sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Pro-ana
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nymph of the woods
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 989

PostPosted: Wed 25.7.2007 21:58    Post subject: Reply with quote

[quote="Zorka"]Mo - ja si tim uz prosla....a byly to nejstastnejsi chvile v mym zivote...takze vim o cem mluvim. Bohuzel zasahla matka a po skoro rocnim snazeni mi to zatrhla. jenze pak uz to znovu neslo, pac to telo me proste neposlouchalo. Evil or Very Mad [quote]

až se trochu srovnáš, jednou jí budeš vděčná za to, že zasáhla...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Wed 25.7.2007 21:59    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Wed 21.5.2008 9:17; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Zorka
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 2416

PostPosted: Wed 25.7.2007 22:02    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Wed 25.7.2007 22:03    Post subject: Reply with quote

A já myslela, že víš jak to s tebou mám Sad no nic
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Wed 25.7.2007 22:07    Post subject: Reply with quote

proboha..

Zorko, to jsi asi nemela anorexii, kdyz jsi se sebou byla spokojena. Zaklad te nemoci neni v tom, ze jsi hubena, ale v tom, ze mas na sebe zkresleny nazor a jsi vecne nespokojena.
Pokud ti to tak vyhovovalo, tak proc ji zase nemas?
Snad si to nekdy uvedomis..
Back to top
View user's profile Send private message  
Lily Water
....................


Joined: 25 Feb 2007
Posts: 1324

PostPosted: Wed 25.7.2007 22:17    Post subject: Reply with quote

po přečtení tohoto tématu a kousku blogu jsem na sebe po dlouhé době pyšná... sedím tady a říkám si, jak miluju svoje špeky Shocked a jak jsem krásná, zdravá a rozumná Laughing Cool mám příšernou radost, že nepřemýšlím jak ty holky (a zorka Sad ). ale je mi jich líto Sad z toho je nikdo nedostane, musí to dojít jim samotným Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Wed 25.7.2007 22:28    Post subject: Reply with quote

toto ma dostalo Čas od času zajděte do kuchyně, šustěte a chvíli tam pobuďte, budou předpokládat, že jste něco snědliono je to take...desne...tie stranky su fakt smutne a desi ma ze taki ludia , holky mlade krasne zdrave si takto nicia pekne tela, a privadzaju same seba do hrobu, na psychiatriu a vobec... ak to aj neskonci az tak zle, ja myslim ze nejak sa to udzrkadlit musi...osobne , a ani vo svojom okoli nikoho s PPP nepoznam ale bola som prekvapena , trebars aj tu na aorte kolko bab s tym problem malo.. Sad
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Zorka
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 2416

PostPosted: Wed 25.7.2007 22:29    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Wed 25.7.2007 22:34    Post subject: Reply with quote

zorka ja myslim ze na ludoch su obdivuhodne ine veci a nie ich choroba ktora ich posuva stale k nizsiemu cislu na vahe..to nedokazali oni...to dokazala choroba ktora napada ich telo aj psychiku
myslim ze ti nemusim pisat veci ktore tu uz boli x krat ze ty si velmi pekna a mas dobru postavu ...ale to ti mozme napisat aj bilion krat pokial si to neuvedomim sama neprijmes sa taka , aka si.
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Wed 25.7.2007 22:55    Post subject: Reply with quote

ja jsem pro-anu objevila, az jak sem celitka daval ten odkaz jeji kamosky....tak jsem si par hodin projizdela stranky ruznych holek a musim rict, ze u vetsiny mi bylo do breku, chudiny holky, vubec si neuvedomuji, co delaji Crying or Very sad

tyjo, ja bych jim vsem chtela tak pomoct, ale nevim jak... Sad

a holky, Zori, Exiku, neblbnete, serte na nejakou anorexii!!!!!!!!!!!!
zacnete sportovat, jist zdrave a vyvazene....hladoveni nic nevyresi....jo, budete hubene, ale .... hnusne vlasy, hnusna kuze, plet, mozna potom nebudete moct mit deti Sad

a s tim- ze jsou hubene holky uspesnejsi a hezci....zasnou takovou jsem jeste nepotkala, mam dost kamosek, ktere jsou oplacane (myslim z pohledu anorekticek, jinak ty holky maji super postavu, sem tam mozna nejaky spicek) a maji kluka, maji super zivot, nezaobiraji se svou postavou a uzivaji si zivota !!!!!

a proc vubec nad nakou anorexii premyslite? to nemate nic na praci nebo co? prijde mi, ze uz roupama nevite coby Rolling Eyes
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 25.7.2007 23:18    Post subject: Reply with quote

terka.23.k Arrow Však já na žádnou anorexii nemyslím, mám proti aně averzi a nikdy bych tomu nepropadla...ale 1) chci fakt rychle zhubnout, tak i proto jsem na ty stránky mrkla Embarassed ale fakt s tím, co tam píšou nesouhlasím a 2) chtěla jsem jen říct, že Zorce rozumím, ptž mám teď stejný pocity jak ona. Ale dohánět do extrémů to nechci.
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Wed 25.7.2007 23:26    Post subject: Reply with quote

Exi- jj, svym zpusobem te chapu, myslim, ze si o neco rozumejsi nez Zorka (nic proti ni, mam ji rada), ale hubni pomalu, prosimte!!! Laughing Wink
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Thu 26.7.2007 6:53    Post subject: Reply with quote

Každý svého štěstí strujce.
Neodsuzuju to! Je to jejich věc, pokud jim to dává sebevědomí a pocit vlastní důležitosti.
něco jako s drogama - kdo to bude chtít dělat, cestu si najde i bez veřejné propagace.
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Thu 26.7.2007 7:54    Post subject: Reply with quote

Ja by som dala podobné stránky zakázať Mad .. Alebo by som šírenie podobných článkov klasifikovala ako trestný čin s vysokými pokutami... To predsa nie je normálne Shocked . Jasné, každá z nás chce byť štíhla, ale je rozdiel medzi štíhlosťou a vychrtlosťou. Tiež som na internáte mala kamarátku, ktorá jedla jedno jablko denne a nakoniec skončila v nemocnici v ohrození života. A hlavne ma rozčuľujú všetky tie trápne "módne ikony" a´la Nicole Richie... Preboha, čo je to za strašidlo?? Voľakedy bola fajn, ale teraz vyzerá ako vyziabnutý komár.. čo je na nej také super? Alebo Victoria Beckham.. no fuj! Zvracik

Mňa už zdvíha zo stoličky priateľova sestra, ktorá stále diétuje, počíta si kalórie, nedopraje si NIČ - len samé šaláty a nízkoenergetické potraviny, každý deň sa morduje v telocvični a stále je nešťastná...

Ja viem, aký je to pocit, keď sa človek cíti byť tlstým a nechutným... Tiež som to zažila (vďaka HA Rolling Eyes ) .. V priebehu pár mesiacov som pribrala asi 7-8 kg, mala som 66 kg a cítila som sa ako obrovská guľa... Ale zmenila som antikoncepciu a zrazu som sa dostala na pôvodnú váhu. To isté som poradila aj priateľovej sestre, tak uvidíme, aký to bude mať výsledok...

Inak veľmi sa mi páči tá kampaň Dove - za skutočnú krásu. Mali by si z toho brať príklad aj ostatné firmy (a modelingové agentúry), možno by to malo úspech....
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Thu 26.7.2007 8:12    Post subject: Reply with quote

uplne suhlasim s Little_B. Podobne veci by mali zakazat Evil or Very Mad

vobec nie je pravda je stihla postava je potrebna k tomu mat partnera a byt oblubena. Poznam viac ludi, ktori maju od stihlosti skutocne velmi daleko a su to stastni, pohodovi ludia, oblubeni, uspesni a maju partnerov. Problem nie je v tele, ale v hlave. Ked sa niekto citi hnusny, tak to z neho budu citit aj ostatni.

Inak celkom dobre nechapem, ako tie holky vobec mozu zit kazdodenny zivot. Ja mam BMI 19, konecne som sa vysplhala na povodnu vahu, ked som predtym niekolko kil stratila zo zdravotnych dovodov. V tom case som sa citila slaba ako mucha, stale unavena a mala som pocit, ze ma zradza vlastne telo. Fakt nechapem ako niekto dokaze fungovat so 40 kg. Shocked
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  Next
Page 5 of 21

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms