sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nahota, jak to máte?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Tue 17.4.2007 21:00    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Dellores on Sat 16.10.2010 22:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Wed 18.4.2007 10:10    Post subject: Reply with quote

nestydím se. Nedělá mi problémy se převlíkat před cizýma ženskýma v šatně, nestyděla jsem se ani před přítelem když jsme spolu začali chodit.
jediný před kým se stydím jsem já sama. Dělá mi problémy projít kolem zrcadla nahá, nedokázala bych si stoupnout nahá před zrcadlo a pozorovat se ( njn dtěství mezi náboženskýma fanatikama) v tomhle mám fakt problém, ale jinak mi nahota ( vzhledem k okolí) nevadí.
a nuda pláže já ráda Twisted Evil
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Wed 18.4.2007 10:30    Post subject: Reply with quote

Já se stydím strašně, před všema. I před mamkou a segrou, i před svým klukem Embarassed Nevím proč, ve dne mu jenom tak nedokážu ukázat prsa..Už mě to štve a snažím se proti tomu bojovat (zatím neuspěšně)
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Wed 18.4.2007 10:51    Post subject: Reply with quote

good téma Wink
Čím jsem starší, tím míň se stydím, včera jsem se v autě převlékala z košile do trička, jela jsem z pohovoru a bylo mi horko, tak jsem se zbavila té košile Laughing A bylo to dopoledne v centru Prahy. I když tohle už docela přeháním.
No a nevadí mi ani sauna a převlékání plavek u bazénu, opalování nahoře bez atd. Ale je fakt, že do sauny třeba s kolegama bych se asi nehnala, i když cizí a kamarádi mi vůbec navadí.
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Wed 18.4.2007 10:57    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Lucrezia wrote:
Koogi wrote:
Přítel mi často říká "Slib mi, že až budeme spolu bydlet, tak budeme někdy chodit doma nahatý" Laughing

Laughing tak to ja uz mam skoro povinne, tohle do me pritel taky porad husti
Ja mam problem opacny, ja si slibuju, ze uz se doma zacnu oblekat Embarassed Laughing (to je vzdycky fofr kdyz na me nekdo zvoni, treba balikari)


Lucrez Arrow Shocked Tak vy taky? Laughing Ale potěšila jsi mě, aspoň v tom nejsem sama. Nevíš, proč mají takovýhle výmysly? Laughing

Max a Lenore a to vám není doma zima? Já občas chodím doma v pyžamu, ale nahá bych asi zmrzla. Leda v horku v létě.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30029

PostPosted: Wed 18.4.2007 11:04    Post subject: Reply with quote

Mně není zima skoro nikdy, ale to je taková moje zvláštnost. A když fakt mrzne, tak si třeba vezmu tlustý ponožky a nějakou košilku. Ale prostě obecně nemám moc ráda na sobě oblečení, když jsem nahá, tak mám lepší pocit. Nesnesu třeba ani v zimě na sobě víc vrstev, řeším to hodně tlustým svetrem.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 18.4.2007 12:41    Post subject: Reply with quote

tak to mě je zase zima furt, i když mám doma 25 stupňů
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 18.4.2007 12:51    Post subject: Reply with quote

tak to já zas ne, mě je teda zima doma, ale venku ne..no já mám trošku problém s termoregulací Evil or Very Mad
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Wed 18.4.2007 13:47    Post subject: Reply with quote

Tak já vlastně ani nevim... Embarassed Před přitelem mi nahota nevadí, přijde mi to naprosto přirozené. Pokud jsem doma sama, tak chodím zásadně nahá, ale s tlustejma ponožkama, protože je mi pořád zima na nohy. Cool Laughing

Na nuda bych asi nešla, ale hlavně proto, že mě to neláka. Nahoře bez se opaluju, ale záleží na momentální náladě.

Jinak chodím před všema oblečená. Pokud se mám někde převléknout, tak preferuju soukromí, ale pokud není zbytí, tak se osprchuju i obleču/svleču před ostatníma. Ale nevyhledávám to.

Hlavně jsem zjistila, že mam pokřivený vnímání sama sebe... Několikrát se mi stalo, že jsem si připadla "mohutnější" než osoba vedle mě, a pak, když jsme stáli u skla, nebo zrcadla, tak jsem zjistila, že to tak neni a naopak jsem "drobnější". Třeba vedle mýho spolužáka jsem si připadal úplně velikostně a objemově normální, a pak jsme stáli v předsálí u zrcadla a viděla jsem, že jsem proti němu "malinkatej drobeček". Rolling Eyes
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Wed 18.4.2007 15:24    Post subject: Reply with quote

Spolecne sprchy v bazenu stejne jako prevlekarny mi vyslovene vadi. Nerada se produciruju pred cizimi lidmi naha...a jeste kdyz se mezi nimi vyskytuji zvedavci typu hope Smile, tak to uz vubec ne. Idealni by byly nejake kabinky nebo tak neco...nevim, prijde mi to takove prilis intimni, rada si sama vybiram, pred kym se svleknu. Takhle "nucene" me to dost obtezuje.

Pred pritelem problem absolutne nemam. Nevadi mi ani milovani na svetle a tak...Jenomze pred nim se svlekam proto, ze chci. Ne proto, ze musim (jako treba prave v tom bazene).

Ani doma se pred ostatnimi neproduciruju naha. Nevim proc bych mela.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Wed 18.4.2007 15:39    Post subject: Reply with quote

Koogi wrote:


Lucrez Arrow Shocked Tak vy taky? Laughing Ale potěšila jsi mě, aspoň v tom nejsem sama. Nevíš, proč mají takovýhle výmysly? Laughing
.

ne netusim, teda mozna bych vedela, ale to patri do jineho tematu Embarassed Laughing

kazdopadne me celkem rozesmalo, kdyz jsem si na plazi chtela sundat vrchni dil plavek(teda nemyslela jsem to vazne Laughing ) a pritel me zacal presvedcovat o tom, ze at me to ani nenapadne, ze to neni vubec zdravy a tak Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Wed 18.4.2007 15:39    Post subject: Reply with quote

Tak ja jsem desna exhibicionistka, takze se svlikanim a nahotou nemam problem Twisted Evil
nuda plaze taky rada a vrsek od plavek temer nenosim ani na normalnich plazich.
K tem nudaplazim jeste jedna poznamka. Kdyz je vam neprijemne na ty nahe stare/osklive/whatever lidi kouat, proc na ne teda koukate? ja kdyz jdu na nuda tak si ty lidi kolem sebe neprohlizim a ocekavam totez od nich. Vetsinou to funguje, az na jeden pripad, kdy jsem se opalovala naha v lomu a prisel ke mne mlady muz take nahy a chtel se seznamovat a byl hrozne neodbytny Laughing byla to docela sranda, vest spolecenskou konverzaci s cizim panem uplne naha a delat jako ze se nechumeli Laughing
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13248

PostPosted: Wed 18.4.2007 16:06    Post subject: Reply with quote

vy co tu píšete že chodíte doma nahé, tak myslíte ve spodním prádle nebo uplně nahé?=)
na nuda pláži sem nikdy nebyla a ani mě to neláká..když nad tím tak přemýšlím, vůbec mě to neláká=))..když mám chut si zaplavat nahá v moři, tak si ty plavky vyslíknu a zavážu kolem ruky, když nechci mít vypálený plavky, opaluju se doma, máme obrovskou terasu ze stran ohraničenou Twisted Evil
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Wed 18.4.2007 20:12    Post subject: Reply with quote

Lillian wrote:
vy co tu píšete že chodíte doma nahé, tak myslíte ve spodním prádle nebo uplně nahé?


Úplně nahá. Cool Teda nahá s ponožkama. Cool
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30029

PostPosted: Wed 18.4.2007 20:14    Post subject: Reply with quote

Jo, nahá s ponožkama je taky moje oblíbená varianta Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 5 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms