sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Kam investovat, jak zhodnotit peníze?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sat 19.1.2008 13:38    Post subject: Reply with quote

co se týče mně, tak já mám většinou peníze uložené u rodičů, protože toho nemám tolik. Ale teď se mi nakupilo spoustu eur, takže plánuju v německu koupit auto a prodat ho tady v čr, nějaký lepší a typicky německý, jako třeba VW nebo BMW...protože jsem eura získala za kurzu 28 a nemám to srdce si je měnit teď za 25 Mad

a ty peníze co vydělám z auta uložím do jednoho z krytého fondu u český spořitelny, kde dělá známá a objektivně mi poradí. samozřejmně musím počítat s tím, že si je dlouho nebudu moci vybrat Confused
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sat 19.1.2008 17:51    Post subject: Reply with quote

LadyCroft wrote:
co se týče mně, tak já mám většinou peníze uložené u rodičů, protože toho nemám tolik. Ale teď se mi nakupilo spoustu eur, takže plánuju v německu koupit auto a prodat ho tady v čr, nějaký lepší a typicky německý, jako třeba VW nebo BMW...protože jsem eura získala za kurzu 28 a nemám to srdce si je měnit teď za 25 Mad

a ty peníze co vydělám z auta uložím do jednoho z krytého fondu u český spořitelny, kde dělá známá a objektivně mi poradí. samozřejmně musím počítat s tím, že si je dlouho nebudu moci vybrat Confused


Objektivně ti vybere to "NEJ" z jejich nabídky. Finanční poradce se ti bude ale opravdu snažit najít to nej co bude moct, aby si byla spokojená a příště šla zase za nim Wink Bez toho by se neuživil, popřemejšlej o tom Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9832

PostPosted: Sat 19.1.2008 17:54    Post subject: Reply with quote

Leda že by se živil provizemi, které mu dají firmy jejichž produkty ti doporučí...
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sat 19.1.2008 22:38    Post subject: Reply with quote

che wrote:
Leda že by se živil provizemi, které mu dají firmy jejichž produkty ti doporučí...


No jo, jenže u všechn produktů jsou ty provize +- stejný, takže nemá důvod nějakej produkt zvýhodňovat Wink Prostě vybere to co je v danou chvíli pro klienta nejvýhodnější. Nevim proč za tim snad každej čech hledá nějaký podvody apod. V cizině je je to naprosto běžný, tam neni zvykem chodit pořád za přepážku jako v čr Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sat 19.1.2008 22:52    Post subject: Reply with quote

tak vzhledem k tomu ze dneska dela financniho poradce kazdej blbecek co si precet bohatyho a chudyho tatu ,par motivacnich knizek a citi se jako financni expert.. tak ten vysledek zarucenej neni Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sat 19.1.2008 23:15    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:
tak vzhledem k tomu ze dneska dela financniho poradce kazdej blbecek co si precet bohatyho a chudyho tatu ,par motivacnich knizek a citi se jako financni expert.. tak ten vysledek zarucenej neni Smile


Ty člověče, ty mi docela sereš. Furt tady píšeš kraviny a nic hodnotnýho ( + furt máš u mě vroubek z období kdy se tu řešila politika). Vůbec nevíš jak a proč to funguje, jinak by si tohle nenapsal Wink Takže pokud nebudeš mít něco věcnýho, tak už sem prosím nepříspívej, nikdo na to neni zvědavej........


Last edited by Ritchma on Sat 19.1.2008 23:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Sat 19.1.2008 23:16    Post subject: Reply with quote

Kyo, ja s tebou normalne musim souhlasit Shocked

Financni poradci, to je sileny tema Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sat 19.1.2008 23:19    Post subject: Reply with quote

zbrody wrote:
Kyo, ja s tebou normalne musim souhlasit Shocked

Financni poradci, to je sileny tema Confused


Máš k tomu nějakou osobní zkušenost nebo další nic néříkající výkřik do tmy?
Back to top
View user's profile Send private message  
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Sat 19.1.2008 23:32    Post subject: Reply with quote

Ritchmo, tak mi pripada, ze budes jeden z nich Laughing Kdo by u nas ve skole neznal treba OVB Wink

Ano mam jeden hezky vykrik, tato profese provozovana o firem tohoto typu mi neni sympaticka, staci?
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sat 19.1.2008 23:45    Post subject: Reply with quote

zbrody wrote:
Ritchmo, tak mi pripada, ze budes jeden z nich Laughing Kdo by u nas ve skole neznal treba OVB Wink

Ano mam jeden hezky vykrik, tato profese provozovana o firem tohoto typu mi neni sympaticka, staci?


Ano, jak už tu bylo řečeno oficiálně sem jeden z nich. Ještě sem s nikym nic neuzavřel protože mi příjde, že sem ještě nenasál dost informací, ale alespoň o tom něco vim. Z počátku sem byl vůči tomu taky dost skeptickej, ale když se o to začneš zajímat, rychle změníš názor. Jak si napsala - kdo by u vás neznal třeba OVB, zní to jako kdyby to byl nějakej velkej podvod, můžeš to nějak upřesnit?
Back to top
View user's profile Send private message  
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Sun 20.1.2008 0:07    Post subject: Reply with quote

Aaa to jsem nekde prehlidla Smile

Tak ok, je to ciste subjektivni pocit, ale většina "finančních poradců" mi prijde slizka a vtirava (jsem castym tercem) Laughing

A abych pridala neco mene citove zabarveho, tak mi neeticke prijde kontaktovani potencialnich financnich poradcu bez jejich svoleni, spamy od nich a duraz misto na odborné, tak na obchodnické schopnosti.

Skoda, ze nemas pristup do nasi skolni diskuze, kde je i dost osobnich zkusenosti.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 20.1.2008 0:13    Post subject: Reply with quote

ja znam dva byvale fin. poradce.. to jsou fakt ztracena individua.. takovi ti co si mysli ze v 25 budou milionari a do triceti jim trva nez pridou na to ze pro normalni zivot stejne potrebuji slusnou / i kdyz ne tak radobyperspektivni / stalou, stabilni normalni praci s vicemene fixnim platem. ne ze jeden mesic si prijde na dvacet a dva nasledujici je rad za ctyri.. a buh s tema kdo jim do ruky sveri penize.. to uz vubec..

je to stejnej typ lidi jako takovi ti "kravataci" co prodavaji v lete na pavlaku pausaly oskaru.. jednou jsem je poslouchal a fakt mimo.. kdyby radsi sli prodavat do zeleniny udelali by lip.. i kdyz by nemeli oblek no.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.


Last edited by Kyo on Sun 20.1.2008 0:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sun 20.1.2008 0:15    Post subject: Reply with quote

k ovb mam odpor
ale treba partners (ajajaj jestli je ritchma ovbak, tak bude odporovat) maji podle me skvelou filozofii, necpou se vsude, poskytuji sluzby zadarmo a jsou nestranni k produktum
ale ja bych to teda delat nemohla
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sun 20.1.2008 0:24    Post subject: Reply with quote

Tak ono dělat rozdíl mezi OVB a partners který sou prašť jak uhoď je víc než komický. Však ty to dobře víš že partners jsou odnoš z OVB a všechno defakto přebrali. Rozdíl tam opravdu neni. Navíc to že se setká někdo s někym z partners, OVB nebo čehokoliv absolutně nevypovídá o čemkoliv. Bejvalí poradci se asi nikdy neuživili, kdyby si Kyo věděl jak to funguje, opět by si tohle vůbec neříkal.
Nakonec co pozoruju rating lidí s kterýma se stýkám, mají příjem měsíční +- stejnej (jenom ti co už to dělaj nějakou dobu).

Koogi - teď sem to dočet celý. Ten celej tvůj přípsěvek se dá snad považovat jenom za hloupej vtip. Co si představuješ pod tím - poskytují služby zadarmo? Co si teda účtujou ostatní? Necpou se všude - to je o lidech ne o tom pod čí hlavičkou dělaj. Nestranní k produktům? A proč by měli ostatní někoho zvýhodňovat? Myslim že na tohle radši ani odpovídat nebudeš. Ach jo to je zase diskuze Rolling Eyes

Co se týče příspěvků Kya, k tomu se snad ani nemá smysl vyjadřovat. Čím že se to živíš?
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 20.1.2008 0:28    Post subject: Reply with quote

ritchmo zadarmo ti penize nikdo neda.. ja vim ze to urcite vis, ale lidi co se poustej do podobnejch bejkaren maj obvykle hlavu v oblacich.. radsi si najdi normalni praci nebo kdyz te tak lakaj finance jdi pracovat do nejaky financni instituce. skutecny a seriozni.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Next
Page 5 of 18

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms