sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Sexualne forum
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 120, 121, 122  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 8.10.2007 9:55    Post subject: Reply with quote

lenore, no tak to víš že mi to nepomůže, nevidim v tom, že máme sex jakej máme nějakej problém.. prostě to pomalu neumíme no..jen jsem si chtěla udělat takovej průzkum..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29999

PostPosted: Mon 8.10.2007 9:57    Post subject: Reply with quote

mně přijde zbytečný dělat průzkum, když každýmu vyhovuje něco jinýho... ale tak když bys to někdy chtěla něžně, tak to prostě udělej Razz
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 8.10.2007 10:56    Post subject: Reply with quote

lenore, my se snažíme.. vždycky si řeknem, že něžně a pomalu a tak..no vydrží nám to tak 2 minuty..asi máme slabou vůli nebo co.. Laughing
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29999

PostPosted: Mon 8.10.2007 10:58    Post subject: Reply with quote

a nebo vás to prostě neba, zase proč se do toho nutit... já bych to taky nevydržela
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 8.10.2007 11:00    Post subject: Reply with quote

ono se to prostě musí stát..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Sat 24.11.2007 14:11    Post subject: Reply with quote

ja som sa vam prisla trosku postazovat...uz som niekde spominala, ze priatel ma trosku mensie rozmery na ake som bola zvyknuta a v podstate to az tak nevadi, nasli sme si polohu kde mam vzdy orgazmus....ale predsalen je tam trosku problem...ked ideme natvrdo, bez predohry, tak je to super, ale akonahle mame predohru a som velmi vzrusena tak skoro vobec(niekedy vobec) ho necitim...ja moc predohru nemusim ale aj tak...to nemozem byt ani vzrusena? Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Milan
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 12 Oct 2007
Posts: 407

PostPosted: Sat 24.11.2007 14:28    Post subject: Reply with quote

josie Zkus posilovat svaly panevniho dna. Budes ho pak svirat o neco malo vic. Porad je vetsi sance, ze ty cvicenim zuzis sebe, nez ze by pritel nejak zvetsil sebe.
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Sat 24.11.2007 14:32    Post subject: Reply with quote

Milan wrote:
. Porad je vetsi sance, ze ty cvicenim zuzis sebe, nez ze by pritel nejak zvetsil sebe.

nahodou, minule mi vravel, ze mali v robote katalog s erotickymi pomockami a pozeral to...a videl tam nejaku pumpu na zvacsenie, mu vravim, ze to je blbost, ze to nepomaha...a on "co ty vies, podla mna hej".....a potom, ze tam este bolo nieco na zvacsenie za 8000sk ale ze to by nechcel, ze to vyzeralo ako gilotina Laughing ale podla mna tie kadejake pumpy su fakt kraviny...ci nie?
Back to top
View user's profile Send private message  
Milan
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 12 Oct 2007
Posts: 407

PostPosted: Sat 24.11.2007 14:48    Post subject: Reply with quote

Nevim, nikdy jsem nic takoveho nepouzival. Neverim tomu, ze to funguje. Jednou jsem z nudy procetl jedno forum, kde psali chlapi sve zkusenosti s tim natahovatkem. Byla to sranda cist, teda takova vlastne smutna sranda. Jak resili problemy, ze jim to nedrzi, ze je to nepohodlne a jak to nosi snad 8 hodin denne Rolling Eyes Ale nakonec se tam hlavne vsichi snazili pouzitou masinku se slevou prodat. To uz bych spis teda veril te vakuove pumpe, ze to muze nejak fungovat, ale stejne Rolling Eyes

Radej zkus cvicit, to fakt funguje a je to fajn vec vzdycky (teda pro ty extremne obdarene asi ne Laughing tam je to pak zbytecne)
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Sat 24.11.2007 14:50    Post subject: Reply with quote

a ako ty vies ze je to fajn vec?
Back to top
View user's profile Send private message  
Milan
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 12 Oct 2007
Posts: 407

PostPosted: Sat 24.11.2007 14:54    Post subject: Reply with quote

josie wrote:
a ako ty vies ze je to fajn vec?

Jednu dobu pritelkyne cvicila pravidelne a v obepnuti to bylo znat. Kontakt byl silnejsi. Ale u nas to bylo spis takove ozvlastneni, ze by me necitila u nas neni.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 24.11.2007 22:23    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 15:32; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Milan
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 12 Oct 2007
Posts: 407

PostPosted: Sat 24.11.2007 22:32    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Tak teda fakt nevim, jak ti to dokaze zuzit rozmery pochvy /coz je podle me anatomicky nemozne Shocked / ale milan o tom asi neco vi Laughing Laughing

Kazdopadne pokud budes posilovat svaly panevniho dna, mas vetsi sanci na vaginalni orgasmus pri sexu. Wink

Musim rict, ze tu "vedomost" Wink mam pocitove z vlastniho pritozeni. Pochvu to mozna nezuzi v pravem smyslu slova, ale proste ji to vybavi schopnosti lepsiho sevreni. Pochva je preci tvorena svaly a ty trenovat jde, oproti toporivym teliskum (ac by to vetsina chlapu radej opacne, aby si mohli vytrenovat megakladu Laughing ) Nerikam, ze rozdil bude zazracny, ale alespon trochu to kontakt zlepsit muze.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 25.11.2007 10:02    Post subject: Reply with quote

Loth: o_O

A z vlastnej skusenosti viem, ze to naozaj funguje - niezeby sa mi to nejako zmensilo, to nie (a skor by som potrebovala presny opak kvoli priatelovi Embarassed Laughing ), ale aj pre neho je to prijemnejsie a zacalo sa mu to strasne pacit, ked je vo mne a ja to akokeby stiahnem, je to take zovretejsie a aj pre chlapa vzrusujuce Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Wed 28.11.2007 13:28    Post subject: Reply with quote

Co byste dělaly,kdyby vás partner přestal uspokojovat?
V poslední době je u nás totiž uplně normální,že když spolu spíme a on se udělá,všechno pro něj hasne(i když já jsem z toho "nic" neměla).A nejen při samotným sexu.Prostě se třeba mazlíme,já ho udělám...ale tim to pro něj končí.Jako třeba včera...už sem to nevydržela a zeptala se ho,proč tohle (ne)dělá..Prý že je zklamanej když mi to vždycky trvá tak dlouho a někdy se to třeba nepovede vůbec...že už se mu do toho prostě nechce...jo,ženský to maj složitější než chlapi,ale to přece neznamená,že se nebude ani snažit!?!? Tohle vážně nechápu...přitom já sama se snaži o to,aby mu bylo co nejlíp..když má chuť,tak ho uspokojim...tak proč on se k tomu staví tak laxně?? Včera už sem byla fakt docela naštvaná,přijdu si jako když mu na mě vůbec nezáleží...přece já chci aby mu bylo dobře,tak pro to něco dělám...proč on by mi to neměl oplácet?? Sice cesta je o něco komplikovanější,ale proč to hned tak vzdává?? To chlapy fakt tak štve,že holka neni během pár minut jako oni?? Já nevim,proč z toho je otrávenej...prostě to nechápu...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 120, 121, 122  Next
Page 5 of 122

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms