sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Proč se nesvěřujete aortě? :-)
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Fri 17.8.2007 12:02    Post subject: Proč se nesvěřujete aortě? :-) Reply with quote

Před nedávnem jsem měla potřebu s někým řešit určitý problém. Kdysi bych si tady založila téma a probrala to s vámi Smile Teď se mi do toho vůbec nechtělo. I když sem chodím pořád ráda, přestalo to tu pro mě být místem, kde bych se chtěla s něčím svěřit a získat tak třeba podporu a radu. Má to někdo podobně? Jestli ano, tak co je tím důvodem, proč tady už nechcete probírat své problémy?

/Myslím, že něco podobného se kdysi řešilo i v depce, takže tohle téma může být i jakýmsi pokračováním Smile/
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30007

PostPosted: Fri 17.8.2007 12:08    Post subject: Reply with quote

No jo, asi to mám podobně. Ale vlastně ani nevím proč. Riziko, že si někdo známý přečte moje problémy na netu mě až tak netrápí, spíš se obecně moc nesvěřuju, připadám si pak trapně a slabošsky. Stačí mi mít na to tak jednoho dva lidi před kterými se nestydím. Taky bych klidně svoje problémy vyprávěla naprosto cizímu člověku na nádraží, kterýho už nikdy neuvidím.
Možná proto mi to dřív nedělalo takový problém, ale teď tady mnohem víc lidí znám a tak mám zábrany.
Navíc teda nemám moc s čím se svěřovat, mám takový bezproblémový nudný život Mr. Green
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Fri 17.8.2007 12:11    Post subject: Reply with quote

Tak já tady vybliju všechno, ale už si taky dávám pozor. U mně je to ale hlavně tím, že si to tu čte přítel, takže jsem opatrnější. Nemusí vědět všechno. Proto když fakt se chci svěřit s něčím hodně osobním tak píšu jako host (i teď, aby pak nehledal všechny příspěvky od hostů).
A druhý důvod-vzhledem k tomu, že tu chodí lidi, které nemusím a kteří nemusí mě (asi) tak nemám chuť se svěřovat když si to budou číst i oni. Dětinské, ale je to tak Embarassed
Naštěstí teď žádný extra problémy nemám, hlavně dřív jsem řešila jednu věc, kterou kdyby se dozvěděl, tak by to bylo špatný, ale to už je taky pryč Very Happy E.
Back to top
 
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 17.8.2007 12:12    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 18:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Fri 17.8.2007 12:14    Post subject: Reply with quote

Hm, já když bych se měla svěřovat, budu se snažit to udělat hodně stručně aby po mě nemusel nikdo číst slohy, nejsem typ co sem začne vypisovat svoje dlouhosáhlé emoce, ani vlastně moc nežádám o rady... tak co radit někomu kdo nechává vztah existovat že jo... Bojik
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
culotes
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4801

PostPosted: Fri 17.8.2007 12:27    Post subject: Reply with quote

Já se nesvěřuju tady na aortě, protože mám kolem sebe spoustu lidí v reálu, kterým se můžu svěřit, kteří mě znají a dokážou mi poradit nebo alespoň povzbudit tak, jak to potřebuju. Taky si myslím, že mé problémy nespadají vůbec do takové kategorie, se kterými se tady holky svěřují. Nemám potřebu je nějak ventilovat na internetu..
A obecně vlastně moc ráda rady nemám. Dokážu sama vymyslet řešení, sice je někomu sdělit musím, abych věděla, co si o něm myslí ostatní, ale nakonec se téměř ve všem rozhodnu sama. A ted koukám, že jsem zas úplně OT. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
culotes
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4801

PostPosted: Fri 17.8.2007 12:28    Post subject: Reply with quote

edit (omylem jsem to poslala dvakrát)


Last edited by culotes on Fri 17.8.2007 12:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Fri 17.8.2007 12:28    Post subject: Reply with quote

Já mam strach, aby to nečetl někdo známý, to bych fakt nechtěla. Taky sem chodí ségra.

Radši to řešim s vybranými jedinci po SZ Mr. Green
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 17.8.2007 12:34    Post subject: Reply with quote

Mně asi není moc příjemné, když o mě cizí lidi ví soukromé věci. Předtím jsem si tu připadala dost skrytá, nikdo mě neznal a tak... Teď už mi moje identita skrytá rozhodně nepřijde, takže mám zábrany. Není mi moc příjemné takhle rozhlašovat svoje problémy do světa, nikdy nevíte, kdo si to tu přečte. Prostě si radši vyberu, komu to napíšu a komu ne, než aby se z něčeho, z čeho já jsem dost v háji, stala věc veřejná a každý si mohl přisadit. Samozřejmě, jsou věci, u kterých mi to nevadí. Ale pak jsou taky ty, se kterýma bych se dřív svěřila i na fóru, ale dneska už zase jenom nejbližším lidem.
A co se problémů s přítelem týče, tak mi stejně jako Loth přijde nefér to ventilovat na internetu. Mně by se taky nelíbilo, kdyby to dělal. Jako jistě že sem občas něco napíšu Smile Ale jsou to spíš takové ty povrchnosti. Opravdový problém bych tu už asi veřejně neřešila, leda že bych z toho byla fakt úplně dodělaná.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Fri 17.8.2007 12:34    Post subject: Reply with quote

Nemám potřebu psát své hodně osobní věci někde na internet, beru to tady jako zábavu a odpočinek, navíc kdybych tady napsala nějaký svůj problém, taky bych to brala jako nějaký projev slabosti Embarassed. Na druhou stranu je tady pár holek, které mám opravdu ráda a beru je jako kamarádky. Takže když mám opravdu nějaký problém, tak to vyřeším raději s některou z nich přes sz, protože jim věřím. A tím chci poděkovat Lothórien Pusnik.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Fri 17.8.2007 12:35    Post subject: Reply with quote

Nemám potřebu psát své hodně osobní věci někde na internet, beru to tady jako zábavu a odpočinek, navíc kdybych tady napsala nějaký svůj problém, taky bych to brala jako nějaký projev slabosti Embarassed. Na druhou stranu je tady pár holek, které mám opravdu ráda a beru je jako kamarádky. Takže když mám opravdu nějaký problém, tak to vyřeším raději s některou z nich přes sz, protože jim věřím. A tím chci poděkovat Lothórien Pusnik Razz.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Fri 17.8.2007 12:36    Post subject: Reply with quote

ja proste problemy na aorte resit neumim, ani v realu je resit neumim s vice lidma, ale jen s tim clovekem, ktereho se to tyka. Nejsem ten typ, co se rad sveruje Embarassed protoze to proste nejak neumim.

navic se mi nechce resit osobni problemy na verejnem boardu, protoze mam ve finale pocit, ze si to clovek stejne musi vyresit sam a taky je zde casto prezentovana jen jedna strana mince. Kdybych si treba stezovala na pritele...a pritom se chovala taky desne, ale neuvedomovala si to, tak z toho vyjde blbe jen ten pritel Confused treba...

a taky nejsem ten typ, co by byl hned strasne otevreny, nemam rada, kdyz o me vi skoro neznami lide milion veci, pres barvu spodniho pradla az k nejakym osobnim krizim a tak... Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Fri 17.8.2007 12:38    Post subject: Reply with quote

Omlouvám se, nějak mi blbne net.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Fri 17.8.2007 12:41    Post subject: Reply with quote

Tak abych taky nějak přispěla...Já se nesvěřuju třeba proto, že když už jsem se svěřila, neměla jsem pocit, že by mi někdo fakt chtěl pomoct Smile /teda našlo se pochopitelně pár jedinců, těch se dotknout nechci, ale asi jsem čekala větší podporu Smile/.

Většinou se nesvěřuju taky proto, že si nejsem jistá, nakolik dobře se dá poradit na základě pár příspěvků, které stejně důkladně nevykreslí celou situaci /i když se sama radit pokouším/.

Jsou i další důvody. Ještě popřemýšlím.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
culotes
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4801

PostPosted: Fri 17.8.2007 12:43    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:
Tak abych taky nějak přispěla...Já se nesvěřuju třeba proto, že když už jsem se svěřila, neměla jsem pocit, že by mi někdo fakt chtěl pomoct Smile

tohle si taky myslím..
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Page 1 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms