sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Praca po skonceni VS
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Fri 17.8.2007 14:32    Post subject: Reply with quote

Já tento rok taky končím (snad Laughing ). Mám vytipovaná místa, kde bych chtěla pracovat. Ráda bych zakotvila třeba na úřadu práce (líbilo by se mi například poradenství pro specifické skupiny klientů; poradenství pro volbu povolání apod.). Ale určitě by se našla i další místa, která by mě zajímala.

Jinak co dělám pro budoucí uplatnění - školní praxi směřuju do oblasti, která mě zajímá - tzn. že jsem už párkrát byla na praxi na ÚP. Tam jsem navázala dobrý kontakty. Vedoucí mi řekla, ať se po škole zeptám na místo, takže to možná využiju. Vzhledem k tomu, že školní praxe řadu zaměstnavatelů nezajímá, snažila jsem se najít práci v oboru. Už nějakej pátek dělám koordinátorku dobrovolníků a to na konkrétním projektu, do něhož zapojujeme nezaměstnané absolventy (dobr. činnost jim má pomoct získat práci), takže to zase směřuje do té mé vysněné oblasti Smile Dělala jsem i prezentace na ÚP, takže se mi zase podařilo navázat nějaké ty kontakty. Pak jsem taky chvíli dělala dobrovolnici. Díky tomu jsem se k téhle práci vlastně dostala. Každopádně je to další praxe. Teď si budu dodělávat i nějaké vzdělávací kurzy.

Netuším, kdy si začnu hledat práci. Ještě je docela čas nad tím přemýšlet. Teď se ještě snažím o nějakou tu praxi, uvažuju i o nějakých kurzech angličtiny, ptž moje znalosti jsou dost bídný.

Ještě se uvidí, co bude. Každopádně zřejmě pak budu reagovat na nějaké inzeráty nebo počkám, jestli nepřijde nějaká zajímavá nabídka Smile
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms