sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
ZPOVĚDNICE 2
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 617, 618, 619  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26374

PostPosted: Sat 14.6.2008 9:22    Post subject: Reply with quote

Tak nechlastejte, když se pak chováte jak omezenci a pak tady nad sebou bulíte.
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26374

PostPosted: Sat 14.6.2008 9:21    Post subject: Reply with quote

annysek wrote:
Hyenečka wrote:

Aha, a to tvrdíš na jakym základě?

No, jestli to ty nepoznas, tak to ti to nema cenu vysvetlovat.


Zkušená žena promluvila Laughing No já tim chtěla říct, že lidi, který se chvástaj, že jsou prostě dobrý (zručný), se většinou fakt akorát chvástaj. Myslim, že ve tvym věku se máš stále co učit. Když to řekne ženská ve 40ti, dobrý, ale jinak..
Back to top
View user's profile Send private message  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Sat 14.6.2008 1:17    Post subject: Reply with quote

Jsem blázen, kdyby to někdo nevěděl.
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sat 14.6.2008 1:06    Post subject: Reply with quote

Crazy girl wrote:
Ale myslim,ze kdybys bojovala,jako predtim,kdyz jsi byla zamilovana nebo se vdavala,mozna by to bylo jinak,ale mne hlavne prijde,ze ty uz NEHCES.
Někdy člověk může CHTÍT sebevíc, a přesto to nejde...
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Fri 13.6.2008 21:16    Post subject: Reply with quote

Hyenecka,jasne,sex je dulezitej...ale mne prijde,ze uz ty jsi to odpiskala,ty uz tady nekolik tydnu pises o tom,o cem pises a pises,ze je to v haji. Ale skutecne bojujes? Skutecne se to snazis zachranit nebo uz jsi to podvedome vzdala? Ja nevim jak ty( jak vy),ale ja kdyz se s partnerem hadam,mam proti nemu averzi,nesednu si s nim momentalne,tak na sex nemam chut. V tu chvili je mi ten clovek cizi a kdyz je to normalni,nebo naopak super,chut je a velka a to si myslim,ze tomu taky prispiva dost! Mozna si najdes jineho chlapa,ale mela by sis srovnat,co hlavniho od chlapa chces. Ja vim,ze byl na tebe T. nekdy hnusnej,ale myslim,ze si s nim byla taky i stastna,dost stastna, a ze na tu vlastnost,o ktere jsme se bavily,sis zvykla,nebo spis to prekousla. Ale myslim,ze kdybys bojovala,jako predtim,kdyz jsi byla zamilovana nebo se vdavala,mozna by to bylo jinak,ale mne hlavne prijde,ze ty uz NECHCES. A jak si rekla,nevis co chces,ale dle vseho to uz on tak uplne nebude. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13257

PostPosted: Fri 13.6.2008 18:57    Post subject: Reply with quote

njn, já jsem taky hrozně sdílná..jsem hrozně háklivá na udržení tajemství (no ted to zní jak ze základky, ale prostě nemám ráda posílání dál a pomluvy, nedělám to) no a v opilosti jsem párklát neco vykecala, pocit druhý den strašný Confused Rolling Eyes
jan, ale dá se to trénovat! já už se lepším..sice mám šílený nutkání říkat někomu "upřímně co si myslím" Laughing , což je většinou neco rádoby dramatickýho, ale fakt už je to lepší..a mobil je kapitola sama pro sebe, ale já ho vypnout neumím na akci, nevedela bych kolik je hodin a většinou ho celý večer používám k domluve kde co, a taky musím napsat našim, jeslti přijedu v jedenáct nebo v pět

s tvých fotek jde vidět, že to fakt roztáčíš=)prostě jedině mín pít, nebo to hodit za hlavu (nebo se postarat o to, aby ostatní měli pořád dolito Cool )
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Fri 13.6.2008 18:55    Post subject: Reply with quote

já jsem to teď vytáhla z toho důvodu, že před maturou jsem málokdy takhle pila (ted na jaře jako Very Happy ) a naopak poté to jede a evidentně přes léto pojede. takže si teď na to tak nějak "zvykám", přitom já se nechodím nějak účelně opíjet, to vůbec. ani na jedný z těhle akcí jsem nebyla vyloženě ta nechutně ožralá holka- tomu se fakt snažím vyvarovat.

no, ono se na tom toho moc nevyřeší, víceméně každej víme, co máme na mysli ... tak snad jen pěkný akce! Very Happy
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Fri 13.6.2008 18:50    Post subject: Reply with quote

Ou, Rhi, to je nepříjemné. Snad má chlap pochopení.. Sad

Já myslím, že ten průběh, co tu popisujete je úplně normální, tak se po napití chová většina lidí (převážně holek) co znám. No a já samozřejmě nemůžu být pozadu, žeSmile Takže vyznávám lásku lidem, co mám ráda a s těma co ne, se hádám nebo jim vyčítám, co se dá. No a mobil, to je kapitola sama pro sebe, ale už jsem se v tom nějak naučila krotit a než v opilosti něco odešlu, tak si to minimálně dvakrát promyslím (a pak to stejně odešlu Laughing ).

Naštěstí mám takových opileckých faux pas dost, takže jak už to se mnou začne mávat, tak prostě uberu, protože vím, že mi to za tu ostudu nestojí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Fri 13.6.2008 18:48    Post subject: Reply with quote

Rhi, já se zadaným bejvalým. Embarassed
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Fri 13.6.2008 18:13    Post subject: Reply with quote

Geike wrote:
mám tendence různým lidem dokazovat, jak moc je mám ráda nebo nerada, a snažit se vyřešit všechny problémy světa pomocí sms... Laughing

Jo, přesně Shocked Pak bych si nejradši nafackovala Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Fri 13.6.2008 18:03    Post subject: Reply with quote

jo, nebo už "dojetej" Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Fri 13.6.2008 18:00    Post subject: Reply with quote

Geike, přesně tak, mobily jsou další problémová oblast ... obzvlášt máš-li "rozjetej" nějakej vztah. Confused
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Fri 13.6.2008 17:58    Post subject: Reply with quote

já jsem se tak jednou strašně opila, že jsem říkala o své nejlepší kamarádce takové hnusárny, že jsme se pak rok nebavily (jako ne jen z toho, měly jsme takové divné období, jinak bych to asi neříkala). z celé té noci si pamatuju na začátku dvoulitrovou láhev Cideru , pak střih - ehm, záchod - střih - kdesi v dodávce s cizím klukem - střih - ráno jsem se probudila. naštěstí vím co se stalo a nestalo, a můžu být fakt ráda, že to dopadlo "jen" tím nebavením se s kamarádkou. takže už si dávám bacha a od té doby jsem se "do němoty" neopila...

jo, a jedna moje kamarádka má zlaté pravidlo: po prvních dvou sklenkách vypnout mobil a schovat někam hodně daleko. to bych měla přijmout za své, mám tendence různým lidem dokazovat, jak moc je mám ráda nebo nerada, a snažit se vyřešit všechny problémy světa pomocí sms... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Fri 13.6.2008 17:49    Post subject: Reply with quote

aspoň mě malinko "uklidnilo, uchlácholilo", že v tom nejsem sama. Embarassed
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8463
Location: AT HOME

PostPosted: Fri 13.6.2008 17:30    Post subject: Reply with quote

janeira, jj nejsi sama taky vykecam uplne vsecko, a nejradsi se bavim s cizima lidma, chudaci,a rano mam depku co jsem jim vykladala za sracky Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 617, 618, 619  Next
Page 4 of 619

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms