sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Láska je láska*když choděj kluci s klukama, holky s..
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Sun 7.1.2007 17:53    Post subject: Reply with quote

V soucasne dobe o sobe muzu rict, ze nejsem bisexualni, protoze me predstava toho, ze spim s holkou sice vzrusuje, ale na druhou stranu vztah bych nechtela.. (i kdyz premyslim nad tim, jestli vubec nejaky vztah chci)
A homosexualni pary toleruju, vubec mi nevadi. Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 7.1.2007 18:04    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35575

PostPosted: Sun 7.1.2007 18:22    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Theresa on Wed 8.8.2007 16:06; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sun 7.1.2007 22:39    Post subject: Reply with quote

mohl bych dělat pokusného králíka co?

ne,mě neláká jen to že mi nněkdo říká že to kluk umí udlěat líp,ta skutečnost co ybch při tom zažíval je samozřejmě zajímavá,ale možná i to že občas člověk chce moc a moc sex,nebo s aspoň s někým mazlit a takhel se seznámit s chlapem je pro mě mnohem mnohem snazší.Vím že se klukům líbím a občas mám potřebu nějakých intimností. Ale nemohl bych žít s klukem,prootže já potřebuju mít svou princeznu,někoho koho budu ochraňovat a prostě někoho kdo bude holka.


jina ta "sexuální" bisexualita se označuje jako bi-courious nebo tak nějak.


jiank s tím co jsem řekl.není to můj pohled,ale to co mi bylo řečeno.když chce kluk třeba nějakého jiného kluka tak se na něj dívá,neuhýbá pohledem a pak se zvedne a jde na záchod a ten druhý jde buď za ním a nebo ne.Nveím jak je to mezi lesbičkama. Takže když něoc chtějí tak to dostanou.Tohle by mi asi úplně nevyhovovalo kdyby to tak fungovala s holakam,ale občas třeba ano... Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Mon 8.1.2007 11:50    Post subject: Reply with quote

odmazano na prani. --che
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9813

PostPosted: Wed 10.1.2007 2:47    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
(...) mi bylo řečeno.když chce kluk třeba nějakého jiného kluka tak se na něj dívá,neuhýbá pohledem a pak se zvedne a jde na záchod a ten druhý jde buď za ním a nebo ne.Nveím jak je to mezi lesbičkama. Takže když něoc chtějí tak to dostanou.Tohle by mi asi úplně nevyhovovalo kdyby to tak fungovala s holakam,ale občas třeba ano... :twisted:

Překvapilo by mně kdyby všichni gayové fungovali tímhle způsobem, to že by homosexuální orientace automaticky zahrnovala sex na záchodě na základě dlouhého pohledu mi přijde spíš jako předsudek, eventuálně snaha tě dostat na záchod.
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Wed 10.1.2007 7:56    Post subject: Reply with quote

che wrote:
Man of the world wrote:
(...) mi bylo řečeno.když chce kluk třeba nějakého jiného kluka tak se na něj dívá,neuhýbá pohledem a pak se zvedne a jde na záchod a ten druhý jde buď za ním a nebo ne.Nveím jak je to mezi lesbičkama. Takže když něoc chtějí tak to dostanou.Tohle by mi asi úplně nevyhovovalo kdyby to tak fungovala s holakam,ale občas třeba ano... Twisted Evil

Překvapilo by mně kdyby všichni gayové fungovali tímhle způsobem, to že by homosexuální orientace automaticky zahrnovala sex na záchodě na základě dlouhého pohledu mi přijde spíš jako předsudek, eventuálně snaha tě dostat na záchod.


Spíš bych to přisoudil vyššímu stupni promiskuity mezi homosexuály, dané do jisté míry vyšší nouzí, či obtížnějšímu shánění partnera. Pochopitelně z toho nejde dělat pravidlo - kamarád je homosexuál a o promiskuitě nemůže být řeč, na druhé straně další známý chodí do klubů a tam to chodí přesně, jak píše Man...
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30036

PostPosted: Wed 10.1.2007 9:40    Post subject: Reply with quote

evianek wrote:

mozna to bude tim, ze board se rekrutuje z rad dospivajicich a ne zcela psychicky jeste dozralych, takze se sexualita nejen porad utvari a zraje, ale je to taky obdobi vsemoznyho experimentovani, patri to k tomu veku..pravdepodobne kdyby se tataz anketa delala mezi 30ti a viceti letyma lidma, uz by to vypadalo jinak...


Já si spíš myslím, že málokdo je opravdu čistě heterosexuální (v tom sexuálním smyslu, čili že ho přitahuje výhradně opačné pohlaví). A ještě daleko výraznější je to u žen (nezávisle na věku). Ano, je to "in", ale to neznamená, že to neexistuje.

Osobně můžu říct, že bych nemohla mít partnerský vztah se ženou, na to prostě potřebuju chlapa. Ale na pěknou holku se podívám a nenechává mě to chladnou; naopak bych řekla že teď daleko víc než v těch 16.
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Wed 10.1.2007 11:45    Post subject: Reply with quote

odmazano na prani. --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 10.1.2007 21:22    Post subject: Reply with quote

che wrote:
Man of the world wrote:
(...) mi bylo řečeno.když chce kluk třeba nějakého jiného kluka tak se na něj dívá,neuhýbá pohledem a pak se zvedne a jde na záchod a ten druhý jde buď za ním a nebo ne.Nveím jak je to mezi lesbičkama. Takže když něoc chtějí tak to dostanou.Tohle by mi asi úplně nevyhovovalo kdyby to tak fungovala s holakam,ale občas třeba ano... Twisted Evil

Překvapilo by mně kdyby všichni gayové fungovali tímhle způsobem, to že by homosexuální orientace automaticky zahrnovala sex na záchodě na základě dlouhého pohledu mi přijde spíš jako předsudek, eventuálně snaha tě dostat na záchod.


mě to bylo takhle sděleno,nemám osobní zkušenosti.ale zjistil jsme že když se na někoho dívám tak on to pochopí jako že ho chci.

neříkám že to platí u všech,mylsím že generalizovat je nesmysl,jen že to takhel chodí často a podstatně častěji než u smíšených párů.možná i protože oba myslí na to samé a vědí to.oba sjou chlapi
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Příšera
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 979

PostPosted: Thu 11.1.2007 18:00    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
_________________
Kolik roků zabere bolest...
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Thu 11.1.2007 18:37    Post subject: Reply with quote

Cantarella wrote:
...O to víc mě tuhle překvapila máma, nemile Confused


To víš, starší generace tohle prostě ještě chápe jinak. Ta největší propast se navíc vytvořila právě před nedávnem, vlastně po revoluci. Já se k tomu doma radši ani nevyjadřuju...
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 13.1.2007 9:53    Post subject: Reply with quote

BadHans wrote:
Cantarella wrote:
...O to víc mě tuhle překvapila máma, nemile Confused


To víš, starší generace tohle prostě ještě chápe jinak. Ta největší propast se navíc vytvořila právě před nedávnem, vlastně po revoluci. Já se k tomu doma radši ani nevyjadřuju...


já se o tom bavím s mou babičkou,bavím se s ní o svzcích homoxesuálních párů,o adopci dětí atd. žije na malé vesnici,kde by dva kluci byli asi velký problém(občas mám chu´t něco vymyslet a trochu provokovat Razz ) a dost často má na věc mnohem osvícenější pohled než třeba moje mamka
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sat 13.1.2007 14:02    Post subject: Reply with quote

...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.


Last edited by Nocturmas on Sun 5.7.2009 16:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Skunkless
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2505
Location: Srdce Evropy

PostPosted: Sat 13.1.2007 14:11    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
Ja mam maximalně chut si sahnout na pěkně vypracovaneho chlapa... Zajimalo by mě jake to je mit něco tak pevneho a mohutneho (mluvim o těle Laughing)... ale jen sahnout ! Cool Libani a ostatni homosexialni praktiky mě odpozuji...


Tak si sáhni Laughing Nebo ono to nejde?
_________________
Život je fascinující..

Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Next
Page 5 of 18

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms