sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
jak znepříjemnit život sousedům
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11972

PostPosted: Wed 13.6.2007 21:58    Post subject: Reply with quote

Man- ty jo, to me nenapadlo, ze je to plemenem. a ted kdyz nad tim premejslim, tak znam NO, co vyjou a nesmyslne stekaj, vic.. tady je to fakt des.. nejlepsi je nase babicka, ktera tem sousedum desne leze do prdele..
jsem se s ni vcera chytla,pac kdyz sem nadavala na ty jejich psy, tak ona prohlasila, ze ti nasi stekaj taky dost (haha v noci max kdyz jde nekdo cizi okolo, prekazili takhle vloupacku, pac nas hlidac jednou jecel, vsichni rozsviceli a pak se prislo na to, ze se k sousedce malem nekdo vloupal.. ) nebo steknou ve dne na kocku, co leze u nas na zahrade.. ale rozhodne ne tolik a tak, jako ti naproti..
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 13.6.2007 22:08    Post subject: Reply with quote

můj pes ani vít neumí,vážně snad ne

vlčáci jsou podle mě prostě ublafaní psi kteří štěkají úplně na cokoliv a nesouvisí to s výcvikem.

podle mě to souvisí s plemenem.mám to tak nějak vypozorované,soused má bulteriéra a předtím měl brazilskou filu a taky neštěkají kvůli každé pitomosti. To samé rotvajler co má soused na rohu.

to jen ti ovčáci Rolling Eyes
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 13.6.2007 22:30    Post subject: Reply with quote

ani nas bernardyn se zrovna dvakrat nepretrhne. a vyt taky neumi. neco na tom bude

prala bych tem debilkum od naproti aspon pet vlcaku a rovnou pod okna Rolling Eyes jestlize se div nezblaznej, kdyz nam obcas blafne ten nas
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9819

PostPosted: Thu 14.6.2007 0:07    Post subject: Reply with quote

Nečetl jsem téma, ale jestli chceš sousedy fakt nasrat tak pár kapek vteřinového lepidla v zámku dokáže udělat divy.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 14.6.2007 8:48    Post subject: Reply with quote

jojoooo Twisted Evil
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Thu 14.6.2007 12:03    Post subject: Reply with quote

Jéje, jak to tu tak čtu, tak jsem ráda, že máme normální sousedy. Teda až na jeden ožralecký manželský pár, který se věčně hádá a nechtějí se navzájem pouštět do bytu, tak tam potom na sebe buší a koupou do dveří Rolling Eyes.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 14.6.2007 13:29    Post subject: Reply with quote

To má teta Shocked Byla jsem u ní na návštěvě, a najednou slyším šílený hysterický řev, asi půl hodiny. Prý to je sousedka z horního bytu a vříská takhle skoro denně Shocked Já nesnáším, když někdo řve, i když vím, že to není na mě. Proto ani nechci jezdit k příteli do Prahy, má za spolubydlící holku, co si mluví a nadává sama pro sebe (a jako fakt hlasitě a několikrát denně). Fakt mi to dělá zle Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Thu 14.6.2007 14:29    Post subject: Reply with quote

My máme také príma sousedku. Je o rok mladší než já a vypadá tak o deset let starší. Klasická prostinká vesnická mamina, dvě děti. Vychovává je tím stylem, že na ně ječí. Děti jsou už k jekotu apatické a pochybuju, že ho vůbec vnímají, protože ona na ně ječí pořád. Takže ten starší jen začal chodit do školy a už je z něj nejvyhlášenější sígr.
Bohužel s námi sousedí nejdelší stěnou v bytě. Když u nás nehraje muzika nebo TV, máme to místo telenovely. Slyším každý slovo. Naštěstí mám tvrdej spánek, ale přítelkyně o víkendových ránech trpí...
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Thu 14.6.2007 14:32    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
můj pes ani vít neumí,vážně snad ne

vlčáci jsou podle mě prostě ublafaní psi kteří štěkají úplně na cokoliv a nesouvisí to s výcvikem.

podle mě to souvisí s plemenem.mám to tak nějak vypozorované,soused má bulteriéra a předtím měl brazilskou filu a taky neštěkají kvůli každé pitomosti. To samé rotvajler co má soused na rohu.

to jen ti ovčáci Rolling Eyes


No, já bych spíš řekl, že to souvisí s výchovou a velikostí psa. Kamarád má vlčáka a ten ani nemukne, v životě jsem neviděl tak vychovanýho psa. Kamarádka má dogu, ta se taky neozývá. Další má Retrievera, taky nic. Zato všichni takoví ti malí pokojoví smradi, plus jezevčíci a tak dál, to ňafe v jednom kuse... to bych mít doma nemohl.
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Thu 14.6.2007 20:45    Post subject: Reply with quote

BadHans wrote:
Man of the world wrote:
můj pes ani vít neumí,vážně snad ne

vlčáci jsou podle mě prostě ublafaní psi kteří štěkají úplně na cokoliv a nesouvisí to s výcvikem.

podle mě to souvisí s plemenem.mám to tak nějak vypozorované,soused má bulteriéra a předtím měl brazilskou filu a taky neštěkají kvůli každé pitomosti. To samé rotvajler co má soused na rohu.

to jen ti ovčáci Rolling Eyes


No, já bych spíš řekl, že to souvisí s výchovou a velikostí psa. Kamarád má vlčáka a ten ani nemukne, v životě jsem neviděl tak vychovanýho psa. Kamarádka má dogu, ta se taky neozývá. Další má Retrievera, taky nic. Zato všichni takoví ti malí pokojoví smradi, plus jezevčíci a tak dál, to ňafe v jednom kuse... to bych mít doma nemohl.


tak ti mrňaví psíci jsou případ sám pro sebe Laughing

sousedi mají 3 yorkshiry a to je něco neuvěřitelného,ale zase to není tak pronikavé jako ten protivný štěkot těch belgických ovčáků od sousedů odnaproti.

lae podle mě nezáleží přímo na rase nebo velikosti,ael spíš co je to za psa.
Moloss, ovčák,lovecký pes, pokojový pes atd.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Thu 14.6.2007 20:56    Post subject: Reply with quote

Honzí, na vlčáky mi nesahej Evil or Very Mad Laughing Ten náš byl hodně ostrej a taky moc neštěkal, jen na cizí lidi co přišli uplně k bráně a nebo na ježka Laughing a na doručovatelku, to byla jeho vášeň Smile

Jinak naši sousedi jsou docela ok, ale soused kdysi pronajímal byt a pořád tu bydleli jiní lidi a občas to bylo dost neúnosný, jednou jsme tu měli mladou holku s pitbulem, který denně hodinu visel v parku (hned pod náma) na gumě ve vzduchu a vydával u toho příšerný zvuky Laughing
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Jana
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 4639

PostPosted: Thu 14.6.2007 21:04    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Jana on Sat 31.5.2008 23:40; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
pip
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5308

PostPosted: Thu 14.6.2007 21:28    Post subject: Reply with quote

To ste neslyseli nasho...
Rozmery: 10x5x7 (cm)
Farba: bila
Charakter: parchant vychcanej (druh sam o sobe Exclamation )

...a kdyz ten zacne stekat, tak to je naproste k zesileni!!!! To je proste neco tak nenormalne na nervy lezouciho, ze by jste vrazdili!!! A uplne bezkonkurencni je, kdyz si to pusti v sobotu nebo v nedeli rano v sedum... Je tomu asi mesic, co ho to takhle pochytilo...stekal snad hodinu...a nechtelo se mi vylezat z postele, ptze bych pak uz nezaspal...ale uz jsem musel...jsem ho vyhodil na zahradu...a ten magor tam zacal stekat jeste vic Brecik Brecik Brecik Brecik Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Vzteklik Vzteklik Vzteklik ...uz mi z toho docela slusne zaclo Dementnik
Jedna z nejhorsich sobot meho zivota Bojik
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25403

PostPosted: Thu 14.6.2007 21:33    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by kika on Fri 8.2.2008 21:42; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Thu 14.6.2007 22:23    Post subject: Reply with quote

Být mráz, poprosila bych nějakého kamaráda, aby jim namočil do zámků od auta Cool


A kdyby mě fakt hodně srali, tak bych jim namočila prostě všude Laughing
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
Page 6 of 12

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms