sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Mam ho porad strasne rada...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 25, 26, 27  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 5.11.2007 14:49    Post subject: Reply with quote

melly, me neber vazne...ja sem v tomhle proste sileny skeptik Wink

Neahoo, hlavne se na tom maturaku moc neopij...ztratis zabrany a mohlo by to spatne dopadnout....uz tak si myslim, ze je dost odvazny tam jit a nevim, jetli je to dobry napad, kdyz vime, jak se citis...pochybuju, ze si opravdu pripravena je tam videt oba dva spolu zamilovane, objimajici se, libajici se...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 5.11.2007 14:51    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 12:53; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 5.11.2007 15:13    Post subject: Reply with quote

Dik holky Smile To je jasne, ze cloveka napadne, ake by to bolo s niekym inym, ale potom zavisi ci to prevedie do praxe. To uz si musi kazdy spocitat sam co prenho znamena viac.

Co sa tyka Neahoo, osobne si myslim, ze na nu caka niekto lepsi... ze tento chlap az taka vyhra nebol. Embarassed
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9424

PostPosted: Mon 5.11.2007 15:41    Post subject: Reply with quote

Ano, to mi rikaji vsichni, ze to zadnej zazrak nebyl. A uz jsem taky predtim slysela nase spolecny kamarady, jak se me ptali, proc s nim vlastne jsem... Nekdy se totiz choval fakt hrozne, byl strasne naladovej a ja to vsechno odnasela jako kdybych za to mohla.

A proste jsme se k sobe nehodili a hotovo. Ja potrebuju kluka kvuli necemu obdivovat a u nej nebylo kvuli cemu. A uz pro me nebyl ani opora, nechtel me poslouchat, kdyz jsem se sverovala se svyma problemama, stvalo ho, kdyz jsem ho otravovala se skolou, ze se treba bojim nejaky pisemky. Ale ja to proste musela nekomu vylejt a k nemu jsem mela duveru.

Stejne uz jsem na kazdy akci koukala po jinejch, jestli by se mi nejakej nezalibil a ja ho konecne mohla nechat Embarassed Protoze jsem se s nim trapila. Teda min nez bez nej, ale tak s tim nic neudelam...
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9424

PostPosted: Mon 5.11.2007 15:47    Post subject: Reply with quote

Ale docela se bojim vanoc, az budu sama... Doufam, ze to na me nespadne. Ne, nesmim se ted trapit tim, co bude. Proste jen na nic nemyslet.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Mon 5.11.2007 18:58    Post subject: Reply with quote

Neahoo,tak pokazde co na tebe padne depka,si cti tyhle prispevky! Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9424

PostPosted: Mon 5.11.2007 19:06    Post subject: Reply with quote

Jj, doufam, ze mi tohle tema nekdo nesmaze Smile Ale tak myslim, ze ho jeste nejakej cas urcite budu prizivovat. Ale ted se citim fakt dobre, koukla jsem se do diare a zjistila jsem, ze vlastne kazdej vikend mam s kamaradama naplanovanou nejakou akci, takze sama nebudu Smile Vikendy budu travit u uceni, u klaviru, u serialu, budu pomahat nasim (mama byl doted na vsechno sama, nekolikrat si na to stezovala, tak to musim napravit).

A proste to pujde a hotovo Smile

Zjistila jsem, ze mi strasne pomaha zapnuta televize Embarassed Kdyz se ucim a posloucham pri tom televizi - pak uz proste nejde myslet na nic jinyho a navic si v tom pokoji nepripadam tak sama Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9498

PostPosted: Mon 5.11.2007 20:13    Post subject: Reply with quote

Neahoo - Mám z tebe radost Smile Bude ti někdy takhle, někdy zas hůř, ale opakuj si co jsi sem teď napsala, všechny příspěvky který znějí pozitivně. Tak je to správně. Už mu nikdy nepiš, vidíš že zájem nemá a to je dobře pro tebe. On přišel o skvělou holku. Ty jsi přišla o kluka který nebyl žádný výhra a blbě se k tobě choval a nedával ti to, co ve vztahu potřebuješ. Tak jakýpak smutek. Já jsem teď taky čerstvě single, nejsem na to zvyklá, ale pomalu si v tom nacházím zalíbení. Jsou v tom i výhody. Nemusím si čas organizovat podle toho jak ho má on a můžu si prostě dělat co chce. Vždycky když se mi zasteskne, vzpomenu si co mi na něm vadilo a pomáhá to Smile No a na ten maturák teda jdi a nedovol aby tě viděl smutnou. Vím že jednoho mýho ex strašně překvapilo když mě měsíc po rozchodu potkal na koncertě a já se smála od ucha k uchu v hloučku kluků a holek a oni se mnou Smile Když se ti udělá smutno, klidně běž na záchod, ale nenech ho aby tě tak viděl. Bav se s lidma, směj se, jeho úplně v pohodě pozdrav a nic víc. Buď silná Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9424

PostPosted: Tue 6.11.2007 6:35    Post subject: Reply with quote

Dneska v noci se mi o nem neustale zdalo. Sakra co to ma bejt Mad Proc mi to neda pokoj ani ve spanku?
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9424

PostPosted: Tue 6.11.2007 17:15    Post subject: Reply with quote

Uz jsem zjistila, co bylo spatne - nemela jsem na nej cas, on kazdej den prijde z prace a ma volno. Ja ale s nim kazdej den byt nemohla, musela jsem se ucit, on treba chtel nekam jit, ale ja nechtela, protoze jsem proste chtela byt pripravena do skoly Sad

Nevim, jestli tohle vubec nejakej kluk v budoucnu zvladne. A nevim, jestli jsem delala dobre - jestli je fakt dobre, ze pro me byla proste nejdulezitejsi skola a ne travit s nim kazdej den... Nekdy jsme se videli treba jen trikrat do tydne, ale on asi potreboval neco jinyho. A nekdy treba prijel a ja se ucila. Ta nova uz pracuje, ma podobnou pracovni dobu jako on a po praci uz ma cas jen a jen na nej... Udelal dobre, co se mnou.
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Tue 6.11.2007 17:19    Post subject: Reply with quote

Kazdy normalni kluk by pochopil, ze kdyz chodis do skoly, tak mas urcite povinnosti a tim, ze on mel jen urcitou pracovni dobu, tim spis by ti mel vyjit vstric! Neobvinuj se!
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9424

PostPosted: Tue 6.11.2007 17:28    Post subject: Reply with quote

My jsme byli asi fakt moc jiny... Ja jsem strasne cilevedoma, on si udelal jen ucnak, ani nechtel na nastavbu. Skola ho nikdy nebavila, takze me v tomhle ani nikdy nedokazal pochopit a opravdu podporit.
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Tue 6.11.2007 17:32    Post subject: Reply with quote

Ono, to nedela dobrotu, no, kdyz to ma takhle kazdej jinak Confused jednomu "mymu" treba vadilo i to, ze ja delam gympl a on jen prumyslovku a z toho pak pramenily vsechny ostatni problemy...
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9424

PostPosted: Tue 6.11.2007 18:08    Post subject: Reply with quote

Ja dneska premyslela i nad tim, jestli jsem opravdu nekdy misto toho uceni nemela jit nekam ven s nim. Ale je to blbost, je blbost obetovat vlastni zivot a vlastni cile kvuli nekomu jinymu. I kdyz nevim. Bojim se, ze ted se nebudu mit ani kvuli komu ucit, ze ten zivot ted ani nebude zivot Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Tue 6.11.2007 18:25    Post subject: Reply with quote

To jsou normalni pocity, k tomu muzu napsat jen klise, ktere sis jiste cetla uz mnohokrat: chce to cas, ale vazne a nic jineho. Wink

Jo a mas pravdu je blbost obetovat nekomu skolu-z vlastni zkusenosti: NEVYPLACI SE TO!

Ale vim, jak se citis... tak se prosim drz.
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 25, 26, 27  Next
Page 7 of 27

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms