sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
jak znepříjemnit život sousedům
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Wed 13.6.2007 12:22    Post subject: Reply with quote

Jo, já tady zažila vrtání v 6ráno a dokonce i před 2v noci.... Cvoknik a psy tu štěkaj i v noci i ráno, ted už naštěstí moc ne, ale je to fakt nepříjemný když můžete spát a ráno vás budí ty hnusáci Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Zenoa
25.9.2002


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333
Location: ...in crazy town...

PostPosted: Wed 13.6.2007 12:52    Post subject: Reply with quote

Suga - no ono se to vztahuje prave treba i na listi, nate a podobne...
_________________
" ‘Cause what we are is victims of fun, come on, come on, the fun has just begun! "
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Wed 13.6.2007 15:01    Post subject: Reply with quote

Usporadej doma techno party Laughing
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Wed 13.6.2007 15:09    Post subject: Reply with quote

shuki - toto řešení navrhuje moje sestra Laughing
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Wed 13.6.2007 15:29    Post subject: Reply with quote

K nam se vedle do bytu nastehoval taky jeden duchodce kutil... po mesici hned zacal po každem rvat z okna a hlavně neustale cosi vrtal! Hlavně o weekendu rano (cca od 8 hodin)! Takže jsem se jednou naštval, vtsal, na chodbě otevřel potichu skrinku s pojistkama, vyhodil jsme mu je a šel zase spát... Nejvější sranda byla, že když jsem se asi v 11 v noci vracel domu, tak jsem viděl, jak se u něj v okně mihla baterka! Embarassed Laughing Ten chudak byl cely den bez elektriny, to mi ho bylo až lito a dokonce jsem uvažoval, že bych mu to nahodil zpatky Nevinnik No ale už se mi nechtělo vylizat z postele Dementnik
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13250

PostPosted: Wed 13.6.2007 15:54    Post subject: Reply with quote

Zenoa wrote:
Čirou náhodou, neexistuje na to pálení nějaká vyhláška? Já vim, že pár lidí mělo s pálenim čehokoliv na svojí zahradě docela problém, a nebyl to nějakej požár nebo v horku...


jj, je Smile a máma to nesnáší, jakmile nekdo neco tady pálí, máma začne volat "fuuuuuuuj,kterej .........zas neco pálí" a jde mu pořádně zatopit=) už tady nikdo moc nepálí Laughing Embarassed

jinak já k tématu moc nemám,v tomhle mám štěstí, bydlím v rodinným domě se zahradou okolo, jediný co nám otravovalo život byly žáby, který se nám nastěhovaly do rybníčku před oknem. opravdu byste nevěřili jakej hroznej kravál jsou schopný delat v noci. ale už nekvákaj..asi to bude tím,že rybníček je zespoda podložen folii, a už jsme tak nejakých 8 let nevymenovali vodu, už tam asi moc živých organismů nebude Cool

já toho o psech moc nevím, ale o tech kteří bezdůvodně! neustále! na něco štěkají! si myslím že jsou hloupí..sousedka měla foxteriéra, to bylo něco..

já už vím Embarassed Laughing ..právě mi naši řekli, že žáby tu jsou furt, a psi má sousedka taky...a nic neslyšlím Cvoknik my totiž máme nový okna Laughing ..náký dvou cosi, žádnej zvuk neprojde=)

Shannon - zkoušela jsi to té paní říct? že tě to ruší? i když popravdě nevím, kdyby sis me takhle stěžovala, co bych udelala..jestli bych kvuli nějaké sousedce dala pryč psy ( i když já bych si je vycvičila, aby neštekali, nebo se aspon pokusila) a co s dítětem..

Nocturmas - tak to je hnusný.
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Wed 13.6.2007 18:08    Post subject: Reply with quote

Felicity wrote:
. Jediny kdy zasahnou je az pri ruseni nocniho klidu Sad
.

tak jeden tenhle zasah jsme videli s pritelem v primem prenosu, vubec to nepomohlo, policajti zkontrolovali obcanky a snazili se akci vedle v byte rozehnat, tak ji uspesne rozehnali, ale za 10 minut to tam jelo samozrejme znovu Laughing

nejlepsi je rvouci televize v 5 rano kdyz spim u pritele, nejakej hluchej duchodce nemuze spat a tak si pousti telku ze to snad slysi cely patro Rolling Eyes anebo smecka psu, ktera se rozerve pri sebemensim klapnuti dveri....asi bych fakt nemela na to bydlet v panelaku.
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Wed 13.6.2007 18:21    Post subject: Reply with quote

To je jasny, ze na to lidi budou kaslat, zvlast kdyz uz jim koluje alkohol v krvi. S ostatnima se to chce pokusit domluvit a kdyz to nepomuze, tak protiutok Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Hanicka
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 16 Apr 2007
Posts: 327
Location: Pitín ;) , Olomouc, Luhačovice

PostPosted: Wed 13.6.2007 18:23    Post subject: Reply with quote

tak u nás je to zase tak,že se s námi baví jen aby obkoukali,co máme novýho a tak,pak to okopírovali a pak nás pomluví,že my máme to a to...jednou jsem byla na zahradě a slyšela,jak pomlouvá soused tatíka,že máme všechno drahý a myslíme si bůh ví,co nejsme...tak to ale vůbec není,tatík má rád všechno tip ťop a pořád něco dělá,proto máme všechno ve škatulce...jenže tatík chce udržovat dobré vztahy a nepřipustí si,že oni to kamarádství jen hrají
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Wed 13.6.2007 18:25    Post subject: Reply with quote

to mi pripomina, ze na nas jednou asi 3x zvonil chlap, ze mu od nas tece do koupelny(pracka, sprcha, vana, nic se nekonalo), a at s tim jako neco udelame.

Tak uz jsem se dost nastvala, srovnala ho do late(teda mela jsem vyvaleny oci v duchu ja i pritel Laughing Shocked ) a od ty doby uz u nich nikdy nebyl Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Daimler
The best damn thing your eyes have ever seen.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7769

PostPosted: Wed 13.6.2007 18:36    Post subject: Re: jak znepříjemnit život sousedům Reply with quote

Shannon wrote:
už jsem z nich na nervy a nemá vůbec cenu snažit se jim domluvit, takže jestli má někdo nějaký tip, co sousedům (beztresně) provést, sem s tím! mě napadlo jen nechat na jejich adresu posílat tuny letáků a reklam... Confused
btw. absolutně mě nezajímá, co si myslíte o mém plánu, tak trochu se mstít. nehodlám je zavraždit a nejspíš ani vaše tipy nevyužiju, ale už mi k uklidnění nestačí v duchu je škrtit, potřebuju inovace.


Takže, volej jim každou noc. Třeba sedmdesátkrát, to je naštve.
Ráno pouštěj nahlas muziku.
Nic víc snad není potřeba... Smile
_________________
Paranoidnik Paranoidnik Paranoidnik
Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 13.6.2007 19:11    Post subject: Reply with quote

jo to ja kdyz jsem u pritele, tak teda taky rostu. to je furt nejake vrceni, praskani, hukot.
pokazde se leknu, co se deje a pritel: "nad nama perou"...

a tak si vsichni milovnici ticha poridte spunty do usi. je to levna zalezitost a rozhodne to nadela min skody, nez kdyz budete sousedum vyhazovat pojistky, volat policii na stekajici psy nebo zasilat do sousedovic schranky tuny letaku (popripade tam umistovat ruzne zapachajici predmety)
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Wed 13.6.2007 19:28    Post subject: Reply with quote

kostra - dobrý tip, jenže já už je mám. takže poučení - nepřeceňujte špunty do uší, psi vedou Cool
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Wed 13.6.2007 20:26    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
pustit jim nějakou hlasitou vypalovačku v půl jedný ráno

eh..on už neplatí zákon o přestupcích o rušení nočního klidu? Twisted Evil

Mám takový debilní nápad (jako vždy): co si zkusit s nima z očí do očí promluvit? Já myslím, že pro náročné učení by mohli mít pochopení a trochu se korigovat, ne? Neutral ... a kdyby jsi k tomu vymyslela ještě pár dalších dobrých argumentů...Ukaž, že jsi lepší než oni...
...a kdyby to nevyšlo, tak bys alespon z jejich protiargumentů (nebo co by ti říkali) mohla mít dobrý námět pro efektivnější pomstu Twisted Evil
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 13.6.2007 21:08    Post subject: Reply with quote

jo,nemám rád ovčáky,neměcké,belgické. Neuvěřitelně otravní,pořád štějakí,i na projíždějící auto,vyjí a občas mě to otravuj,ael asi podstatně méně než jejich majitele.
Mám psa,výt asi ani neumí a štěká jen když je to opravdu nutné,vlastně spíš vrčí.Je takový hezky tichý.

naštěstí máme ale dobré sousedy.

jinak si myslím že občas je dobré nějakou oslavu spíš tolerovat než hned dělat naschvály.Samozřejmě pokud to není každý týden. Sousedé jsou lidé se kterými žijete a budete žít vedle sebe docela dlouho a tak je nějaká tolerance občas na místě,prootže příště budete chtít udělat párty zase vy.

Ale máme tu takvého souseda který lidem bezdůvodně strkal sirky do zámkůmnakonec jim i prořezával gumy a pak tu máme jiného souseda,který dostává neustále hodiny prospěšných prací protože toho prvního souseda zbil. Ale ten první soused je fakt pitomec se kterým není řeč. Ale jinak tu máme klid Laughing
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
Page 5 of 12

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms