tak někde v 90 letech... nosi mrkváče, dětskou kšiltofku, trička s megapotiskama a jestě je opásaný ledvinkou Shocked Laughing A to už má přes 50 roku... vypadá jak přerostlé ditě...

Jinak co se výzyvavého oblečení týče, tak to zaleži spíše na postavě, než na věku... někdy bych to zakázal i některým 17ctkám Laughing Hlavně se dívám spíše na to jestli to není k danému věku moc infantilní... třebas takové uplé růžové tričko a vlastně vůbec všemu oblečení podobného ržení by nějaká věková hranice neuškodila Wink
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 23.7.2007 18:46    Post subject: Reply with quote

Nocturmas, ale treba je ten soused hodnej... Wink a to je hlavni, ne?
Btw. mela sem anglictinarku, co ve svych 60ti letlech nosila tricka s napisem Punk´s non dead apod. a silene ji to seklo...byla to charismaticka zena...
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 23.7.2007 18:48    Post subject: Reply with quote

to mi přijde dost přitažné za vlasy! představa, že bych za šest let už neměla nosit minisukně mě děsí Smile je to hloupost..to už můžou bikini zakázat nejen starším, ale i obézním, pihovatým, sýrově bílým apod. protě za svůj vzhled i věk nemůžeme, a navíc u ženskejch je to tabu, ty by se přece měly snažit vypadat pořád mladistvě, tak pročnajednou ty "normy" ? jsem zvědavá co móda za takových 12, 20 let přinese Smile
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20486

PostPosted: Mon 23.7.2007 18:52    Post subject: Reply with quote

ale to Nocturmas snad neříká že neni Smile cílem tohohle tématu asi není že lidské vlastnosti jsou přednější než zjev (což už každý ví od 1.třídy že Wink )
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 23.7.2007 18:54    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sat 7.6.2008 21:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Mon 23.7.2007 18:55    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
Nocturmas, ale treba je ten soused hodnej... Wink a to je hlavni, ne?
Btw. mela sem anglictinarku, co ve svych 60ti letlech nosila tricka s napisem Punk´s non dead apod. a silene ji to seklo...byla to charismaticka zena...

No tak hodnej to on bude... ale nejspíše jen na paní hospodskou Smile

Jinak někomu to sekne i ve starem věku s mladistvými barvami a nápisy, ale musí se to umět nosit, tak jako všechno... jinak v tom vypadá člověk spíše jako trouba...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 23.7.2007 19:00    Post subject: Reply with quote

Chanteau Arrow dekuji, ze si mi nastinila podstatu tohoto tematu Laughing
pokud tohle vi kazdy od prvni tridy, mel by byt take natolik "ohleduplny a tolerantni", aby se neposmival lidem, kteri svym oblecenim vybocuji (navic si myslim, ze tento tvuj nazor je silene mimo v dobe, kdy se deti sikanuji na zaklade toho, jestli maji znackove hadry, ale to uz je OT)


Last edited by Tornado_Lou on Mon 23.7.2007 19:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mantis_religiosa
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 2565
Location: Nebe

PostPosted: Mon 23.7.2007 19:00    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
To jsou fakt vedci, kdyz vymysli tohle! Kdyby radsi vymysleli neco proti leukemii...blbci.

To jsem si přesně řikala... Když jsem slyšela, že to je výzkum, tak jsem třeba čekala, že zjistili, že třeba minisukně neni po určitym věku vhodná třeba pro kolena Laughing a oni řikaj věda tomuhle.
Quote:
Btw. mela sem anglictinarku, co ve svych 60ti letlech nosila tricka s napisem Punk´s non dead apod. a silene ji to seklo...byla to charismaticka zena...

Tak to já měla angličtinářku, co nosila hodinky s Mickey Mousem (asi tak kolem čtyřiceti) a moc charismaticky teda nevypadala Laughing tak asi neměla na jiný
_________________
"Kdo z vás může jen o píď prodloužit svůj život, bude-li se znepokojovat?
Nedokážete-li tedy ani to nejmenší, proč si děláte starosti o to ostatní?"
(Ježíš)
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 23.7.2007 19:03    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
Jinak někomu to sekne i ve starem věku s mladistvými barvami a nápisy, ale musí se to umět nosit, tak jako všechno... jinak v tom vypadá člověk spíše jako trouba...

Asi tak Wink Ono to ani není o věku, jako spíš o osobnosti a o tělesných dispozicích dotyčné(ho). Třeba naše třídní na gymplu, tělocvikářka, má i ve svých 55+ skvělou postavu, minisukně a šortky nosí stále, a sluší jí to moc Smile !
Mně je asi celkem jedno, co kdo nosí. Samozřejmě si všímám, co mají lidi na sobě a v duchu to hodnotím, ale obecně vzato mi to je fuk. Vnímám to spíš jako měřítko pro sebe, že já bych si něco takového neoblíkla. Když se v tom ale někdo jiný cítí ok, je to v pohodě.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20486

PostPosted: Mon 23.7.2007 19:07    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou Arrow nepochybně...jen to tu prostě chápu tak,že zkritizovast někomu oblečení neznamená se mu posmívat.takže tak. šak s těma dětma to taky nemělo být myšleno doslovně hm Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 23.7.2007 19:10    Post subject: Reply with quote

Chateau Arrow Ok Smile
Je pravda, ze nekteri lide nemaji vkus...ale na druhou stranu, to, co jednomu prijde vkusne, muze prijit nekomu jinemu nevkusne a naopak
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 23.7.2007 19:11    Post subject: Reply with quote

pokusim se vám vyfotit jednu babču co chodí nakupovat do delvity, vypadá na to, že je jí těžce po 60, ale za její outfit by se nemusela stydět 15ti letá slečna.. a ještě jak chodí sladěná např do růžové a vše podle trendů..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms