sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Solarium
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 38, 39, 40  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Wed 7.2.2007 12:09    Post subject: Reply with quote

margax wrote:
Nj, zeptam se pani, ta uvidi kseft a rekne mi, ze nejelpsi je 30 minut a vylezu jak uhel Laughing


Laughing Laughing ja jsem nekde videla na netu rozpis jak u kazdyho typu pleti do toho solarka chodit, ale uz nevim kde Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 7.2.2007 12:22    Post subject: Reply with quote

terrynka: ona se ani nemazala, jí šlo jen o to aby byla černá, přitom jí to absolutně neslušelo, vypadala jak cikánka Rolling Eyes teď brečí, jak byla blbá.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Wed 7.2.2007 12:24    Post subject: Reply with quote

Suny, tak treba se to casem srovna... Jak je to dlouho co byla naposled a co se ji to udelalo? Jak to vlastne vypada? Ma pigmentove skvrny?
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 7.2.2007 12:28    Post subject: Reply with quote

terrynka: No má to od léta, má na to plno mastí od kožní, občas to má dobrý, občas ne, kór když jsou nějaký výkyvy teplot a jsou to takový skvrnky, bud hnědý, nebo červený, nebo se jí dělají takový "slitiny" malinkých pih. A v létě byla samej flek (protože i když to měla zakázany, byla na sluníčku pořád)...prostě si zničila pleť, pochybuju, že jí ještě někdy bude mít jako kdysi.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Wed 7.2.2007 12:31    Post subject: Reply with quote

jej, tak to je spatny... ale tak treba jo, kdyby na to slunko nelezla vubec, tak by se to treba mohlo spravit. Jako libi se mi hoodne sneda plet, ale nic se nema prehanet a za cenu takoveho rizika bych tak neblaznila. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 7.2.2007 18:35    Post subject: Reply with quote

terrynka wrote:
jej, tak to je spatny... ale tak treba jo, kdyby na to slunko nelezla vubec, tak by se to treba mohlo spravit. Jako libi se mi hoodne sneda plet, ale nic se nema prehanet a za cenu takoveho rizika bych tak neblaznila. Confused


Už jenom tím občasným chozením do solárka můžeš dostat rakovinu, ne jenom nějaké pitomé boláky (i když to je asi také dost nepříjemné, ale za pár let se z toho dá dostat). V podstatě je jedno, jestli tam chodíš obden nebo jednou týdně, výsledek může být stejný...
Back to top
 
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 7.2.2007 18:59    Post subject: Reply with quote

holky nedoporučíte mi nějaký přípravek co mi ochrání kůži před stárnutím? všude mají jenom přípravdky na zhnědnutí...nevíte jestli se něco dá sehnat na netu?hodíte sem odkázek? Cool
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Wed 7.2.2007 19:02    Post subject: Reply with quote

no tak proti starnuti je asi nejlepsi vubec do solarka nechodit Cool jinak ja bastim betakaroten, a po kazdym sprchovani se mazu telovym mlikem a myslim si ze nic vic uz asi pro sebe udelat nemuzes
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 7.2.2007 20:48    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
no tak proti starnuti je asi nejlepsi vubec do solarka nechodit Cool jinak ja bastim betakaroten, a po kazdym sprchovani se mazu telovym mlikem a myslim si ze nic vic uz asi pro sebe udelat nemuzes


Umělej betakaroten vede k rakovině, tak to tomu taky moc neprospíváš... Ale to už je asi jedno.
Back to top
 
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 7.2.2007 20:58    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
ephelides wrote:
no tak proti starnuti je asi nejlepsi vubec do solarka nechodit Cool jinak ja bastim betakaroten, a po kazdym sprchovani se mazu telovym mlikem a myslim si ze nic vic uz asi pro sebe udelat nemuzes


Umělej betakaroten vede k rakovině, tak to tomu taky moc neprospíváš... Ale to už je asi jedno.


a to si myslíš proč?
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Wed 7.2.2007 21:05    Post subject: Reply with quote

betakaroten je betakaroten, takze jestli je umelej je jedno, a je to antioxidant, takze rakovinovy bunky naopak nici
Back to top
View user's profile Send private message  
anika
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 3658
Location: mezi nebem a zemí

PostPosted: Wed 7.2.2007 21:09    Post subject: Reply with quote

Já do solárka vůbec nemůžu, mám citlivou pleť. Ani sluníčko mi nedělá dobře Confused a to přitom mám tmavé vlasy, ale světlou pleť Confused . No nevím, jestli betakaroten způsobuje rakovinu, ale pravotočivý umělý vitamín C jo. Četal jsem o tom práci od jedné známe z UK. A s betakarotenem bych to nepřeháněla, tvoří vlastně vitamín A a ten je ve větším množství velice nebezpečný. Vlastně těhotné žený si musí dávat veliký pozor na vitamín A kvůli vážnému požkození plodu a normální člověk si může tím taky ublížit. Ale to je můj názor, já ty umělé vitamíny neberu.
_________________
„Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“
— Albert Einstein
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43250

PostPosted: Wed 7.2.2007 21:14    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Wed 7.2.2007 21:15    Post subject: Reply with quote

a pravotocivej vitamin C najdu kde ? Paranoidnik ....jinak teda uprimne si to nepamatuju presne - ale je jasny ze betakaroten je prekurzor vit.A, ale ne vsechen se v nej premenuje, jen ten co telo potrebuje a zbytek se vylouci, takze obavy z betakarotenu v tehotenstvi jsou nepodlozene, s vit. A jako takovym to uz je jina...
Back to top
View user's profile Send private message  
anika
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 3658
Location: mezi nebem a zemí

PostPosted: Wed 7.2.2007 21:26    Post subject: Reply with quote

když je na vitemínech napsáno P-askorbová je to umělý pravotočivý nebo P-vit C., když L-askorobová nebo L-vit. C tak je přírodní. Je to na každé krabičce napsáno. Juj, to nevím, jestli se všechen betakaroten vyloučí apod vitamíny. U C to vím, že jo. Ale některé né, viz hypervitaminoza (nevím, jestli to mám dobře napsáno )apod. Vlastně průjmy a poškození příčinou nadbytku vitamínu. Já nevím, někdo na to hřeší, že se to vyloučí. Ale nechci kecat, takže jsem jen napsala co vím Very Happy
_________________
„Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“
— Albert Einstein
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 38, 39, 40  Next
Page 6 of 40

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms