sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Domy, byty, bydlení
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 65, 66, 67  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
candy_lips
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 1143

PostPosted: Sat 31.3.2007 20:22    Post subject: Reply with quote

Nymph of the woods wrote:

nejvíc se mi líbí ten výhled na Prahu a ta zahrádka...ten styl zařízení moc ne (u toho druhýho, co jsi sem dávala zase moc:-)..

to zařízení se mi taky nelíbí (až na tu kuchyň) ale líbí se mi jak je to celkově řešený a co všechno k tomu patří (sauna atd.)
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sat 31.3.2007 22:55    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 1.4.2007 7:53    Post subject: Reply with quote

Mně se ten byt taky nelíbí. Je příliš tmavý a neútulný.

Já bych chtěla hodně oken, hodně zeleně. Jedna rodina v Anglii, u které jsem bydlela, měla prosklenou skoro celou zeď v kuchyni a obýváku, se vstupem do krásné (i když nepříliš velké) zahrady. Tak to by se mi prosím líbilo Mr. Green
Nedělám si ale iluze, že by šlo něco takového sehnat snadno, natož za slušnou cenu Confused
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nymph of the woods
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 989

PostPosted: Sun 1.4.2007 9:36    Post subject: Reply with quote

candy_lips wrote:
Nymph: mě to hrozně baví okukovat bejváky... se svejma 4.000 na účtu opravdu nehrozí, že bych hledala doupátko... ale brala bych!


aha, tak to jo:-), už jsem myslela, že si něco vybírášSmile. Já taky občas koukám hlavně na nějaký baráčky (na který ale nikdy mít nebudu...Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Nymph of the woods
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 989

PostPosted: Sun 1.4.2007 9:39    Post subject: Reply with quote

Court wrote:
tak tenhle byt me nijak nenachnul. Hlavne vybaveny bych si nikdy nekoupila, vybaveni mu prave dava tu dusi a to si musi prece kazdy dodat sam. Nerikam v najmu, kde byvaji byty zakladne vybaveny - da se dohnat doplnkama, ale koupit takhle totalne hotovy byt mi pripada divny.


já bych to brala taky bez vybavení, ale tak ty lidi si pořídili třeba něco nového, kde si koupí vše nové, tak co s tím, viď? tak to tam prostě nechaj...Ale neznamená to, že v otm musíš bydlet...tak to prodáš nebo tak něco...jedni lidi kupovali chalupu a zbyl jim tam takovej starožitnej nábytek, kterej ještě pak za 60.000 prodali...
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 1.4.2007 17:38    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 2.4.2007 7:05    Post subject: Reply with quote

Chceme si vzít tu hypotéku, ale přemejšlim, jestli by nebylo lepší si postavit nějakej menší baráček na okraji města (místo koupě bytu), protože stejně chceme jít časem do baráku a hypotéka u tý společnosti, kde si chceme půjčit, se dá kdykoliv splatit předem, a až zdědim barák, co mam zdědit (nebo jeho část), splatilo by se to a ušetřily by se problémy - nejdřiv stěhování + zařizování bytu, pak to samý pozdějc v baráku.. Co myslíte?
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Mon 2.4.2007 7:13    Post subject: Reply with quote

Kdybych měla tu možnost, tak bych neváhala a brala domeček.
Back to top
View user's profile Send private message  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Mon 2.4.2007 10:30    Post subject: Reply with quote

Nymph of the woods wrote:
Chtěla jsem se zeptat, kde jste si nechávali dělat kuchyň? V kuchyňském studiu nebo od truhláře? Právě to řešíme a zvažujeme co je lepší...Zatím vede truhlář, přijde mi, že to udělá jakby víc na míru, může i líp poradit a myslím si, že to může vyjít i levněji...


My jsme si původně chtěli nechat udělat kuchyť ve studiu. V jednom nám nacenili kuchyň z lamina na 180.000 vč. spotřebičů a pak nám dali slevu, takže jsme se dostali na 150.000. Ve druhém nám tu samou kuchyň nacenili na 120,000, ale my jsme se tam zamilovali do úplně jiné kuchyně v dýze což je jeden z nejdražších materiálů spolu se stříkaným povrchem a masivem a kupodivu nám z dýhy tu samou kuchyň nacenili na 150.000 j(stejně jako v tom prvním kuchyň z lamina, tzn. nejlevnějšího materiálu). Tak jsme si řekli že si objednáme kuchyň v tom druhém studiu (mezitim jsme byli ještě ve třetim), ale nakonec to skončilo na tom, že měli malý výběr pracovních desek, úchytek a dalších dopňků a my jsme chtěli typ který tam neměli. Tak jsme to zadali truhlářovi a vyjde nás to s tím co doopravdy chceme v dýze se spotřebiči na cca 140.000,-. Takže cenově je to výhodnější určitě, ale důležité je zvolit dobře truhláře. Znám hodně lidí kteří si nechávali dělat kuchyň a pak byli zklamaní, protože tam byly chyby a nebylo to tak jak si představovali. Ale přítel dělal dlouhou dobu ve firmě která se zabývá návrhy a realizací interiéru a tenhle truhlář jim kuchyně dělal, takže se nebojíme že by to dopadlo blbě, je hodně šikovnej a dělá to už dlouho.

Zase na druhou stranu v dobrém studiu ti navrhnou jak by ta kuchyň měla být ideálně rozložená, poradí s materiálem i barvou a může to být dost úspora času apod. To jsme my nepotřebovali, přítel tu kuchyň navrhoval, takže ten truhlář je pro nás výhodnější. Ale znám dost lidí kteří byli s kuchyňským studiem spokojení.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 2.4.2007 10:34    Post subject: Reply with quote

little_B wrote:
cloo Arrow no ja by som potrebovala hlavne nejaký "nápad", nejakú vizualizáciu, ako by to asi mohlo vyzerať, a potom by som ten nábytok kúpila povedzme sama. Napríklad kuchyňu si chceme dať urobiť u jedného známeho, lenže potrebujem k tomu doladiť všetko ostatné v obývačke, keďže je to v jednej miestnosti. Ale inak tých 3.000,- by bolo v pohode...

Ide o to, že v dnešnej dobe sú také rôzne možnosti, že v tom strácam prehľad. A bojím sa, že čím ďalej nad tým budem rozmýšľať sama, tým viac to nakoniec celé prekombinujem a bude to hrôza Embarassed Laughing .



Btw. tú farbu spálne ste už vybrali?


my sme v tom byte od ktoreho sme nakoniec ustupili bojovali s tym istym. A chceli sme to riesit takym kuchynskym pultikom so stolickami, ktory by opticky oddelil izbu a kuchynu Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Nymph of the woods
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 989

PostPosted: Mon 2.4.2007 20:17    Post subject: Reply with quote

Bruillard: přítel má kamaráda, co dělal v kuchyňském studiu, tak ten nám zpracuje návrh, dal nám i hodně tipů a rad co a jak, takže to je fakt výhoda mít někoho takhle známého...no a s tím návrhem by jsme pak šli rovnou k nějakému truhlářovi...Máme už několik doporučení, tkaže vybereme asi něco z toho....ta vaše cena je docela ok...my by jsme se chtěli vejít tak do 100tis. i se spotřebičema, budeme to mít jen malinké...
Back to top
View user's profile Send private message  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Tue 3.4.2007 8:14    Post subject: Reply with quote

Nymph of the woods: Já myslím že do 100 tisíc se se spotřebičemi vejdete i s pěknou kuchyní. My to máme dražší protože máme docela velkou kuchyň ale hlavně tam máme kuchyňský ostrůvek a ten musí být udělaný z dýhy ze všech stran protože všechny strany budou pohledové a to se prodraží. A pak nám to ještě prodražila kuchyňská deska. Po dlouhých dohadách s přítelem to vyhrála "jeho deska" která je dost drahá, ale dám na něj, protože on tvrdí že tam bude hezčí než ta moje. Tak uvidíme.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Tue 3.4.2007 8:58    Post subject: Reply with quote

tak teda vazeni pratele, ano.. Twisted Evil jsme prestehovani a az mi jde hlava kolem co je vsechno potreba udelat Very Happy
Pro zacatek chci nechat odriznout wawky a roury co k nim vedou, bude potreba udela novy topeni tzn koupit novej kotel, nechat udelat rozvody a radiatory.. ahuuu a do toho parkeety
kuchyn zatim vubec neresime, ale bude to potreba, neni tam NIC (jakoze fakt nic, ani jedina skrinka), tak ani varit nemuzu.. a hlavne je tam prutokovy ohrivac ktereho se bojim pze nema odvod tech zplodin do komina ale normalne do mistnosti Evil or Very Mad
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Tue 3.4.2007 9:02    Post subject: Reply with quote

jezis Rhi ja na ty parkety uplne zapomnela Embarassed no hlavne ze deda byl u nas, ale pristi vikend prijede zas, tak si snad vzpomenu. Jsem trubka no, az tedka jsem si vzpomnela
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 3.4.2007 10:33    Post subject: Reply with quote

melly wrote:
my sme v tom byte od ktoreho sme nakoniec ustupili bojovali s tym istym. A chceli sme to riesit takym kuchynskym pultikom so stolickami, ktory by opticky oddelil izbu a kuchynu Smile

Já bych pultík asi chtěla Smile Když je správně umístěný, je to ohromná výhoda. Ať už pro rychlé jídlo nebo třeba pro pokec s někým, kdo opodál vaří.

Bývalý bydlel v baťovském půldomku s přístavbou, a měli takovou tu obývací kuchyň. Předěl tvořil právě vyvýšený stůl, větší pultík. Vypadalo to fakt dobře a navíc to bylo i účelné Smile
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 65, 66, 67  Next
Page 59 of 67

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms