sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Proč se nesvěřujete aortě? :-)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
koogi..
Guest





PostPosted: Tue 21.8.2007 9:36    Post subject: Reply with quote

Rozárka wrote:
Koogi wrote:
Rozárka wrote:
Tak především protože je to veřejné fórum.. Svoje soukromí si strašně moc hlídám už jen kůvli strachu o malou. Upřímně mi připadají témata jako ukaž svou rodinu a fotky místa kde bydíš už přespříliš.


Nechci rýpat Rozárko, ale když to máš takhle, tak moc nerozumím tomu, proč máš v avataru Emu a dáváš sem spousty vašich fotek. Vždyť to snad je tvoje rodina. A fotky míst kde bydlíš...ty sice fotku města nedáváš, ale vsadím se, že z tématu "Těhotenství" ví každý, v kterým městě bydlíš. Nemyslím to nějak zle.


Protože pochybuju o tom, že by mě někdo poznal podle dítěte v kočárku, které se navíc mění každým dnem... Bydliště mám na třech místech a člověk, o kterého mi jde především nemá tušení, že mám něco společného s Plzní... Ani neví, jak malá vypadá, takže podle ní a jejích fotek mne určitě nevystopuje...


To jsem ani netvrdila. Jen si trochu odporuješ. Když tě nikdo podle tebe nepozná podle dítěte v kočárku, tak v tom případě teda ostatní nikdo nepozná podle fotky rodičů, sourozenců... je to snad to samý nebo ne? A ty jsi napsala, že témata, kam se dávají fotky rodiny ti připadají přespříliš.
O tom, jestli tě může/nemůže odhalit tvůj bývalý vůbec nebyla řeč. Já ani netušila, že se před ním nějak "tajíte". Tak jsem to fakt nemyslela.
Back to top
 
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Tue 21.8.2007 11:54    Post subject: Reply with quote

Jana wrote:
nemám potřebu, nikoho tady neznám, v reálu se taky nikomu nesvěřuju, jsem tajemná jak hrad v Karpatech


Jani ty se nesvěřuješ jo? No já teda nevim Smile
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14041

PostPosted: Tue 21.8.2007 15:10    Post subject: Reply with quote

Nesvěřuju se aortě, protože buď problémy nemám, nebo je vyřeším sama v sobě a nebo to proberu s mámou, ségrou nebo kamarádama. A když už napíšu něco osobního, tak je to většinou v noci v sakra špatný náladě. V zásadě nemám problém napsat nějakou osobní věc, beru to jako nástěnku, nemyslim, že to někoho až tak zajímá nějaký mý výlevy. No já vlastně na aortu už moc nepíšu, spíš to čtu, tak můžete mít pocit, že už sem nechodim.
To už se spíš svěřuju blogu. V afektu něco napíšu, hrozně se rozjedu a do druhýho dne to smažu. Jen se musim vypsat.
Back to top
View user's profile Send private message  
corona
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 405

PostPosted: Tue 21.8.2007 15:12    Post subject: Reply with quote

A co se tedy stalo Suny, jestli můžu vědět? Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Tue 21.8.2007 18:11    Post subject: Reply with quote

Corono, můžeš Wink ... stačí si najít patřičný příspěvek od Suny v tomto tématu Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Page 11 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms