sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Mam ho porad strasne rada...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10125

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:39    Post subject: Reply with quote

Myslím, že je lepší když jste se rozešli tak nějak "dohodou" že by bylo mnohem horší kdybys k němu třeba přišla a načapala ho v posteli s tou novou...že by tě to štvalo ještě víc * no jo, ale tohle tě asi moc nepovzbudí, jen mě to napadlo Embarassed *
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:39    Post subject: Reply with quote

Neahoo,na ten maturák bych šla...navíc když už máš i lístky.Pak sama uvidíš,jak jsi na tom,nikdo přece neříká,že tam musíš zůstat až do konce...můžeš tam přece jít na nástup,pak tam chvíli pobejt s ostatníma a když ti bude hodně blbě,můžeš odejít..
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17723
Location: VePř

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:44    Post subject: Reply with quote

neahoo - jo, on se rozesel se mnou. no, ja jsem se zacala kamaradit s dvema holkama ve tride, nastesti byly super a pomohly mi. a pak aorta samozrejme.
volny cas jsem vyplnila maturou, klavirem, fletnama, chodila jsem tancovat, snazila se jakkoli zabavit.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Sun 4.11.2007 20:04    Post subject: Reply with quote

Vy jste se taky rozesly kdyz jsi byla v maturitnim rocniku? No nejhorsi je, ze ja se na to uceni ani nedokazu soustredit... A holky ze tridy mi taky moc pomahaji, to mas pravdu. Ty kamaradi vzdycky pomuzou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17723
Location: VePř

PostPosted: Sun 4.11.2007 20:06    Post subject: Reply with quote

jj, v listopadu. proto se ze me stal takovej magor na uceni Laughing ono to bude lepsi, casem se fakt zamestnas a pujde to, uvidis. jenom to potom prichazi v takovejch vlnach, kdy si fakt pripadas, ze bez nej neprezijes, ale to zase prejde.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Sun 4.11.2007 20:20    Post subject: Reply with quote

No u me to bylo v rijnu. Docela pekna nahoda. A nejakou novou "obet" sis nasla kdy? Az doktora?

Ja to tak vidim, ze se uvrtam v uceni, budu se venovat kamaradum a budu se snazit neumrit. Coz bude tezky...

Zitra ma narozeniny, mam mu napsat aspon smsku s pranim? Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sun 4.11.2007 20:41    Post subject: Reply with quote

NE!
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Sun 4.11.2007 20:47    Post subject: Reply with quote

Merykara wrote:
jj, v listopadu. proto se ze me stal takovej magor na uceni Laughing

a ze mě zase na sport Laughing Laughing Laughing

Abych nebyla úplně OT: Neahoo, poplač si, dostan ze sebe všechny emoce ven jakýmkoli způsobem a pak se to prostě celé uzavři. Dál se v tom nepitvej, nekontaktuj ho, zabav se, dívej se dopředu. Nic jiného ti nepomůže.
Zní to dost suše, bezcitně, ale známe to všichni, všichni jsme si tím prošli a tobě se nic strašného nestalo, žádná tragedie, žádný konec světa. myslím si, že ani ten chlap nebyl bůh ví jaké terno.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 4.11.2007 23:00    Post subject: Reply with quote

Já bych tam nešla, zažila jsem to samý, chlap si našel asi po měsíci novou ženskou (btw jsem to taky nechápala, jak mohl tak brzo, ale jak čtu vaše zkušenosti tak je to asi normální u nich) a kdybych je někde spolu viděla tak bych se ve svém tehdejším stavu na místě zhroutila ne-li si něco udělala.
Ale zas je blbý, že bys jen kvůli nim neviděla tu kamarádku, ach jo Sad

Jo, a překvapilo mě, že o jejich vztahu tolik víš (skoro se spolu vyspali, ale neměla prášky, pozval ji k sobě atd.) to ti vypráví on???? Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Mon 5.11.2007 10:40    Post subject: Reply with quote

Dneska jsem nesla do skoly... Chtela jsem, ale proste jsem nemohla vejit dovnitr. Vzdycky jsem myslela, ze skola je pro me to nejdulezitejsi, ale neni to pravda. Nejdulezitejsi je on... Potrebuju, aby za mnou dneska prijel, poterbuju ho u sebe, nevydrzim to bez nej, fakt to nejde, nedokazu delat nic jinyho, nez ze na nej myslim.
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Mon 5.11.2007 11:47    Post subject: Reply with quote

Neahoo - ach jo, já tě tak chápu. Ale to asi každá, která zažila rozchod nebo nešťastnou lásku. Takhle to prostě chodí, ale věř tomu, že to všechno chce čas čas a jen čas. Mně teda nejíp pomáhá natrefit na někoho nového, ale to tě asi teď nezajímá. Každopádně k sobě nikomu neuzavírej cestu. Teď máš pocit, že on je tvůj život, že už ti nikdy nebude líp, když nebudeš s ním, ale ono to přejde, vážně Wink Teď si těch pár temnejch chvilek prostě musíš vytrpět, i když se zdají nesnesitelný.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Mon 5.11.2007 12:28    Post subject: Reply with quote

Zase jsem mu psala nehorazny vylevy... Jsem tak pitoma Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Mon 5.11.2007 12:32    Post subject: Reply with quote

Neahoo wrote:
Zase jsem mu psala nehorazny vylevy... Jsem tak pitoma Sad


Škodíš tím jen sama sobě. Jen se utvrzuje, že je dobře, že se s tebou rozešel.
Ale já taky po rozchodu byla úplně Cvoknik . Nicméně se po čase musíš sebrat. Prostě musíš. Nemůžeš stále kňourat. Život jde dál. Naučit se žít sama za sebe a být spokojená. Navíc si myslím, že ten chlap za to nestál(ale to je ted pro tebe příliš racionální, to snad uvidíš až časem)
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Mon 5.11.2007 12:38    Post subject: Reply with quote

Stal nestal ja ho proste miluju...

Napsal mi na to tohle: Nevim co bych ti mel psat. Pro me uz nas vztah skoncil mam te jen jako kamaradku a nic s tim neudelas. Tobe dokaze pomoct jen odborna pomoc.

Hm, super, ma me za blazna a ma vlastne pravdu.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 5.11.2007 12:41    Post subject: Reply with quote

Tohle nedělej, zachovej si aspoň trochu důstojnosti Confused
Radši tu sms pošli nějaké kamarádce nebo si to napiš na papír a pak to rozškubej.

A že bez něj nemůžeš být... Jestli si to budeš ještě chvíli opakovat, tak tomu fakt uvěříš. A bude z tebe taková ta šílená stíhací bejvalka, co jemu pořádně poleze na nervy a ostatním bude akorát k smíchu.
On bez tebe evidentně být může, když si tak rychle našel novou holku.

A hlavně si furt nevnucuj, že je nejlepší. Není. Nejlepší by totiž byl, kdyby tě měl opravdu rád a choval se k tobě hezky. Jenže on tě opustil a v poslední době se k tobě choval dost nepříjemným způsobem. Pokud by ses chtěla spokojit jenom s tímhle, tak věř tomu, že takových chlapů seženeš spoustu.

Teď si pobreč, vztekej se, buď z toho v hajzlu, máš na to právo, je to naprosto normální a pochopitelné. Obrať se na kamarády, najdi si nějaké koníčky, něco čím zaplníš čas. Ale jeho těchle svých výlevů ušetři. Jinak tě bude mít za magora.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Next
Page 5 of 27

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms