sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
stopy, stopari, stoparky
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 15.7.2007 11:42    Post subject: Reply with quote

ded


Last edited by Shrew on Wed 27.6.2012 7:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sun 15.7.2007 13:12    Post subject: Reply with quote

ja casto beru stopare...a zatim se nikdo nebal nastoupit mi do auta...a pritom obvykle vozim v kufru motorovou pilu a na zadni sedacce mivam dve kanadske sekyry Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Mon 13.8.2007 17:25    Post subject: Reply with quote

vcera jsem se teda rozhodla, ze budu pekelne dobre kontrolovat kazdeho ridice, kdo mi zastavi

vraceli jsme se z festivalu a s kamaradkou jsme byly hrozne unavene, tak jsme si stoply asi na deset kilometru auto. zastavili nam dva typci a tak jsme vdecne nasedly a pripravily se na cestu. spolusedici s nami docela normalne mluvil, ale ridic byl stary a dost slizky pan...uz kdyz jsme se rozjizdeli, bylo podezrele, ze si nedokazal poradne zapnout pas a nez zavrel dvere, trvalo to tak dve minuty. byly jsme vyplasene, ale uz jsme mely bagly v kufru a rekly jsme si, ze to maji dnad nejake porouchane, protoze to bylo dost stare auto...ale dost podezrele to bylo. pak ze spolusediciho vypadlo, ze ridic ma v sobe dve a pul flasky rumu, ale at se nebojime, ze je to profesionalni ridic...za chvili se ukazalo, ze jak je na sracky tak nemuze ani mluvit a neprecte napisy na cedulich. no stoprocentni jizda smrti, ale prezily jsme to, dikybohu. klepaly jsme se jeste asi pul hodiny
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Mon 13.8.2007 20:36    Post subject: Reply with quote

jeeezisi, kdyz sem si precetla nektere vase pribehy Shocked nikdy sem nestopovala a ani nechci Bojik

jedine jak uz tu nekdo psal, na dovolenku stopem- jet si kam chcete, je to vlastne zadarmo....ale to jenom s budoucim pritelem, pokud teda bude ochoten jet
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms