sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nejstarší vzpomínky
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Wed 4.4.2007 19:56    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Dellores on Sun 29.8.2010 23:04; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Wed 4.4.2007 20:00    Post subject: Reply with quote

já si taky pamatuju první den ve školce... strašně jsem brečela a učitelka byla drsná a řekla, že jestli nepřestanu, tak nesmím zamávat odcházející mamince Rolling Eyes
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Wed 4.4.2007 20:30    Post subject: Reply with quote

ještě jsem si vzpomněla, jak jsem se v první třídě počůrala a učitelka mě donutila převlíkat se před celou třídou za učitelským stolem Embarassed
Byla jsem totiž vždycky hrozně vzorná, a stála jsem frontu na záchodě jenže zazvonilo a já rychle pospíchala do třídy, abych nic nezmeškala a pak když mě učitelka vyvolala, tak jsem nechtěla vstát, tak přišla blíž a prej co mi je, tak jsem jí to pošeptala, a ona prej at jdu za její stůl a převlíknu se, fakt trapas Laughing ještě si pamatuju, že jsme měla bílý punčochy a růžový šatičky s mickeymousem Laughing

Jj, balerínky letěly už dávno...já jich doma měla, hlavně lakovky s velkejma mašlema Laughing a legíny taky...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Wed 4.4.2007 20:39    Post subject: Reply with quote

Nebo když jsem se chtěl na něco ve škole zeptat a oslovil třidní "paní učitelko", tak mě vždycky výrazně okřikla a opravila na "Paní soudružko učitelko !" Laughing Tenkrat jsem nechapal proč je to tak duležite Myslik Laughing
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Wed 4.4.2007 21:03    Post subject: Reply with quote

- ked som mala si 4 roky a preletela som doma cez obyvackove dveere
- ked som mala si 7 a rozbila som dvere na vchode na baraku
- ked som mala 8 a rozbila som akvarko pre morske prasa


stale som nieco rozbijala Embarassed
- pamatem si aj na otcovych rodivo , ako som k nim vzdy po skole chodila dali mi chrumky a s dedom sme si citali vtipy mali take bicie hodiny a ti ma hrozne fascinovali
- na kupanie s mojim susedom ked som mala si 5 a videla som prvy raz pipika Laughing
- ked sme mali navstevu a mne bolo asi 8-9 tak som som dopijala co zvysilo v poharikoch po nich
na velke noci, ked som chcela mat co najviac kupacov milovala som sa prezliekat stale, najviac sa mi ratalo ak ma niekto hodil do vane a ja im na oplatku dala cokoladu, pustial mira zbirku a tancovala
- ked som mala si 10 alebo 11 chodili sme tancovat na mini play back show ako mc erik a barbara Embarassed
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 5.4.2007 5:55    Post subject: Reply with quote

Arrow když jsem šla první den do školky, taky jsem hrozně brečela, ještě si pamatuju, kam jsme ten den šli na procházku a mně se strašně stejskalo..
Arrow když jsme šli jednou po obědě ve školce spát, potřebovala jsem na malou, ale styděla jsem se a tak jsem se radši počůrala a pak to byl hroznej trapas, mokrý punčocháče Very Happy
Arrow když mi bylo asi 14, blbla jsem se sestřenku u babičky, vlezly jsme do výklenku ve starym baráku a vystrčily holý zadky směrem k silnici a řidiči se div nevybourali Very Happy
Arrow ve starym baráku jsme taky našli spoustu starejch obvazů a zase se sestřenku jsme se jima celý obvázaly včetně psa, kolem pasu kravskej zvon a takhle jsme se vypravily po vesnici, ještě po letech tam sousedky vyprávěly, co to kdysi viděly Laughing
Arrow na základce jsme sbírali takový ty vyměnovací nálepky v balíčkách, já měla WWF a Barbie alba, brácha auta, byl to strašnej hit a ty nálepky tak zvláštně voněly..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Thu 5.4.2007 11:26    Post subject: Reply with quote

pamatam si na vianoce v Blave, ako som dostala taku nafukovaciu hus Very Happy
na to ako som jedla v skolke take rastlinky, bud biele alebo take fialove
ako som vzdy v skolke kyvala mame, ako sa vzdy otocila Very Happy
ako odchadzala moja naj kamoska zo skolky, ako sa so mnou lucila a dala mi plysaka
ako som tatovi robila copik Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Thu 5.4.2007 12:06    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13248

PostPosted: Thu 5.4.2007 12:15    Post subject: Reply with quote

mě štve že si nic moc nepamatuju Sad ..fakt jen útržky, ale rozhodně si nepamatuju nic z kočárku Shocked .. a spoustu vzpomínek nevím jeslti jsou opravdové nebo se mi to zdálo=))

ale co si pamatuju, a to se fakt povedlo, že jsme seděla se svou nejstarší sestrou na koberci a ona mi řekla :" až budeš velká, tak si budem povídat o tom jak si byla malá jo?to bude sranda, mi to nebudeš věřit".........zrovna to si pamatuju..tak 5 mi mohlo být.....
a pak vzpomínky ze školky..ale nejstarší..nevím,nevím...
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Thu 5.4.2007 12:18    Post subject: Reply with quote

Teď jsem si vzpoměla jak jsme byli u babičky a ona tam měla kachličkové obložení. A s bráchou jsme se tam vždycky měřili, kdo je větší Laughing

Anebo, když jsme měli ještě kulatý bazén tak v něm šlo bezvadně dělat vodní víry a pak jsme na nich pluli Very Happy

to byly teda čas Rolling Eyes Laughing
_________________
Revenge is a dish best served cold.
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Thu 5.4.2007 12:23    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13248

PostPosted: Thu 5.4.2007 12:31    Post subject: Reply with quote

mamba wrote:
jo a ja si vzpomnela, ze kdyz mi bylo asi 5let, tak jsem se malem utopila na mori. Vim, ze jsem neumela plavat a lezla jenom po ctyrech ve vode a jednou jsem se proste pokusila plavat...no a narazila jsem na nejakou diru v pisku a nemohla jsem z ni vyplout...jeste ze me uvidel otec a rychle mi bezel pomoc, ale vim ze chybelo malo a.... Confused

no vidíš,tos mi asi připomněla mou nejstarší vzpomínku Confused ! akorát že já sem se topila v bazéně, kde byla aji sestra s kamarádkou, jenže ty hrály něco ve smyslu "spadla lžička do kafíčka" takže byly furt pod vodou a já vůbec nevím, jak se stalo že sem neměla rukávky Shocked ..páč mamka byla vždy extrémně starostlivá na tohle..no, vím že sem se plácala asi dva metry od okraje a furt sem se tam nemohka dostat a už sem měla hroznej strach ale nakonec sem tam doplavala.,.chtěla sem křičetr ale mela plnou pusu vody..no fuj,asi 2 týdny sem pak do bazénu vůbec nechtěla,ale nikomu sem to neřekla, asi sem se bála že už bych se rukávků nikdy nezbavila=)
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Thu 5.4.2007 12:34    Post subject: Reply with quote

Ježiš já si vzpomněla na jedent otální výprask od babičky (ani se jí nedivim). Bylo mi asi 9 a měla jsem hlídat bratránka (5 let) ve vodě na koupále, on měl vodu po prsa a najednou mi uklouzl a spadnul pod vodu a já jak jsem se lekla tak jsem utekla a nechala ho tam Shocked Embarassed naštěstí si toho všimli kolemplavající Laughing a zachránili ho, a babička mi dala před celým koupalištěm takovej výprsak, že jsem měla všude na zadku obtisky její ruky a brácha se mi smál..
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Thu 5.4.2007 15:51    Post subject: Reply with quote

Pamatuju si jak mi maminka vyprávěla pohádky když jsem byla malinká a taky, že se mi nejvíc líbila Červená karkulka a že jsem vždycky na konci plakala. Ale né kvůli karkulce nebo babičce, ale kvůli vlkovi, že spadnul do té studny Laughing. Maminka mi vždycky říkala, že byl zlej, ale mě ho bylo líto Very Happy. Potom si pamatuju jak si semnou hrála atd. A dneska mi v práci jedna kolegyně připomněla mrkvovou pomazánku. Fůůj, to nám dávali ve školce Mad. Nastrouhanou mrkev s máslem ... bléé. Jo a taky si vzpomínám jak jsem se ve školce pozvracela z toho škraloupu co se udělá na kakau a od té doby už ho nepiju. Pozvracela jsem svou nejlepší kamarádku, co seděla vedle mně Embarassed. Tak od té doby jak se vždycky na tácku doneslo mléko nebo kakao, tak tam byly dva čajíky pro nás dvě Laughing.
Back to top
View user's profile Send private message  
cooky
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 1254

PostPosted: Thu 5.4.2007 15:53    Post subject: Reply with quote

Já mám hrozně moc zážitků ze školky. Třeba jak jsme tam spávali na těch tvrdejch kovovejch postýlkách a mně se jednou chtělo strašně moc čůrat a styděla jsem se zeptat paní učitelky, jestli si můžu odskočit.

Potom si pamatuju, jak mě pan učitěl v první třídě obvinil z toho, že jsem ukradla hrníček. byla jsem z toho pak strašně smutná.
Jo a ještě jsme v první (možná i v druhý) třídě odebírali takový ty mlíčka ochucený (Kravík se to jmenovalo) a já je strašně nenáviděla, takže jsem si je nikdy nebrala a ono se pak vyšetřovala, kdo si toho Kravíka nevzal.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 5 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms