sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jillian Michaels Aorta Challenge
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24, 25, 26  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Sun 8.7.2012 19:22    Post subject: Reply with quote

Ja takisto si chcem kupit tie cinky a gumu Smile Tak chcem dat ripped in 30 a potom body revolution.
A cvicite niekto aj tu jogu ? rozmyslala som, ze aj to si stiahnem a po normalnom cviceni si dam este jogu
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9469

PostPosted: Sun 8.7.2012 19:32    Post subject: Reply with quote

Ona ta jóga je asi celkem zabíračka, takže já bych to určitě cvičila zvlášť, nebo s větším odstupem. Nebo teda já jsem třeba z 30DS vždycky celkem vyšťavená Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Sun 8.7.2012 19:36    Post subject: Reply with quote

Ja som 1x po cviceni bola absolutne vystavena, tieklo zo mna, cela cervena, ani som nedychala. Teraz je to v pohode uz a to cvicim 5ty krat 1.level, prvy krat som cvicila este asi cca pred mesiacom,ale som musela mat pauzu a zacala som tento tyzden odznova.
Uz sa neviem dockat rano, kedy si zasa zacvicim, pozeram vsetky jej videa a tesim sa na oktober, kedy vyda nove DVD.

Inak upravila si aj nejako stravu, alebo sa neomedzujes v jedle?
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9469

PostPosted: Sun 8.7.2012 19:39    Post subject: Reply with quote

No mě asi potřetí už první level šel úplně v pohodě, u toho 30DS. Už jsem si říkala jak mi to jde snadno. Pak přišel druhý level a málem jsem to nezvládla Laughing ale i to se nakonec srovnalo. Třetí level jsem taky napoprvé nedokázala úplně dobře, ale zas se to pak zlepšovalo.

Stravu jsem upravila rozhodně, ale už před cvičením. Jen minulý týden jsem se tak nějak nehlídala, byla jsem na chalupě. Ale už si zase jedu takovej lehčí jídelníček Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Sun 8.7.2012 19:53    Post subject: Reply with quote

Tak myslim ze ten prvy level 30DS je najlahsie cvicenie od nekj vseobecne. Ked som videla banish fat boots a ostatne, tak mi nebolo vsetko jedno Laughing
Ale je neuveritelne, ake vysledky to prinasa.

Ak by si dalo, tak by si mohla castejsie prispievat do "co ste dnes zjedli", nech vidim aspon priblizne, ako sa stravujes Smile . Ja som sa nastastie dostala do stavu, ze viem odmietnut "zle jedla" a viem si povedat , ze si nedam. Aj ked sem tam sa prihodi nejaky chips, alebo keksik, ale vynimocne, najma ked su oslavy.
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
nikkifinn
kytky 0, meta: 25


Joined: 07 Jul 2012
Posts: 7

PostPosted: Mon 9.7.2012 15:57    Post subject: Reply with quote

henessy wrote:
Tak myslim ze ten prvy level 30DS je najlahsie cvicenie od nekj vseobecne. Ked som videla banish fat boots a ostatne, tak mi nebolo vsetko jedno Laughing
Ale je neuveritelne, ake vysledky to prinasa.


Zdravíčko Smile 30 DS určitě není nejlehčí, určitě je daleko lehčí Workout 1+2 a (3+4 bych tam dala klidně taky) v programu Body Revolution Smile

A můžu potvrdit, Banish je mazec Very Happy Love
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Mon 9.7.2012 16:19    Post subject: Reply with quote

No to je mozne, necvicila som este Body Revolution, ale rozmyslam ze tiez tie workout 1,2 preskocim a pojdem od 3,4..alebo pospajam 1+2+cardio kazdy den.
Inak som rada ze si aj na aorte, rada citam tvoj blog:)
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
nikkifinn
kytky 0, meta: 25


Joined: 07 Jul 2012
Posts: 7

PostPosted: Mon 9.7.2012 16:26    Post subject: Reply with quote

henessy wrote:
No to je mozne, necvicila som este Body Revolution, ale rozmyslam ze tiez tie workout 1,2 preskocim a pojdem od 3,4..alebo pospajam 1+2+cardio kazdy den.
Inak som rada ze si aj na aorte, rada citam tvoj blog:)


Já vás čtu už nějakou tu dobu, ale teprv myslím v sobotu jsem se registrovala Smile říkám si, už kecám na jiných diskuzích můžu i tady Very Happy

Místo spojení těch lehkých workoutů si dej raději jeden pořádnej... Smile Pokud máš za sebou 30DS a ještě něco jiného, pokud jsem to správně pochopila, tak se u těch prvních čtyřech unudíš Smile ale klidně si to zkus, já si to taky sjela, abych viděla a věděla Very Happy CArdio 1 je skvělé, tam jsem se vyřádila Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9469

PostPosted: Mon 9.7.2012 16:36    Post subject: Reply with quote

Jé, ahoj Nikki Smile to jsem ráda, žes k nám zavítala. Já tě zrovna nedávno dávala jako inspiraci do vysněné postavy Very Happy a psala jsem tu o tobě Smile

Dneska jsem si chtěla koupit gumu, že začnu Body Revolution, ale nahlodala jsi mě s tím, že je to míň náročný a já bych radši něco těžšího. Takže si zachvíli dám první level Ripped in 30 Smile jen teda nevím, jak vydržím aspoň jeden den v týdnu necvičit.
Back to top
View user's profile Send private message  
nikkifinn
kytky 0, meta: 25


Joined: 07 Jul 2012
Posts: 7

PostPosted: Mon 9.7.2012 16:41    Post subject: Reply with quote

Velveta wrote:
Jé, ahoj Nikki Smile to jsem ráda, žes k nám zavítala. Já tě zrovna nedávno dávala jako inspiraci do vysněné postavy Very Happy a psala jsem tu o tobě Smile

Dneska jsem si chtěla koupit gumu, že začnu Body Revolution, ale nahlodala jsi mě s tím, že je to míň náročný a já bych radši něco těžšího. Takže si zachvíli dám první level Ripped in 30 Smile jen teda nevím, jak vydržím aspoň jeden den v týdnu necvičit.


ahoj Smile já to četla Very Happy Smile
S tou pauzou... měla jsem stejný problém Very Happy Říkám, to jako nebudu cvičit? Cože? Very Happy Vydržela jsem to 4x, teď to vůbec nedávám, tělo křičí "pooooooď" Very Happy

Včera jsem měla mít pauzu, no ... měla mít,.... nešlo to.. odpoledne jsem se vrtěla, říkám kruci co to je? já snad půjdu cvičit, a přítel: však máš mít dnes volno... no jo, ale vysvětlete to tělu, když to chce... Very Happy

S tou gumou na to BR je to opravdu lepší s činkama, ta, co se prodává je opravdu krátká, nestačí to, ale činky poslouží stejně dobře. pokud jsou lehčí.

A Ripped in 30 je bezva program, měla jsem ho raději než 30 DS Smile)) uups Smile)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Mon 9.7.2012 16:41    Post subject: Reply with quote

ja mam za sebou tedka Ripped in 30 week1 a teda zdalo se mi to jako takova oddychovka spis.. vecer chci jeste zkusit week2, dva dny sem mela ted relax, tak se potrebuju nak vic nakopnout Bicovnik
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Mon 9.7.2012 17:17    Post subject: Reply with quote

Ja som zatial len na 30 Day Shred Level 1, dnes som cvicila 5ty krat, do konca tyzdna skoncim a idem na druhy level.
Asi body revolution preskocim, prejdem vsetky cvicenia a potom to budem kombinovat.
Alebo skocim rovno od 5teho workoutu, este si to musim premyslet
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Mon 9.7.2012 17:48    Post subject: Reply with quote

sice to neni jillian, ale je to z toho kanálu BeFit, to mě docela zaujalo http://www.youtube.com/playlist?list=PL9B2F0C59E0E7E2FE&feature=plcp
mám mizernou kondičku, takže jsem se spotila jako prase, hlavně u těch angličáků fuuu
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Mon 9.7.2012 18:00    Post subject: Reply with quote

jak jako mizernou kondicku?! Laughing no podle toho co predvadis na tyci bych teda taky brala takovou mizerii Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Mon 9.7.2012 18:23    Post subject: Reply with quote

nebo nevim jak to nazvat, výdrž? Laughing jakože silově jsem na tom ok, ale třeba jdu běhat a ty čtyři pět kiláků si dávám s moc přestávkama na oddychnutí, kdežto dřív mi nedělalo problém běžet třeba šest v kuse.. a tak, ale to už je OT, takže pardon Mr. Green
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24, 25, 26  Next
Page 5 of 26

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms