sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Kam investovat, jak zhodnotit peníze?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Sun 20.1.2008 0:31    Post subject: Reply with quote

Necpou se všude.
No a ta nestrannost to je podle me ta hloupost, ze OVB jede na provize. Pak je jedina moznost jak vydelat-doporucovat to, co ma nejvyssi provize Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sun 20.1.2008 0:33    Post subject: Reply with quote

ritchmo, myslim ze ovb moc nestranni nejsou a radi zvyhodnuji nektere spolecnosti (osobni zkusenost nemam, to je ale tak vseobecne zname ne?). partners zadarmo sluzby poskytuji, na tom si trvam (vydelavaji jinak nez na klientech, dostavaji provize primo od spolecnosti, u kterych klient investujea a oni narozdil od ovb nedelaji jen pro nektere)...docela jsem se o to zajimala, navic to dela moje kamaradka. a nekoulej ocima, to mas pravdu, ze to je pak s tebou diskuze, kdyz se takhle chovas. ovb se necpou vsude? aha, tak se jdi podivat na jobs na nabidku praci a nebo se podivej do novin.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sun 20.1.2008 0:46    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:
ritchmo zadarmo ti penize nikdo neda.. ja vim ze to urcite vis, ale lidi co se poustej do podobnejch bejkaren maj obvykle hlavu v oblacich.. radsi si najdi normalni praci nebo kdyz te tak lakaj finance jdi pracovat do nejaky financni instituce. skutecny a seriozni.


hele ty chytrej, když si myslíš že každej je dement, já rozhodně ne. Zaprvé sem se rozhod tohle zkusit jenom z jednoho důvodu. Sem student, nemam zase až tak moc času a tohle je časově nenáročný a veškerý školení sou buď o víkendu nebo večer. Za druhý finance mě zajímaj. Jak střední tak vysoká je finančně zaměřená a pochybuju že bych se tímhle živil dlouhodobě. Ovšem když už si to načal, tak mi laskavě vysvětli co je na tomhle neseriózní a hlavně neopravdový. Ty o tom víš očividně úplný nic, tak si o tom nejdřív něco zjisti než začneš plácat takový kraviny........
Hlavně mi vysvětli těch 750tis zřejmě fiktivních klinetů Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sun 20.1.2008 0:54    Post subject: Reply with quote

Koogi wrote:
ritchmo, myslim ze ovb moc nestranni nejsou a radi zvyhodnuji nektere spolecnosti (osobni zkusenost nemam, to je ale tak vseobecne zname ne?). partners zadarmo sluzby poskytuji, na tom si trvam (vydelavaji jinak nez na klientech, dostavaji provize primo od spolecnosti, u kterych klient investujea a oni narozdil od ovb nedelaji jen pro nektere)...docela jsem se o to zajimala, navic to dela moje kamaradka. a nekoulej ocima, to mas pravdu, ze to je pak s tebou diskuze, kdyz se takhle chovas. ovb se necpou vsude? aha, tak se jdi podivat na jobs na nabidku praci a nebo se podivej do novin.


Evidentně ses o to nezajímala dostatečně, protože to co píšeš není většinou pravda. OVB poskytujou služby samozřejmě taky zadarmo, je to naprosto stejnej systém jako maj partners. To že partners nedělá jenom pro některé společnosti jako OVB je další kravina. Nebudu to tady rozepisovat, ale OVB spolupracuje s daleko většim počtem společonstí. Jestli tě to zajímá napíšu ti SZ. A to že so OVB cpe všude nějak nepozoruju, asi to bude tim že na jobs nechodim. Ale hlavně to bude tim, že OVB je prostě rozšířenější a zase je to jenom o lidech ne o společnosti že se tohle děje......
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sun 20.1.2008 0:57    Post subject: Reply with quote

zbrody wrote:
Necpou se všude.
No a ta nestrannost to je podle me ta hloupost, ze OVB jede na provize. Pak je jedina moznost jak vydelat-doporucovat to, co ma nejvyssi provize Rolling Eyes


Tohle sem nevěděl, jelikož na jobs nechodim. A jak už tu zase bylo řečeno ty provize jsou vesměs stejný. Jde prostě o to že když ti poradí opravdu dobře, tak s nim pak budeš řešit všechno, to je cílem.....
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sun 20.1.2008 1:20    Post subject: Reply with quote

Dobrou noc děcka. Budu doufat že ráno si tu normálně podiskutujeme
Back to top
View user's profile Send private message  
Efendy
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 1004
Location: naplavenina v Praze

PostPosted: Tue 22.1.2008 22:03    Post subject: Reply with quote

Ritchma wrote:
Jj finanční poradce no Laughing
Moc nerozumim tomu jak chceš dostat ze stavebního spoření po šesti letech 150tis Zbytečně tam budeš dávat víc než je potřeba pro max. státní dotace a sypat tam víc kvůli dvěma procentům......
Jinak bych ti řek to samý že podílový fondy maj smysl od zhruba na pět až šest let.

A to že je lednová inflace 6% nic nezanmená, roční bude opravdu jenom 5% i když je to taky hodně Crying or Very sad

Ještě k tomu stavebku ono dostaneš 15% ale každej rok jenom 15%. Kdežto u těch podílovejch fondů je úročení složené úročení, takže sice ze začátku to roste pomaleji, ale na konci se to dostane dál než stavebko, si to spočítej Wink

no to mi vlastně nedoklaplo, finanční poradci dokážou divy, ale těch 150 tis. Kč to myslela asi zaokrouhleně, 120 x (6x3tis. + úrok, který by teď mohli začít dávat vyšší ne?), no ale i tak by to mělo být nějakých 8%, když budu dávat 6 let postupně 20000,-.. ..pokud najednou 120 tis., tak ještě o něco méně, ale mám to zas jistý.


No k těm finančním poradcům - to je podle mě různý, ale myslím, že když oni nedělají jen pro jednu společnost, pojišťovnu, banku apod., tak jsou určitě lepší než třeba např. pojišťováci od jedny společnosti.
Třeba u pojišťováků si myslím, že čím větší svině, tím víc vydělá, čím víc toho nalžou..., tohle řemeslo prostě nahrává nepoctivcům. A poctiví jsou chudáci, vydělají méně.
_________________
www.andelslev.cz
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Tue 22.1.2008 22:13    Post subject: Reply with quote

Samozřejmě že pojišťovák co nabízí produkt jenom od jedný firmy ti narve to z čeho má nejvíc a narve ti i to co vůbec nepotřebuješ nebo co pro tebe neni vůbec výhodný Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Tue 3.5.2011 18:41    Post subject: Reply with quote

Dneska jsem si vsiml hodne zajimavyho sporiciho uctu u Axy - http://www.axabank.cz/Lide/Banka/Sporici-ucet/Vyhody

Neni ten urok nejak podezrele vysokej?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Tue 3.5.2011 19:53    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Milan
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 12 Oct 2007
Posts: 407

PostPosted: Tue 3.5.2011 20:21    Post subject: Reply with quote

Felicity wrote:
Dneska jsem si vsiml hodne zajimavyho sporiciho uctu u Axy - http://www.axabank.cz/Lide/Banka/Sporici-ucet/Vyhody

Neni ten urok nejak podezrele vysokej?

Ani ne. Podle článku podmínek 1.4. "Prémiovou úrokovou sazbou je v Prémiovém období úročena částka, která přesahuje výši
Počátečního zůstatku, ale zároveň není vyšší než Konečný zůstatek" je dost omezené, jakých peněz se to nakonec bude týkat. Je to prostě čtvrtletní termínovaný vklad s dost vysokými poplatky. 29 kč za výběr z bankomatu, 19 kč za 3. a další platbu z e-bankingu. nemůže to proto být na nic jiného než odložení peněz. Mít to jako b.ú., nechal bych jim měsíčně na poplacích minimálně 200 až 300. Podle mého to má hlavně natáhnout lidi.
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Tue 3.5.2011 21:05    Post subject: Reply with quote

Milan: nepredpokladam, ze by si nekdo zrizoval sporici ucet, aby ho pouzival jako bezny, tudiz ty poplatky nehraji roli a vedeni uctu je zdarma (+ par prichozich a odchozich plateb), k tomu je jeste premie. Spis me prekvapilo, ze v zakladu nabizi 1,85%, kdyz treba CSOB nebo sporka neda ani 1%.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Milan
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 12 Oct 2007
Posts: 407

PostPosted: Tue 3.5.2011 22:24    Post subject: Reply with quote

Felicity: Tak ING dáva asi 1,75%, PPF banka myslím ještě o něco víc. Poplatky a srovnání s b.ú. jsem uvedl, protože jsem chtěl zdůraznit, že jde o spořící konto. Mně totiž zase nepřišel ten základní úrok na charakter produktu nějak mimo. Pokud je to termínované, což toto fakticky je, tak na ty úroky banka vydělá bez nějakého zásadního riskování.
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Wed 4.5.2011 20:05    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Člověk
jsem duhová víla


Joined: 10 Jan 2010
Posts: 13719

PostPosted: Thu 5.5.2011 16:56    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
* Peace * Authenticity *Gratitude * Nonviolence * Honesty * Kindfulness *

** every action you take is a vote for the type of person you wish to become.
make peace, be kind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  Next
Page 6 of 18

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms