sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
krásní lidé
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 9.4.2007 10:11    Post subject: Reply with quote

Exi, to ze clovek studuje na VS neni zaruka toho, ze nebude povrchni...man je asi citlivy, ale je pravda, ze vzdycky se vsechno tak nejak tocilo kolem neho
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 9.4.2007 10:14    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
ze vzdycky se vsechno tak nejak tocilo kolem neho
jo, to je pravda. A taky je pravda ze kazdy ma 150 historek o tom, kdo mu kdy slozil nejaky kompliment nebo na nej ziral v tramvaji, ale ventiluje to tu s patricnou pompou jen Man.
Mozna az prestane tolik resit svuj vzhled, prestanou to resit i ostatni?
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 9.4.2007 10:17    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
je pravda, ze vzdycky se vsechno tak nejak tocilo kolem neho


To je asi hodne o zahledenosti do sebe (i kdyz kazdy z nas je castecne zahleden sam do sebe). Ale ted obecne (ne o Manovi) - na boardu je tohle krasne videt - kdo je jen "ja, ja, ja" a kdo je obcas i "ty". Toho si vsimam hodne.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Mon 9.4.2007 12:51    Post subject: Reply with quote

jen vc rychlosti zareaguju,teď nemám moc času

to že ventiluji tyto histoky působí asi trochu trapně a já si to v poslední době uvědomuji také Embarassed
jenže třeba proč je ventiluji hraje roli i to že většina z vás má partnera a moje vztahy jsou jedna velká katastrofa.asi si tím možná i něco dokazuji že to píšu na hlas,protože se v otmhle cítím torchu méněcenně.
opravdu si mylsím že jsem v mnoha ohledech méně povrchní než ostatní.

a jak píše max.toho čeho jsem dosáhl,nevím jestli to vůbec zaslouží takové označení,nebylo na úkor něčeho,opravdu ne

a to že tu píšu často jen o oblečení a podobných věcech je to že mě tu už nic jiného nebaví řešit,to co mě opravdu trápí tu nepíšu skoro nikdy,protože se to vždy nějak vymkne kontrole...

jo a zahleděný do sebe asi trochu jsem,na druhou stranu jsem dost empatický člověk který se stará o své přátelé,jak se mají,cítí atd.
to že to na boardu není vidět,je jedna věc a pak chápu že to tak vidíte,jen můj vztah k boardu je už pár měsíců úplně jiný než kdy dřív byl...
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Mon 9.4.2007 20:42    Post subject: Reply with quote

pro mě je povrchnost to že budu soudit lidi kolem sebe podle toho jak se oblékají,říkat jak ta a ta má horzné oblečení,neznačkové,jak má mastné vlasy a nenapadne mě řešit nic jiného. S ostatními se budu bavit jen o hadrech a kosmetice...
Absolutně to nesouvisí s tím jak o sebe kdo pečuje a nebo vypadá.

Ke mě. Za prvé mě štve názor mnohých kteří považují posilovnu za něco přízemního. Přijde mi to jako nějaké intelektuální elitářství. Do posilovny nechodím proto abych se mohl obdivovat před zrcadlem a nebo abych na to balil holky. Za prvé mě to baví,za druhé je to odpočinek. ANvíc se mi líbí to jaký jsem udělal progres.
A nevím jak vás napadá že všechen svůj volný čas mi zabere nějaká péče. Solárko je především relaxace a prostě už takový zvyk. A zabere mi asi 15 minut týdně.
A pokud se týče utrácení peněz,tak nějvětší část tvoří různé dárky,večeře,snídaně,obědy, kafíčka.Ne jen nakupování.
A další činnosti. Rád chodí mna jazz,miluju hudbu,když jsme byl na baletu byl jsem úplně unešený,rád chodím na výstavy různých fotek a čehokoliv,mám rád architekturu a procházky Prahou i když tomu pravda moc nerozumím.Ale zajímá mě to a pokud mám s kým dělat něajkou takovouto činost,jsem vážně rád.

Mě štve ta nálepka,třeba protože když mi někdo nabízí lepší post v práci,tak se od přítelkyně dozvídám že je to stejně hlavně protože se tomu španělovi líbím, a ta myšlenka že jsem v tom o co jde a co bych měl umět dobrý vůbec nepadne. Tohle mě hlavně štve.

Jo občas je to pro mě příjemné,když mi někdo něco hezkého řekne a jelikož před 10 lety po mě holky házeli šišky a křičeli jak jsem ošklivý,že před 6 lety na diskotékách na škole v přírodě se nade mnou slitovala jedna holka,byla nejhezčí ze třídy a se mnou si šla jednou zatancovat s takovým altruistickým výrazem tváře.
že na mě dodnes máma skorto křičí kvůli otmu jak mám vlasy a nebo kvůli otmu že mi moje poslední partnerka říkala jak jsou žíly na mých rukou hnusné, jak mám na zádech prdel atd.

Jo občas to je fajn,lae to co tu občas píšu,je spíš protože mi některé ty věci přijdou spíš srandovní až absurdní.
Možná si tím i něco dokazuju a přesvědčuju sám sebe.nevím,v součastné době mám v hlavě hrozný nepořádek.

a to že mi to vadí a nezměním se je spíš v tom že nechci ustupovat,protože mi třeba někdo nerozumí nebo se na mě kouká jen z jednoho pohledu ovlivněného předsudky.

a přidám se k ostatním kteří tu psali že je pochvala na něco z jejich duševní stránky potěší mnohem víc. vždyť to je přece jasné...

je to danné vše i tím že jsem takový člověk který má většinu lidí rád a prostě mě to občas dost mrzí
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Mon 9.4.2007 21:04    Post subject: Reply with quote

odmazano na prani. --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Tue 10.4.2007 9:02    Post subject: Reply with quote

Moje nejlepší kamarádka je nádherná,každý kluk se za ní otočí,dokonalá,blonďatá a štíhlá (velmi) a přitom nemá moc velké sebevědomí a není namyšlená,je sní sranda a je chytrá.A bohužel je bez kluka,protože díky své kráse většinou narazí na namyšleného debila co jí jen využije a odkopne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 10.4.2007 9:06    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
cloo
kytky 5, meta: 5850
kytky 5, meta: 5850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5784

PostPosted: Tue 10.4.2007 9:13    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
Lenka wrote:
protože díky své kráse většinou narazí na namyšleného debila co jí jen využije a odkopne.


tak tohle je slušná blbost Laughing


no to jo. Ona si snad partnery vybira sama, ne? Za to, ze si vybira debily-jak ty pises, si muze sama.
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19605

PostPosted: Tue 10.4.2007 9:14    Post subject: Reply with quote

Lenka wrote:
A bohužel je bez kluka,protože díky své kráse většinou narazí na namyšleného debila co jí jen využije a odkopne.


Tak to je snad taky její rozhodnutí a kým bude a s kým ne. A když ji vyhovuje namyšlený debil...
Back to top
View user's profile Send private message  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Tue 10.4.2007 9:25    Post subject: Reply with quote

Nightwish wrote:
Mně nikdy spojení ošklivý člověk-ošklivá duše nebo naopak nikdy nenapadlo, tyhle věci absolutně nespojuju...přistupuju k lidem stejně,proboha,s někým se nechtít bavit jen proto,že není symetrický,jeho pleť není hladká,pajdá na jednu nohu nebo něco podobného? Shocked Upřímně mě nadávno dost šokovalo,jak myslím že JJJ a Daimler napsali v perličkách,že se jim příčí bavit se nebo dívat se (už přesně nevím) na ošklivé lidi, já osobně tohle dost dobře nechápu..


tohle enchápe dost lidí, ale bohužel je to tak. lidem, kteří se mi fyzicky nelíbí někdy ani nedám šanci aby se ke mě "přiblížili". Jo jsem povrchní, ale každej má něco ne? Omlouvat se za to nehodlám, nikomu se neposmívám jen si to myslím v duchu.
ted by mohlo spoustu lidí namítnout, že taky nejsem žádná krasavice abych se nad někým ušklíbala, ale to mě nezajímá. jde o subjektivní pocit a muj pocit, je, že jsem Mr. Green
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Tue 10.4.2007 12:37    Post subject: Reply with quote

No ze začátku se netváří jako debilové když jí chcou dostat Rolling Eyes ...většinou každý časem pozná co to je za debila ne?Není to první ani poslední případ co se z hodného chlapa stane idiot
Nevím proč by to měla být blbost Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6831

PostPosted: Tue 10.4.2007 12:59    Post subject: Reply with quote

výjimečně souhlasím s Lenkou.
ja jsem teda taky poznala dost debilů, vám se to ještě nikdy nestalo nebo co? soudě podle vašich reakcí teda ne, člověk vám může jen závidět Wink
ono totiž přesně jak píše lenka to ne vždy jde hned poznat Evil or Very Mad Wink
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Tue 10.4.2007 16:11    Post subject: Reply with quote

Lenka wrote:
Moje nejlepší kamarádka je nádherná,každý kluk se za ní otočí,dokonalá,blonďatá a štíhlá (velmi) a přitom nemá moc velké sebevědomí a není namyšlená,je sní sranda a je chytrá.A bohužel je bez kluka,protože díky své kráse většinou narazí na namyšleného debila co jí jen využije a odkopne.


Opravdu je to slušná blbost Laughing. Protože na debila může narazit stejně tak krásná holka jako ošklivá ..... Nehledě na to, že co je pro jednoho krásné, může být pro druhého ošklivé Wink.
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19605

PostPosted: Tue 10.4.2007 16:15    Post subject: Reply with quote

Kess - jasně, že jsem narazila na pěkné pitomce, kdo ne Smile Ale to jak to Lenka podala "díky své kráse narazí na namyšleného debila..." - tak jestli je člověk namyšlený to snad poznáš docela brzo ne? (já teda přímo na namyšlené nemám štěstí, jako že by se o mě někdo takový ucházel, ale myslím, že bych to asi poznala Smile )
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Next
Page 16 of 18

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms