sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Celulitida a jak na ni :)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 39, 40, 41  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sat 26.4.2008 22:21    Post subject: Reply with quote

mne nivea docela pomahala a pak jeste takovy bilo-zeleny Loreal (jak je ted nejaky inovovany, beztak je to to same)
a na ebay jsem si vydrazila za drogerkovou cenu EL a hrozne pali/hreje, ale fakt hodne, az me to stve Laughing
ale ja stejne nejsem schopna to pouzivat pravidelne
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Willow
The mean one.


Joined: 26 Sep 2007
Posts: 6734

PostPosted: Sun 27.4.2008 6:15    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
In the tide of hate
Throw down the counterweight
Tear up that flag and say
You’re worthy of more


Last edited by Willow on Fri 17.2.2012 17:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Audrey
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 536

PostPosted: Sun 27.4.2008 13:20    Post subject: Reply with quote

Neměla jste některá L´Oréal Perfect Slim? V Rossmannu je teď nějaká akce, 1+1 zdarma, tak jestli to stojí za vyzkoušení nebo jestli mám radši zůstat u osvědčené Nivey...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8931

PostPosted: Thu 15.5.2008 7:53    Post subject: Reply with quote

ja ma celulitidu jenom kdyz chytnu kuzi a zmacknu si ji...celkove bych ale zadek potrebovala trochu zpevnit. je celkem roztreseny a jeste ma na spodni casti takovy na omak neprijemny supinky...co za sport je podle vas na to nejlepsi?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Sun 25.5.2008 8:54    Post subject: Reply with quote

Nezkoušel jste někdo tohle?


a ani nestojí moc, myslím že kolem 90Kč Mr. Green
_________________
Revenge is a dish best served cold.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sun 25.5.2008 9:14    Post subject: Reply with quote

mne sa ten garnier zlty obal a po vytlaceni je zeleny, chladivy paci- pokozka je pekne napnuta. inak, ten zadok na tej Baleee- taky snad ani nejestvuje Laughing
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Fri 30.5.2008 11:23    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Nefertite on Thu 14.5.2009 0:39; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Fri 30.5.2008 11:46    Post subject: Reply with quote

metti, chválila to Chocolate...

já jsem teď spokojená s Niveou my silhouette, není sice na celulitidu, ale krásně vyhladí kůži Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Tue 3.6.2008 21:51    Post subject: Reply with quote

Kdyz si masirujete nohy tim kartackem, mate pak taky modriny? Embarassed Ja mam stehna uplne flekaty Confused
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18570

PostPosted: Tue 3.6.2008 21:53    Post subject: Reply with quote

modriny? Shocked nemas nejakou citlivou kuzi? ja mam nohy po masazi vzdycky hodne prokrveny, cerveny... ale casem (obcas jim to docela trva) se vrati k normalu...
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Wed 4.6.2008 14:25    Post subject: Reply with quote

Já teď používám Lipometric a fakt mi přijde, že funguje a hlavně, že mám tenší a hladší stehna Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Fri 6.6.2008 22:28    Post subject: Reply with quote

Holky, co nova Nivea My silouette, nebo jak se to pise....zkousel nekdo? takova zelena....docela bych do ni sla...goodbye celilitido se mi osvedcilo....
Back to top
View user's profile Send private message  
freya
kytky 3, meta: 1650
kytky 3, meta: 1650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 1551

PostPosted: Sat 7.6.2008 6:58    Post subject: Reply with quote

Já ji mám a přijde mi naprosto k ničemu.. Ta druhá Nivea, ta goodbye mi přijde mnohem lepší.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Sat 7.6.2008 7:45    Post subject: Reply with quote

metti - ja ji mam, ja jsem spokojena, protoze ji mam spis jen jako prevenci, takze je mi v podstate jedno, jestli mam Baleu nebo Loreal. Kazdopadne se pekne vstreba a kuze je pak pekne hladoucka.
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Mon 5.1.2009 17:46    Post subject: Reply with quote

Tak už sem taky zavítala do tohoto tématu Laughing a docela se divím, že píšete, že některý ty krémy zabírají, moc sem tomu nevěřila.

Tady jenom pro zajímavost něco oprevenci.
Řada reklam tvrdí, že právě inzerovaný přípravek (zázračný a jistě drahý) vás stoprocentně celulitidy zbaví. Pravda je však krutá. Pokud se vás již jednou zmocní „pomerančová kůže“, jen tak lehce ji neuniknete. Za úspěch lze považovat, pokud proces tvorby hrbolků lehce zmírníte a zabráníte jeho dalšímu pokračování. Léčba musí být vedena velmi komplexně, svědomitě a nejlépe s odborným lékařským dohledem. Nepodceňujte prevenci, opravdu se vyplatí. Základem léčby je „zdravý životní styl“, ale co si pod tím přesně představit? To vám postupně zde zodpovíme.

Strava
Neexistuje speciální anticelulitická dieta. Pokud však máte několik kil navíc, bylo by vhodné pokusit se je shodit. Zbavování nadváhy je „běh na dlouhou trať“ a je třeba postupovat velmi opatrně. Radikální diety přinášejí rychlý úspěch, který ale není trvalý. Neustálé hubnutí a opětovné nabírání váhy – známý jo-jo efekt, vede k ochabnutí tkání a celý stav může pouze zhoršit. Dostatečně pijte, alespoň 3 litry tekutin denně. Vhodné jsou minerální vody s minimálním obsahem sodíku a bylinné čaje.

Pohyb
Vhodný je rekreační běh, rychlá dlouhodobější chůze, jízda na kole, jízda na koni, plavání, stání a chůze v příbojových mořských vlnách, aerobik i tanec, které zvyšují prokrvení a posilují svalovou hmotu zejména kolem hýždí, břicha a na dolních končetinách. V oblastech kde celulitida vzniká nejčastěji.

Aplikace krémů
Čím se mažete má většinou druhořadý význam, i když jistý podpůrný efekt nelze některým preparátům upřít. To co je důležitější, je způsob masáže, kterou provádíte při vtírání krému do pokožky. Obdobný efekt má i každodenní masáž postižených lokalit kartáčem s jemným přírodním vlasem. Kůže by nikdy neměla být suchá a popraskaná. Je nutné dbát na její dostatečné promaštění a zachování jejího přirozeného pH.

Užívání tablet
Na trhu je řada preparátů doporučených na léčbu celulitidy. Samotné tablety však mnoho nezmůžou. Jejich užívání lze doporučit pouze jako doplněk komplexní terapie.

Lymfatická (mízní) drenáž
Jedná se o velmi jemnou a dokonale propracovanou techniku, blízkou masážím. Aktivuje se při ní podkožní lymfatický systém velmi pomalými tahy a tlaky na kůži podle přesně stanovených pravidel respektujících jeho přirozenou funkci a anatomii. Tato technika má zásadní význam pro ovlivnění celulitidy. Patří však do rukou odborníkům. Vyškoleným lékařům-lymfologům a lymfoterapeutům.

Liposukce
je chirurgická metoda, při které se tenkou kanylou z malých bodových řezů na kůži odsává podkožní tuk. Průměrné množství odsátého tuku by nemělo přesáhnout 2 litry. Není to absolutně vhodná metoda ke snížení nadváhy. Pokud jde o geneticky podmíněné zmnožení tukové tkáně pouze v určité oblasti (boky, hýždě…) a žena není schopná tento objem zredukovat dietou a cvičením, je tato operační technika dobrou volbou.

Nesmí se však opomenout, že jako každá chirurgická metoda má svá rizika a zanechává drobné jizvy. Její provedení je vhodnější v mladším věku, kdy je zachována dostatečná elastičnost kůže. Rozhodnutí o tomto zákroku je vhodné nejen konzultovat s plastickým chirurgem, ale taktéž s lymfologem, který vám poskytne jistě cenné rady ohledně péče v pooperačním období.

Další možnosti
Akupresura a thajská masáž přináší úlevu, pouze pokud je celulitida doprovázení bolestivostí, samotný problém neřeší. Zcela nevhodné je přikládání baněk s podtlakem tzv. baňkování. S nepříliš příznivým efektem je vstřikování některých látek do podkoží. Ani efekt masážních strojků není patrný. Přínosné je střídavé sprchování postiženích partií studenou a teplou vodou, což podporuje cévní rytmiku a aktivuje lymfatický systém.
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 39, 40, 41  Next
Page 35 of 41

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms