sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Co nejšílenějšího jste ve svém životě provedli?
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18447

PostPosted: Sat 14.7.2007 18:35    Post subject: Co nejšílenějšího jste ve svém životě provedli? Reply with quote

Přiznejte se Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message  
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Sat 14.7.2007 20:35    Post subject: Reply with quote

nejšílenějšího jak?

nejšílenější vztekem jsem byla asi před třema rokama, když jsem seřvala ve škole sekretářku a třídního kvůli tomu, že mi neřekli, kdy mi propadá poukázka na knížku a já to pak prošvihla Embarassed Rolling Eyes
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 14.7.2007 21:03    Post subject: Reply with quote

Shocked Laughing husty Laughing Laughing Laughing

Ja neviem ja som sialenu vec spravila ze som sa vobec narodila Twisted Evil
Inak bezne robim sialene veci, sama som cela sialena.. hehe Dementnik Dementnik Dementnik Som schopna o pol dvanastej vecer bezat na druhy koniec mesta, kedze nejdu busy, aby som priatela potesila ked plakal

Inak co sa povazuje za "sialenu vec" ? Aby som vedela ci som este v normale Laughing

Medzi dalsie veci nooo napriklad sme sa valali po svahu plnom lyziarov a boardistov v kombinezach od hasicov Laughing
Alebo s kamaratmi sme sa hodili na (hlavnom)namesti do fontany, vyberali peniaze, boli sme celi mokri a vsetci vratane SBSkarov na nas kukali a smiali sa.. sme si tam plavali.. Laughing Potom dosiel zahradnik ze co to robime ci nam to niekde dovolil a ja som mu este vynadala ze nikto nam to nezakazal tak si to robit mozeme Cool Laughing
Popripade sme tancovali na prechode v slamenych sukniach (dost priesvitnych) capoeiru Laughing

(upozornujem ze vsetko bez kvapky alkoholu =D )
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 14.7.2007 21:55    Post subject: Reply with quote

ded


Last edited by Shrew on Wed 27.6.2012 7:58; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Sat 14.7.2007 22:13    Post subject: Reply with quote

No radsi nevim.. a vzpominat nebudu Myslik pro jistotu, nechci se zase cervenat az na zadku Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 14.7.2007 22:21    Post subject: Reply with quote

mno

na jednom mezinárodním téboře tak před 5ti lety jsem si vymyslel že si uděláme sukýnky z trávy a pod tím nic mít nebudeme. Sukýnky byli jen zpředu takže pozadí čistě holé. Vážně jsme to vzal ale jen já jako jediný... není k tomu nic víc co dodat.možná jen to že ta tráva byla plná nějakých kousavých mušek a všechno mi hrozně poštípaly

asi o rok později jsem s kamarádem dostali nápad že z toho stromu u něj na chatě co jsme porazili bychom si mohli udělat nějaké bederní roušku. Takže jsme si na kus kůry který nám zpředu kryli jen to nejdůležitější přidělali provázek a s tím chdili u něj ve vesnici pochatě,Na naši obranu musím říci že bylo opravdu vedro.

A nejšílenější bylo asi když jsem udělal kamarádce k narozeninám striptýz v jednom klubu před velkou spoustou lidí a to že jsem v tom klubu zůstal i po mém vystoupení. To považuju za nejšílenější věc co se mi kdy stala...

asi toho mám na sebe hodně,ale tohle je jsem si ted vzpomněl
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 14.7.2007 22:25    Post subject: Reply with quote

Cool
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.


Last edited by Shrew on Sat 28.6.2008 14:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sat 14.7.2007 22:36    Post subject: Reply with quote

- zavolala som si opita sanitku ked som mala vytknuty clenok, nachadzala som sa v rekreacnej oblasti a nemocnica bola 30 km , a ja som ich cez telefon presvedcila ze to mam iste zlomene a musia po mna prist portse som zdvihla telefon a vraj/ ja si to moc nepamatam Embarassed Laughing / som povedala dobry ja mam taky problem padla som s kamosom do járku a asi mam zlomenu nohu tak pridte po mna so v toma v tom stredisku..cakam vas.. Wink teta mi zacala klast otazky a ze tam budem musiet ostat a ja ze dobre dobre len nech pridu, prisli, mala som to len narazane, a odviezli ma zas tych 30 km spat/a sestricka sa ma furt pytala ci sa mi nestalo nci ine- myslim ze si myslela ze ma zbili alebo znasilnili, lebo som mala na sebe muzsku mikinu, plysaka vo vrecku a bola som cela rozmazana od maskary Rolling Eyes
- asi pred troma rokmi som zbalila nejakeho chalan z ineho mesta a ked som nadranom zistila ze sa mi jeho cislo zmazalo z ruky, sla som sa postavit na dialnicu, kadial mal ist jeho bus domov a na karton som ceruzou na oci napisala svoje cislo...ozval sa Laughing
- sla som o tretej nadranom do tesca v pyzame a zabkach poca burky len kvoli dvom flasiam vina

njn, ale to bolo vsetko vlastne pod vplyvom alkoholu..
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Sat 14.7.2007 23:13; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Sat 14.7.2007 23:09    Post subject: Reply with quote

[quote="bublinka111] asi pred troma rokmi som zbalila nejakeho chalan z ineho mesta a ked som nadranom zistila ze sa mi jeho cislo zmazalo z ruky, sla som sa postavit na dialnicu, kadial mal ist jeho bus domov a na karton som ceruzou na oci napisala svoje cislo...ozval sa Laughing
- sla som o tretej nadranom do tesca v pyzame a zabkach poca burky len kvoli dvom flasiam vina
[/quote]
tak tohle je hodně dobrý Wink hlavně to s tím telefonním číslem-takové věci jsem taky schopná dělat,vlastně nejšílenější věci jsem vždycky dělala tak nějak v souvislosti s chlapy,ale nějak nemám odvahu to sem ani napsat:))
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13244

PostPosted: Sun 15.7.2007 8:40    Post subject: Reply with quote

Nightwish wrote:
vlastně nejšílenější věci jsem vždycky dělala tak nějak v souvislosti s chlapy,ale nějak nemám odvahu to sem ani napsat:))

asi tak Embarassed Laughing ..a vůbec, to byste si pomysleli, že už nejsem vůůbec normální, některé věci se radš mají nechat spát=))
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18447

PostPosted: Sun 15.7.2007 9:40    Post subject: Reply with quote

já jsem vystřelila na učitele křídu z praku Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18447

PostPosted: Sun 15.7.2007 9:44    Post subject: Reply with quote

jo a nejšílenější bylo, když jsem si v 8°C šla umýt hlavu do potoka jenom proto, že všichni říkali, že na to nemám Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30007

PostPosted: Sun 15.7.2007 9:52    Post subject: Reply with quote

No "v mládí" jsem dělala hodně šílených věcí, ale teď už jsem celkem normální a usedlá. Až na to, že mě nedávno vyhodili z penzionu za rušení nočního klidu Mr. Green

Ze školy byl můj nejšílenější výstup asi když jsem sedě v první lavici přímo naproti učitelovi máchala rukama a vydávala podivné zvuky "mmmm" a na jeho dotaz "Co to děláte?" jsem odpověděla "Prosím, já vás hypnotizuju."
Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Sun 15.7.2007 9:54    Post subject: Reply with quote

Bublinka vede, s tou cedulí je to dokonalý Viteznik
Back to top
View user's profile Send private message  
jannie
SMALL CRIME


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1959
Location: ARCHER reality

PostPosted: Sun 15.7.2007 9:55    Post subject: Reply with quote

Jak jsme cetla prispevek Bublinky, tak jsem si vzpomnela, ze jsem zhruba pred 2 rokama sla s kamoskou do hospody v pyzamu Laughing byly jsme decentne pod vlivem Embarassed

a nejsilenejsi co jsem asi udelala - sex ve 14letech Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms