sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Aukro, allegro, e-bay
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 273, 274, 275  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
house_mouse
kytky 0, meta: 25


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 11

PostPosted: Thu 1.2.2007 16:26    Post subject: Reply with quote

Chtěla bych se zeptat ohledně posílání balíčků na dobírku.Nikdy jsem ještě takhle nic neposílala a chtěla bych se zeptat jak to probíhá:normálně zajdu na poštu,řeknu že chci poslat tenhle balík na dobírku a řeknu jim kolik za ten balíček chci nebo jak to je.A když si pak ten člověk balíček vyzvedne tak dá tý pošťačce peníze a já je pak dostanu jak?Díky moc za všechny odpovědi Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Thu 1.2.2007 16:28    Post subject: Reply with quote

house_mouse: k tomu balicku prilozis slozenku kde budes ty jako prijemce penez a kupujici jako odesilatel a bude tam uvedena ta castka co se ma vybrat od kupujiciho. No a na tu slozenku ti ty penize pak prijdou.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Thu 1.2.2007 16:29    Post subject: Reply with quote

Nejdrive musis vyplnit podaci lostek. Tam vyplnis dobirkovou castku do kolonky. Pak musis jeste vypsat dobirkovou slozenku, tam bude adresa, kam Ti maji prijit penize (nebo ucet). Na balik pod adresu odesilatele tu castku musis napsat: Dobirka: 500,- a pod to jeste slovy. Pak das pani za prepazkou a reknes, ze je to na dobirku. Adresat penize zaplati pri prevzeti balicku.
Back to top
View user's profile Send private message  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Thu 1.2.2007 17:27    Post subject: Reply with quote

Rhiannon wrote:
jsou ti lidi vubec gramotni?


No já jsem přesvědčená že v mnoha případech nejsou Smile)

Jednou se mi stalo, ale psala jsem to už na minulej board, že se mi ztratilo tričko a tak jsem se kupující omlouvala že ho nemám a nabízela jí jestli chce zpátky peníze a nebo si vybere něco jiného. A ona na to " ANO, NE, ANO".

Tak jsem začala mít podezření, že je divná a tak jsem jí to vysvětlila znovu, podrobně jsem jí to popsala jako dítěti a ona zase: ANO, NE. NEVIM.

Takhle to šlo chvíli ještě dál a pak jsem se naštvala, vzala sem jedno tričko její velikosti co se mi zrovna dostalo pod ruku a poslala jí ho. Dala mi pozitiv a bylo tam něco jako děkuji za zboží nebo nevim co, ale to jsem teda tenkrát nějak nepochopila Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Thu 1.2.2007 20:30    Post subject: Reply with quote

Ja treba dostala vcera pozitiv par chvil po konci aukce Laughing Neco jako mikina je krasna, doufam, ze obchod probehne v pohode Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Thu 1.2.2007 21:21    Post subject: Reply with quote

odmazano na prani. --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Thu 1.2.2007 21:25    Post subject: Reply with quote

kdyz to tak ctu - stoji vam to za to? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Thu 1.2.2007 21:30    Post subject: Reply with quote

Lucrezia Arrow Ja jsem se diky aukru naucila nove nadavky Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14099

PostPosted: Thu 1.2.2007 21:30    Post subject: Reply with quote

Lucrezia wrote:
kdyz to tak ctu - stoji vam to za to? Very Happy


myslíš za množství kvalitních historek vhodných na každý večírek? ty jsou přece k nezaplacení. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Danny
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7052

PostPosted: Thu 1.2.2007 21:54    Post subject: Reply with quote

uz vyreseno Smile


Last edited by Danny on Thu 1.2.2007 21:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Thu 1.2.2007 21:55    Post subject: Reply with quote

Evianek: tak já mám teda hodně kupujících bláznů, ale takhle sprostý na mě nikdy nejsou, jen jedna byla. To je fakt šílenost, co oni ze sebe vysoukaji. Já bych mu na to jeho číslo ani neodepisovala, nevim co je za drzost tohle chtít a poslední dobou mi to taky dělaji. A ty jejich cenový návrhy taky miluju. Naposledy jsem měla mikinu za 690 a nějaká holka mi napsala: čus, beru tuhle mikinu za 200 až se neprodá, pošli mi jí. Ta mikina se prodala asi za 800. Já nevim kam na ty vtipy chodí Smile

Gigli: pravda, historek mám fakt hodně a vtipných je z nich taky dost. To se někdy bude hodit, až budu starší a nebudu mít žádný zážitky, tak budu vnoučatům vyprávět tohle pořád dokola Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 1.2.2007 21:55    Post subject: Reply with quote

Před Vánocema jsem vydražila tričko i s dobírkou za 155,-. Prodávající nejdřív slíbila, že mi ho pošle mezi svátky, ale neposlala. Ozvala se znova někdy v první půlce ledna, že mi ho posílá. Neposlala. Dívala jsem se na její hodnocení, a měla tam neutrál, že neposílá a nereaguje na maily.
Tak jsem si říkala, že asi bude problém, ale celkově vzato mi to bylo jedno. To tričko nepotřebuju, vydražila jsem ho večer v takové té dražící mánii, líbilo se mi, ale v pohodě se bez něj obejdu.
No a teď mi ta slečna tričko poslala - mám tu papírek od pošty, že mám zaplatit 170,- .
Jako těch patnáct korun není zas takový rozdíl, ale hrozně mě štve ten přístup. Mám sto chutí si ho nevyzvednout Confused
Znova jsem se dívala na její hodnocení, přibyly jí tam 2 negativy... Celkově mi ta osoba přijde prostě nesolidní Rolling Eyes

Co myslíte, mám to nějak řešit, nebo prostě zaplatit Confused ?
Back to top
View user's profile Send private message  
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Thu 1.2.2007 22:04    Post subject: Reply with quote

Mexxie asi podle toho, jestli to tricko chces Smile Ja nevim, ale takovy pristup se mi taky nelibi. Vzdycky me vytoci, kdyz nekdo je pomalej Confused

Jinak ja mam historek taky dost a na stari si je neschovavam, vsechny to bavi Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Thu 1.2.2007 22:06    Post subject: Reply with quote

Mexxie: no jestli ti to posílá skoro měsíc a půl a ještě si vymýšlí, že to poslala a pak ti přijde balíček ještě dražší než byla určená cena, tak já osobně bych to nevyzvedla a dala bych jí negativ. Že pošle balíček pozdě se stát může, ale musí se omluvit a nebo napsat důvod. A ta cena by mohla být omyl, ale v kombinaci s tím ostatním mi spíš připadá, že ona na to kašle a dělá si co chce.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 1.2.2007 22:53    Post subject: Reply with quote

Mně na tom tričku nijak zvlášť nezáleží... Chtěla jsem si tehdy prostě udělat radost. Líbí se mi, ale že bych měla pocit "to musím mít", to zas ne.
Naprudil mě postup té prodejkyně. Kdyby mi ho poslala za dohodnutou cenu, budiž. Ale i když ten rozdíl dělá jenom patnáct korun, vadí mi to z principu. Beru že třeba nevěděla cenu dobírky, ale mohla aspoň poslat mail, že ta cena bude trochu vyšší. Prostě trocha slušnosti Rolling Eyes

Na druhou stranu nechci být neslušná já, když si to nevyzvednu. Přece jenom do toho musela ty peníze investovat Confused
Myslíte, že má smysl ji vůbec nějak kontaktovat s tím, že se mi to nelíbí?
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 273, 274, 275  Next
Page 7 of 275

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms