sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Mam ho porad strasne rada...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 25, 26, 27  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 5.11.2007 12:43    Post subject: Reply with quote

A proč ho miluješ? Schválně si přečti své příspěvky z poslední doby, jak se k tobě choval. Na tomhle člověku chceš viset? Proč? Říkám, takových jako on můžeš mít tucet.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 5.11.2007 12:44    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 12:53; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 5.11.2007 12:51    Post subject: Reply with quote

Nene, nejlepší by bylo zvednout se od počítače a jít něco dělat.
Pro začátek třeba někam schovat věci, které jsi dostala od něj, nebo ti ho připomínají. Zajdi si ke kadeřnici, na kosmetiku, kup si něco hezkého na sebe, ať se cítíš líp a hezká. Víš, jak to ty chlapy naštve, když se jejich bývalá po rozchodu zvetí a vypadá líp než předtím? (kamarádi si mi na to vždycky stěžujou Laughing )

Myslet na něj budeš, a ještě asi dost dlouho, a stejně si asi nejdřív nebudeš ochotná připustit, že je konec. Budeš doufat, že se k tobě vrátí. Tím si prostě každý musí projít. I tím brečením depkama, beznadějí... Ale hlavní je chtít se z toho nějak dostat, ne se v tom donekonečna nimrat a utápět. Snad na to časem přijdeš, že utápění se v minulosti k ničemu nevede.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Mon 5.11.2007 12:59    Post subject: Reply with quote

Uz je to vsechno lepsi. Nesmim na ne proste myslet, musim si uzivat vlastni zivot a je nechat na pokoji. Pro nej to skoncilo, proste to neklapalo a on to ukoncil. Ma pravdu, ze to neklapalo, a ja si nesmim rikat, ze kdybych se chovala jinak, tak by tu jeste byl. A zitra pujdu do skoly Smile A prestanu brecet.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lala
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 446

PostPosted: Mon 5.11.2007 13:00    Post subject: Reply with quote

Popravdě jsem to já před x týdny... ale sama poznáš (a já konečně poznala), že tím ubližuješ jen sobě, jemu je to fuk (už podle sms co ti napsal), co k němu cítíš, že by jsi ho chtěla zpět. Nesmíš se utápět v lítosti, akorát se tím ničíš a oddaluješ ,,vyléčení,,. Já osobně jsem ráda za to, že tu není, že ho nemusím vídat a Tobě radím to stejné - nebuď s ním ve styku, nepiš mu, nevyhledávej jeho společnost... v ničem by Ti to vážně nepomohlo. Akorát on by Tě měl za trepku, co nechápe, že je konec. Vážně se snaž zabavit, podnikat různé věci a na školu nekašli, žádnej kluk nestojí za problémy.
_________________
*Jen proto, že tě někdo nemiluje tak, jak bys chtěl, neznamená, že tě nemiluje jak nejvíc umí.*
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Mon 5.11.2007 13:07    Post subject: Reply with quote

Mate pravdu, zvednout hlavu a jit dal Smile Vzdyt kdyz jsme byli v sobotu na ty diskotece, tak mi tam nekolik kluku rikalo, jak mi to slusi, jednoho jsem se nemohla zbavit, koukal na me jako na svatej obrazek Laughing Tolik holek dokaze byt samo, proc bych to nedokazala ja? Kamarady mam a ti me maji radi. Rodice mi taky moc pomahaji. A nebudu doufat ani v to, ze najdu nekoho jinyho. Az to prijde, tak to prijde.

Premyslela jsem o tom, jestli ho opravdu miluju... Vzdyt ja byla v posledni dobe taky nekolikrat presvedcena, ze se s nim rozejdu. Protoze byl na me osklivej, choval se sobecky. Nekolikrat jsem ho treba ani nechtela videt, radsi jsem se venovala skole, protoze ta pro me mela nejakou hodnotu. Ted jako by to bylo naopak. Ale nesmi, on stejne nebyl kluk pro zivot, tohle si musim uvedomit. Nejvic se trapim sama, jak nad tim vsim premyslim - co dela, co delaji spolu, co spolu budou delat, ze spolu budou jezdit tam, kam jsme meli jezdit my dva. Ale tohle nikam nevede. Pro nej to skoncilo, takze to musi skoncit i pro me.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Mon 5.11.2007 13:09    Post subject: Reply with quote

Uz jsem si vymazala i jeho cislo z icq, vzdycky mi uplne poskocilo srdce, kdyz se prihlasil.

Ale fakt to nema cenu, i kdyby se vratil, bylo by to slepovany a vsechno slepovany nestoji za nic.
Back to top
View user's profile Send private message  
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Mon 5.11.2007 13:20    Post subject: Reply with quote

Neahoo, to je super, ze takhle zacinas uvazovat, je to prvni krok na ceste k uzdraveni Wink
pred rokem jsem prozivala to same, po vic nez roce chozeni se se mnou rozesel kluk a brzo si nasel jinou. Bylo mi hrozne, taky jsem si rikala jak ho miluju, chci zpatky, nenajdu lepsiho...ale postupne to stejne byl strach ze samoty a pocit ublizenosti ze si tak rychle nasel nahradu...
bylo to lepsi a lepsi, snazila jsem se zit dal, ale stejne si ted rikam, ze jsem to mohla zvladnout jeste o neco lip, prece jen jsem na nej myslela dlouho vic nez dost Wink
takze hlavu vzhuru! snaz se vzpamatovat se sama a brzo se urcite najde nekdo lepsi Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Mon 5.11.2007 13:27    Post subject: Reply with quote

Ja uz si uvedomuju, ze si ublizuju sama tim, ze na nej neustale myslim a tim, ze neustale vzpominam. To je ta nejvetsi blbost. Timhle si holt prosel kazdy, budu aspon zase o neco zkusenejsi. Chce to klid, cistou hlavu a vsechny ty vzpominky a myslenky zahnat do kouta. Ted je nejdulezitejsi skola, maturita, prijimacky na VS. Budu se venovat vic sama sobe, budu zit vic pro sebe a ne z pulky pro nej. Je tolik moznosti, jak se zabavit, a on u toho nemusi byt. Vzdyt sama jsem si rikala, ze to bylo v posledni dobe na nic a vsechno hezky, co jsem v posledni dobe zazila, jsem zazila bez nej.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Mon 5.11.2007 13:29    Post subject: Reply with quote

Ted se hlavne musim jit najist. Naposled jsem jedla v sobotu a to jen nejakou polivku, tak si to musim vynahradit. Bez jidla nikdy tu silu vsechno zvladnout mit nebudu. Jsem prece silna a cilevedoma holka, ktera si jde za svym. Takhle me znaji vsichni, nesmim se hroutit. Ted holt vsechny city budu muset zahnat do kouta.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Mon 5.11.2007 13:33    Post subject: Reply with quote

Stejne jsem vedela, ze s nim nebudu do konce zivota. Takze aspon muzu dalsi vztah zacit o neco driv. Vytezila jsem z toho zkratka maximum, nasbirala jsem s nim hodne zkusenosti, ted to skoncilo a pujdu o dum dal. Je to tezky naucit se zit sama, ale stejne na jsme v tom vztahu jen oba trpeli, uz jsme si sami sebe nevazili a kdyby se nade mnou slitoval a vratil se, tak by se to stejne vsechno za chvilku zase vratilo do starejch koleji.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 5.11.2007 14:12    Post subject: Reply with quote

Holka nestastna...ty si opravdu myslis, ze z prvniho vztahu by mohla byt laska na cely zivot?
Jo par lidem se to stalo, to uznavam, ale vetsinou v tom bylo taky hodne never.
Vis, ono je logicke, ze te to boli, ze se ted citis sama, tak trochu ponizena, protoze te "odkopl" kvuli jine slecne...ale tim, ze ho budes pronasledovat nic nevyresis...jak uz tady psaly holky, on si akorat rekne, ze udelal dobre, ze se takove hysterky zbavil.
Tim, ze se s nekym clovek rozejde prece svet nekonci...on neni nejdulezitejsi a sama na to jednou prijdes...mas prece velke stesti, ze mas rodinu a pratele, kteri te podrzi...co pak ma rikat clovek, ktery nema ani to?
Ses mlada, tak hlavu vzhuru Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Mon 5.11.2007 14:25    Post subject: Reply with quote

No nekomu se to podarilo, ze se svym prvnim vztahem vydrzeli do konce zivota... Ale kdybych skoncila s timhle, tak bych si to asi vycitala.

A obdivuju lidi, kteri tohle vsechno prekonali bez pratel a rodiny... Ja bych to bez nich asi nedokazala. Ale musim uznat, ze clovek dokaze hodne, nekdy ani netusi jak moc.

Verim, ze to jeste dlouho nebude uplne v poradku, ale aspon ze z toho zoufalstvi, ktery jsem od soboty citila, jsem se aspon trochu dostala.

Velka zkouska prijde v patek. Urcite tam pujdu, uvidim, jestli tam bude i on. A kdyz, tak si jich proste nebudu vsimat, nebudu na to myslet, budu si jen opakovat "bud silna", protoze ja si ted misto toho porad jen vycitam, co jsem udelala spatne. A az budou plouzaky, tak vypadnu nekam pryc, abych je pritom nevidela.

No nic, jdu se projit, musim se na zitra ucit Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 5.11.2007 14:34    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
Holka nestastna...ty si opravdu myslis, ze z prvniho vztahu by mohla byt laska na cely zivot?


hm, to ma vzdy potesi Confused

Neahoo, si na spravnej ceste, tak sa nevzdavaj Smile Je perfektne, ze si to pochopila. Uz len pomalinky pracovat na svojej sebadovere, na svojom stasti a ten pravy pride sam. Drzim ti palce. Wink Smile
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30045

PostPosted: Mon 5.11.2007 14:38    Post subject: Reply with quote

melly, z toho si nic nedělej Laughing Já si taky nemyslím, že by v tom měl být problém, zkrátka někdo toho pravého pro život potká dřív a někdo později.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 25, 26, 27  Next
Page 6 of 27

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms