sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Když se ze vztahu vytratí sex..
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 8.3.2008 0:01    Post subject: Reply with quote

jo to je vždyckym, já mám lepší variantu.. vášeň máme i po roce a pul co spolu jsme a motýlky taky.. je milej,hodnej,zodpovědnej, práce se nebojí.. jen hulí a doufám, že nám vášeň vydrží i do doby, kdy budeme bydlet samy..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Fri 13.6.2008 9:06    Post subject: Reply with quote

Jj, vždy jsem se tohohle bál...mám přítelkyni asi něco přes 7 měsíců. Do půl roku to bylo fajn, super, sex třeba několikrát denně, ona je stidlivá a málokdy začínala s něčím sama, ale postupem času to z ní spadávalo dolů a bylo to lepší a lepší. Je fakt že orálního sexu se od níasi nikdy nedočkám což mě dost štve,ale nedá se nic dělat, možná to chce ještě čas, i když nechápu co na tom je tak hrozného... No to je fuk. Ale poslední měsícnajednou přišel obrovský útlum. Mám posit jako kdybych na ní naléhal, a jako byhc ten sex chtěl mít jen já...To všechno vlastně po tom co udělala maturitu. Ano ted řeší co bude dělat dál, takže má nějaký stres,ale před maturitou byl podle mě větší... a to byla celý svaťák u mě aby se učila...realita byla jiná.
Možná na to může mít vliv HA kterou začala brát a ted jí dobírá 3. měsíc. Prý jí z ní bylo špatně atd.Nevím jetsli to ovlivnilo její chut na sex. Ted bude brát jinou tak uvidíme. No každopádně minulý týden jsme trocu sobecky vybuchnul s tím že když jí ta antina nevyhovuje tak jí brát nemusí, stejně mi to přijde zbytečné... Bylo to jen pár dní od posledního sexu,ale jde o to že za ten poslední měsíc jsme měl jen já pocit že ten sex chci a u ní to bylo takové že na něj moc chut neměla..prostě to bylo jiné. Za to jak jsme to přehnal jsem se omluvil, nicméně mi nebyla schopná vysvětlit proč najendou ta změna...Chybí mi třeba i vášnivější polibek. Opravdu jako by za námi bylo 20let manželství a n 7 měsíců... Jo a nikoho jiného nemá.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 13.6.2008 9:31    Post subject: Reply with quote

Mane, asi sám víš, že to může mít spoustu příčin, jak lehké, tak vážné..
U nás je to naopak já chci a on ne.. když už s něčím přijde on tak je svátek..
Abych se nestresovala, že ho nevzrušuju a že už mě nemá rád, tak mi vždycky řekkne.. víš zlato já mám to nesexualní období..Sice mě vždycky může trefit, ale je to takový lepší.. jenže on se tulí a mazlí a objímá, protože to potřebuje, většinou tohle má v bdobích návalu stresu..
Mane vážný to asi bude, pokud se tě nedotýká jako vůbec..nedá ti pusu a tak..nemluvim teď o dlouhým vášnivým líbání.. to třeba já mimo sex nemám vůbec ráda a nevim proč Embarassed
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Fri 13.6.2008 9:35    Post subject: Reply with quote

Nechci Ti brát iluze a předvedu tu teď mnohem hnusnější šovinismus než spousta jiných, ale tohle je u většiny holek normální vývoj...jakože ze začátku jo jo jo, novej vztah, fakt jí to baví..a pak prostě přijde útlum a jí už se nechce...pozoruju to na všech párech, co znám.

Vždycky první půl rok totální euforie ze sexuálního života a pak najednou buch. Klukovi to buď nestačí, nebo nesedí a slečně se to najednou vlastně nelíbí a vadí..

Znám jenom málo výjimek, kdy by sex v páru byl pořád tak krásnej a výbušnej jako na začátku.

A rada? Asi žádná...nutit jí nemůžeš, k ničemu by to nevedlo. Na tohle snad metody ani nejsou. Můžeš zkusit dělat netýkavku Ty, ale to je taky na hovno.

Chce to hledat holku s podobným apetitem jako máš Ty, jinak to vždycky bude drhnout.

A proto si myslím, že fungující sex je ve vztahu jeden z nejzásadnějších pilířů...ale rozhodně to není univerzálie, je to jen můj osobní názor a postoj vůči k vztahům.

Pro mě je sex fakt zásadní věc. Asi i kdybych někoho měla fakt ráda a a v posteli mi neseděl, tak bych se na to musela vykašlat.
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 13.6.2008 9:40    Post subject: Reply with quote

Cantarella wrote:

A proto si myslím, že fungující sex je ve vztahu jeden z nejzásadnějších pilířů...ale rozhodně to není univerzálie, je to jen můj osobní názor a postoj vůči k vztahům.

Pro mě je sex fakt zásadní věc. Asi i kdybych někoho měla fakt ráda a a v posteli mi neseděl, tak bych se na to musela vykašlat.


amen, jak říkám já, sex vyřeší všechno, ale nic nevyřeší upadlej sex..

s tim cos napsala výše bych i do jisté míry souhlasila.. u mě je to tak, že chlap vždycky dělý v posteli něco co mě totálně otravuje, až se mi to zhnusí a radši s nim nebudu spát.. jako s ex.. tisíckrát dokola, jsem mu říkala naprosto přímo co a jak chci nechci.. a on to pokaždý udělal za se tim svým nesnesitelným způsobem.. Rolling Eyes
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29991

PostPosted: Fri 13.6.2008 9:49    Post subject: Reply with quote

Fakt jo? Mně přijde 7 měsíců na tohle teda docela brzo. U nás možná nastal trochu pokles tak po 2 letech (jako že to neděláme třikrát denně). Ale i po šesti je to teda pořád super.
Nicméně takový období útlumu nastat může celkem kdykoliv a u mě to nijak nesouvisí se vztahem. A když jsem brala HA, tak ten útlum byl docela často, ale já jsem nějak asi extrémně citlivá na hormony Confused
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 13.6.2008 9:53    Post subject: Reply with quote

já nevim jestli do toho utlumu počítáte i takový to období, kdy skutečně chuť neni..
My jsme to 3x denně nedělali nikdy, to teprv prej budem, až se přestěhujem..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29991

PostPosted: Fri 13.6.2008 9:54    Post subject: Reply with quote

No a co jinýho by se počítalo do útlumu než že chuť není?
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 13.6.2008 9:57    Post subject: Reply with quote

no to že týden dva nemám chuť protože jsem vynervovaná, přetažená a vteklá nepovažuju za utlum..protože když vyřešim problém tak ho chci zase pořád..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26299

PostPosted: Fri 13.6.2008 9:58    Post subject: Reply with quote

U mě tedy vždycky přichází útlum v sexu ruku v ruce s útlumem citovym. Anebo jako reakce na častý sexuální naléhání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Fri 13.6.2008 10:01    Post subject: Reply with quote

Cantarella wrote:
Nechci Ti brát iluze a předvedu tu teď mnohem hnusnější šovinismus než spousta jiných, ale tohle je u většiny holek normální vývoj...jakože ze začátku jo jo jo, novej vztah, fakt jí to baví..a pak prostě přijde útlum a jí už se nechce...pozoruju to na všech párech, co znám.

Vždycky první půl rok totální euforie ze sexuálního života a pak najednou buch. Klukovi to buď nestačí, nebo nesedí a slečně se to najednou vlastně nelíbí a vadí..

Znám jenom málo výjimek, kdy by sex v páru byl pořád tak krásnej a výbušnej jako na začátku.

A rada? Asi žádná...nutit jí nemůžeš, k ničemu by to nevedlo. Na tohle snad metody ani nejsou. Můžeš zkusit dělat netýkavku Ty, ale to je taky na hovno.

Chce to hledat holku s podobným apetitem jako máš Ty, jinak to vždycky bude drhnout.

A proto si myslím, že fungující sex je ve vztahu jeden z nejzásadnějších pilířů...ale rozhodně to není univerzálie, je to jen můj osobní názor a postoj vůči k vztahům.

Pro mě je sex fakt zásadní věc. Asi i kdybych někoho měla fakt ráda a a v posteli mi neseděl, tak bych se na to musela vykašlat.



to je ono, pro mě je to také důležité. Pro ní je to jen pitomej sex. V tom je asi ten rozdíl. na druhou stranu je pravda že se to asi může změnit a zase přijde trochu sexuálnější období(doufám a modlím se za to). Asi jsem moc nedočkavý nebo nevím. jen nechápu tu změnu. Jasně že dojde k určitému útlumu,ale tohle bylo tak najednou nebo mi to tak přijde, je pravda tím co jsem jí řekl jsem to taky pěkně posral ale mě jde prostě o to aby i ona měla tu chuť. Hlavně mě fakt nebaví se jakoby vnucuvat nebo tak něco.
A navíc tohle si bere každý hrozně osobně takže pokud někoho nařknete z nedostatku vášně, pravděpodobně jí ještě ubude.
Dřív to bylo vážně často, když byla možnost tak... a teď? je u mě 3dni a nic...protože večer je unaveá, ráno ospalá a ideální čas je v poledne...to je fakt na palici. Já jen doufám že to je práškama a ted se to zlepší protože se fakt nechci aby vztah pro mě tak dlouhý skončil kvůli sexu...
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Fri 13.6.2008 10:07    Post subject: Reply with quote

A cos jí přesně řekl?

Ad, Lenore, Ty jsi přesně jeden z těch mála případů, který nespadá do mého škatulkování Laughing

Víš Mane, já nechci být skeptická, ale podle popisu Tvoje slečna nevypadá na zrovan náruživou osobu, viz. ten vztak k orálu atd. (což je mimochodem věc, kterou NIKDY nepochopím)...

Asi bych radila zkusit to chvíli fakt neřešit, ale prostě až fakt pocítíš, že se Ti ehm koule talčí na mozek, tak se zbytečně netrap. Tahle nerovnováha tam bude prostě vždycky Confused

A jí se ten sex ze začátku líbil? Byla snad panna? Měla s Tebou někdy orgasmus?
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30786

PostPosted: Fri 13.6.2008 10:14    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9798

PostPosted: Fri 13.6.2008 10:14    Post subject: Reply with quote

Cantarella wrote:
Ad, Lenore, Ty jsi přesně jeden z těch mála případů, který nespadá do mého škatulkování :lol:

Já jsem tedy pravda neměl tolik holek jako Man, ale s útlumem po půl roce jsem se nesetkal.

Cantarella wrote:
Asi bych radila zkusit to chvíli fakt neřešit, ale prostě až fakt pocítíš, že se Ti ehm koule talčí na mozek, tak se zbytečně netrap.

Nevím co Canta myslí netrápením se, ale ať už to je rozchod nebo intenzivní masturbace asi nic moc jiného nezbývá, protože snaha o jakýkoli nátlak je podle mě spolehlivá cesta do pekla.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 13.6.2008 10:16    Post subject: Reply with quote

tak já jsem minule byla obviněna, že jsem ho za náš vztah kouřila asi tak 5x.. což je pravda.. já to dělám ráda, ale taky ráda dosahuju výsledku.. což je u něj nemožný(za což se vážně stydim).. No prostě má pravdu no..
Ono je taky důležitý stanovit si pravidla komunikace..On prostě ví, že mi může vyčíst cokoli a nemusí mi to povídat jako pohádku a ví, že se budu snažit to napravit, a tak je to i obráceně..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  Next
Page 5 of 21

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms