sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
ZPOVĚDNICE 2
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 615, 616, 617, 618, 619  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Fri 18.5.2007 19:29    Post subject: Reply with quote

Tiassia Arrow Rozumim Ti....a budu drzet palce, snad to pomuze...
a porad me zajima, kdo ses Paranoidnik Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Fri 18.5.2007 19:29    Post subject: Reply with quote

Děkuju, jsi hodná...ale tohle je trochu komplikovanější. A už asi není rameno, na kterým bych neslzela. Z tohohle se musím vyhrabat sama, jen mě občas opouštějí síly, jako třeba teď Sad
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
English_rose
*rozplývajíc se*


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 4061

PostPosted: Fri 18.5.2007 19:27    Post subject: Reply with quote

Tiassia de Vries wrote:
Já už ničemu nevěřím. A udržet si optimismus je najednou tak těžký. Proč mě vykolejí takový hovadiny Dogeyes ? Teď tu jen sedím jak blbka a polykám slzy a hořko v krku Rolling Eyes

Jn, jsou takový ošklivý období, kdy člověka dostane kde co Confused
Ale pokud to není nic vážnýho...co třeba...vyplakat se někomu na rameni? Zajít s kamarádkou na kafe a postěžovat si na celej svět? Pokud nikdo není po ruce nepomohl by ...hezkej film?...čokoláda? hudba nebo procházka?
snad bude brzo líp Wink
_________________
They cannot scare me with their empty spaces
Between stars - on stars where no human race is.
I have it in me so much nearer home
To scare myself with my own desert places.

Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Fri 18.5.2007 19:02    Post subject: Reply with quote

Já už ničemu nevěřím. A udržet si optimismus je najednou tak těžký. Proč mě vykolejí takový hovadiny Dogeyes ? Teď tu jen sedím jak blbka a polykám slzy a hořko v krku Rolling Eyes
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Fri 18.5.2007 13:45    Post subject: Reply with quote

Ublizila jsem mu a desne me to mrzi. Nemuzu ale rict, ze to byla moje "vina", netusila jsem, ze se do takove situace dostaneme, netusila jsem, ze se poveze se mnou. Ach jo. Fakt me to mrzi. ... don't ask don't tell, nejdu si pro poplacani na ramena.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Thu 17.5.2007 20:52    Post subject: Reply with quote

Jsem absolutně neschopná!
Proč všechno nejdřív totálně podělám a pak to chci děsně dávat do pořádku a divím se že to nejde?

Chci už začít žít.
Nejvíc mě dostává jak mě tady všichni považujou za sluníčko,přitom já jsem vevnitř úplnej opak,už rok nevědící co dělat,co si počít sama se sebou a jak pokračovat.
Dneska jsem se rozhodla,že se vykašlu na minulost a začnu znova.
Ano,v hlavě jsem rozhodnutá,jen srdce občas zakřičí něco jinýho,ale snad to přejde.
A snad mi něco vyjde. Dogeyes
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9498

PostPosted: Thu 17.5.2007 17:04    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Byzzy, to je mi lito Sad
Muzu se na neco zeptat? On te ma dost na haku, ze? Ja z toho co o vas ctu mam vzdycky dojem, ze ty se o ten vztah hrozne bojis mas strach a on ti neco nedokaze zapomenout.
(ja vim, ze do toho nevidim, jen to na me tak pusobi)


Stejný pocit z toho mám já a podobné postavení ve vztahu jsem zažila a je to hrozně nepříjemný. Já měla třeba i záchvaty strachu v noci, že jsem ani nemohla spát. Bála jsem se rozchodu. A on? On si byl jistý a zanedbával mě. Zastával takové to heslo: "I když jí naštvu, tak se stačí pár dní neozvat a ona stejně zas přileze." Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30873

PostPosted: Thu 17.5.2007 14:43    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19657

PostPosted: Thu 17.5.2007 12:39    Post subject: Reply with quote

Velvet - já ani nevím. Každopádně, když to vytáhnu dneska, je fakt velké riziko, že se poštěkáme znovu a to bude katastrofa. Jak já začnu natahovat Embarassed Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9498

PostPosted: Thu 17.5.2007 12:38    Post subject: Reply with quote

Byzzy Arrow Třeba je mu blbý že ti to řekl a mrzí ho to a celou dobu jen doufá že už se o tom nebudete bavit a normálně to přejdete.
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19657

PostPosted: Thu 17.5.2007 12:24    Post subject: Reply with quote

Zenoa wrote:
Byzzy - to se omlouvam, ja vim, ze to neni to pravy, co bys zrovna chtela slyset, jenom me to proste napadlo k tematu, a ostatni povzbudivy reci byly napsany nize, tak jsem to uz nechtela papouskovat....


Ježiš já jsem trubka - tak to nebylo mysleno. Mělo tam být "tak bysme NEměli investovat" - jako že nechci zrovna dneska slyšet rýpavé řeči, že investice jsou jen pro stabilní vtah.

Já vím, že neutrální půda by byla lepší, ale my si vyskakovat nemůžema a teď bydlím(e) ve svém.
Back to top
View user's profile Send private message  
Zenoa
25.9.2002


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333
Location: ...in crazy town...

PostPosted: Thu 17.5.2007 12:14    Post subject: Reply with quote

Byzzy - to se omlouvam, ja vim, ze to neni to pravy, co bys zrovna chtela slyset, jenom me to proste napadlo k tematu, a ostatni povzbudivy reci byly napsany nize, tak jsem to uz nechtela papouskovat....
_________________
" ‘Cause what we are is victims of fun, come on, come on, the fun has just begun! "
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19657

PostPosted: Thu 17.5.2007 12:08    Post subject: Reply with quote

Zenoo - no my právě uvažujem o baráčku (už máme vybráno) Tohle o tom, že se mám sbalit mi teda řekl za dlouhou dobu poprvé a je fakt, že jsem do něj zbytečně šila - fakt jak pitomá! Jsem v tomhle hrozně zlá a hloupá!
Psycholožce jsem volala a nebere to - ani pevnou ani mobil, asi tam dneska není. Ještě zkusím spolužáka, který dělá v nějakém krizovém centru - to by možná taky šlo.

(k tomu baráčku, já vím, že ono se to nabízí, ale já asi zrovna dneska nechci slyšet, že když se tak hádáme, tak bysme měli společně investovat - já už jsem na to myslela)

A Hope s dovolenou to znám taky. My jsme tedy spolu daleko víc než vy dva, to je pravda, ale na "dovolené" jsme byli snad před čtyřma rokama na prodloužený víkend na Malé Morávce a pak až minulé prázdniny s kamarády na tři noci v Roháčích. Nikdy jindy to prostě nevyšlo, protože nebyl čas, peníze, nebo jiné potíže. Už jsem si na to zvykla a po dovolené ani tak netoužím, ale chápu, že to na.... Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 17.5.2007 10:20    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
Byzzy Arrow Tak ať to dobře dopadne. V afektu lidi kolikrát řeknou věci, kterejch pak litujou.

Hope Arrow No jo, když vy to máte hrozně složitý. Tak si snad najdete alespoň jeden víkend, ne? A co se třeba hodit marod? To by asi mohl být problém, co? Přijde mi to celý zvláštní. A Ty příští rok končíš, viď?


no on tu práci hrozně žere..jako jo, jde to, že se dohodne s klukama a třeba jak má dva dny odpolední a pak 2 dny volna, tak by na tu odpolední nešel a měl by 4 dny.. no ale zase to chce aby to vyšlo na čtvrtek páteksobotu a neděli..protože já nemužu 4 dny nepřijít na bazén..
Snažíme se dělat maximum jeden pro druhýho..Minule si taky zařídil 3 dny volna..když jeho rodiče odjížděli na víkend na chalupu a ještě mi rychle volal abych si to zařídila taky..složitej proces..jenže ono zase proč si brát volno, když nemužeme být sami..že jo..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Zenoa
25.9.2002


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333
Location: ...in crazy town...

PostPosted: Thu 17.5.2007 10:13    Post subject: Reply with quote

Byzzy - já bych hlavně asi, aspoň časem, chtěla bydlet v "neutrálním" bytě. Měla bych strach, že pokaždý, když se nějak víc pohádáme, tak mi vmete do očí, že se klidně můžu spakovat...
_________________
" ‘Cause what we are is victims of fun, come on, come on, the fun has just begun! "
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 615, 616, 617, 618, 619  Next
Page 616 of 619

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms