sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Naše sportování
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 29, 30, 31  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Wed 4.2.2009 13:28    Post subject: Reply with quote

Jan, v neděli.. Od rána od devíti asi do pěti..
Nikky, chápu. Došlo mi to, když ses neozvala Smile Já to teda taky ještě nemám zaplacený, ale místa ještě jsou.. Zatím pořád zvažuju, jestli za to ty prachy stojí a hlavně ještě nevím, jestli nebudu muset do práce.. No a taky by se mi právě chtělo víc, kdybych nešla sama. Proto tady sonduju Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sun 8.2.2009 23:24    Post subject: Reply with quote

jinak teda ja Smile
odmala jsem delala aerobik, cca do 10 jsem i tancovala. Hrala jsem volejbal a strasne me bavilo hrat s klukama fotbal.
Postupem casu mi zustal ten aerobik - i kdyz ted vic kick box ae nez klasicky, protoze je to vsechno uplne v debilni casy, kdy nejsem doma a ty prazsky opicarny me teda vazne neoslovily. Takze ted snad budu stihat alespon 1x tydne kick.
V zime mam rada lyze - nejsem zadny prebornik, ale moc me to bavi.

Ale dva nejoblibenejsi sporty jsou suverenne kolo a koleckovy brusle, nic nema na sport venku Smile
A posledni dobou jsem propadla plavani, i kdyz neumim kraula, uz se lepsim Mr. Green

co se posilky tyce, obcas tam zajdu - ale nemam z toho zadny uspokojeni, neni to pro me sport .... spis vetsinou z nouze a pokudmozno nekdy dopoledne, kdy je tady u nas oficialne zavreno a me tam pusti a jsem tam sama Smile
do tyhle kategorie pro me patri jeste spinning, joga, pilates - to fakt nemusim

tenis jsem hrala parkrat, chodivala jsem pinkat o zed .... a strasne me bavi beach volejbal, i kdyz jsem asi dost kopyto Smile
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9496

PostPosted: Sun 8.2.2009 23:52    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Mon 9.2.2009 18:38    Post subject: Reply with quote

Velvet, zeptám se jako úplná lama, proč je tak těžký skočit s koněm překážku? Copak ji ten koník nepřeskočí sám?
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9496

PostPosted: Mon 9.2.2009 23:27    Post subject: Reply with quote

Rokk, to přeskočí, ale musíš se při tom skoku přizpůsobit pohybu toho koně. Já jsem se ale skákat bála. Dodnes to neumím. Leda nějakou větěv v lese, nebo potok. Hlavně taky ti koně v jezdeckým klubu byli mršky a kolikrát mi před překážkou uskočili do strany. Neuměla jsem toho koně na tu překážku dobře navést a nedovolit mu uhnout stranou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Tue 10.2.2009 0:40    Post subject: Reply with quote

Rokk,zas tak lehký to neni,musíš správně zkoordinovat pohyby...jít s koněm,do toho pobízet a správně ho navést...neni to jen že se vezeš...
navíc když se bojíš nebo tohle všechno neuděláš správně tak to pak a moc nestojí..v lepším případě to kůň přeskočí stylem "mouchysněztesimě", v horším uhne nebo zastaví...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Tue 10.2.2009 8:58    Post subject: Reply with quote

Aha Smile ,díky. Hrozně by se mi líbilo jezdit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Thu 19.2.2009 20:03    Post subject: Reply with quote

Dneska jsem se zašel zavěsit na kruhy, děs, bída a utrpení, mám snad utržené obě prsa a k tomu zpřetrhané a vykloubené ramena Laughing
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Tue 24.2.2009 19:50    Post subject: Reply with quote

http://www.novinky.cz/krimi/162284-video-v-brne-se-popralo-70-lidi-jeden-z-nich-mel-samopal.html

sem chodíme na trampolínky Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Tue 24.2.2009 20:37    Post subject: Reply with quote

„Bratrovi unesli dceru, má teprve čtrnáct let, holka!“ kvílela před policisty jedna z žen.

To je drama Laughing Laughing Laughing
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26611

PostPosted: Fri 27.2.2009 20:03    Post subject: Reply with quote

Rokk, bylas ve stredu? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Fri 27.2.2009 20:37    Post subject: Reply with quote

Ne, ještě bych dostala po hubě a cestou by mě někdo poblil, ne? Laughing

Nebyla jsem, byla jsem za tatou ve špitále.
Back to top
View user's profile Send private message  
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Fri 27.2.2009 23:55    Post subject: Reply with quote

tak já jsem odmala pohyb nesnášela, byla jsem vždycky poslední v čemkoliv, neudělala jsem nikdy výmyk a do basketbalového koše se trefím tak jednou z 10ti pokusů, když tomu předchází týdenní intenzivní trénink.
postupem času se ale můj vztah ke sportu zlepšuje, hlavně když už nemáme na tělocvik pedanty, kteří tebou opovrhují, když se prostě nedokážeš trefit rukou do míče a udělat podání (tohle fakt nechápu jak někdo může zkoordinovat).
poslední dva roky sportuju ráda v určitých mezích, ráda rychle a dlouho chodím - kvůli chudokrevnosti ale nezvládám bohužel kopce. dokud jsem měla kolo, tak jsem ráda jezdila, ale jen sama, protože oproti ostatním jsem i na tisíckrát projeté trati vždycky nezpocenější a poslední. taky někdy chodím běhat, ale zase sama, protože mi bylo několikrát se smíchem řečeno, že běhám hrozně legračně. takže se většinou někde brodím v bahně a běhám rychle, protože se bojím, že si tam na mě jednou někdo počká a oddělá mě :)
mám ráda pilates, ale spíš tak jako protažení. nemám ráda aerobik v tom smyslu "poskakování sem a tam na trapnou muziku", cvičím ale ráda podle videí z exercisetv.tv se cindy whitmarsch což je ale taky trochu aerobik kombinovaný s posilováním. (možná mám vůči aerobiku averzi kvůli těláku na gymplu, kde nám předcvičovala jedna taková... chrastavice)
z duše nenávidím spinning.
mám ráda plavání, je to takový čistý sport, ale mám dost strach z vody a při pokusu a cokoliv mimo prsa se mě zmocní pocit, že se musím každou chvíli utopit.
do posilovny mám strach jít, ale spolubydlící tam teď začala chodit a říkala, že v pátek a v sobotu ráno tam nikdo není, takže možná někdy budu chodit s ní (až budu mít v pátek nebo sobotu ráno volno)

zjistila jsem, že je fajn cvičit doma u těch videí, protože mnohem víc zamakám než když cvičím bez popohánění. ten pohyb mě pak dost obtěžuje a pořád myslím na to, kdy už toho nechám a lehnu si ke knížce nebo televizi. teď cvičím každý den tak 45-60min a líbí se mi přísun těch endorfinů, spolubydlící jezdí ze školy tak dvě hoďky po mně takže to vypadá, že můžu ve sportu zdárně pokračovat. dokonce jsem za ten měsíc cvičení zhubla na břiše špeky, který jsem myslela, že už dolů nejdou - byly tam už tak 3-4 roky a ne a ne dolů.
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20482

PostPosted: Sat 28.2.2009 9:10    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 28.2.2009 9:41    Post subject: Reply with quote

Tak moje sportování momentálně nic moc Confused Teď to vychází tak jednou týdně plavání a squash. Když to šlo, chodila jsem občas na běžky. Ale bída, no. Přes týden chodím domů většinou pozdě a vyšťavená, takže nemám ani moc náladu se hýbat. Snad to bude lepší, až vysvitne sluníčko, budu moct vytáhnout kolo, jít si zaběhat,... To bude paráda.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 29, 30, 31  Next
Page 7 of 31

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms