sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Mam ho porad strasne rada...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Sun 4.11.2007 15:11    Post subject: Reply with quote

Mam kamaradu hodne, ale at jsem s nima kdekoli, tak premyslim nad byvalym. Obcas si to uzivam i bez nej, ale pak stejne prijdu domu a vsechno to na me spadne...
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 4.11.2007 15:21    Post subject: Reply with quote

uvidíš,že to půjde Smile nestraň se společnosti a ono se to postupně poddá...
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9497

PostPosted: Sun 4.11.2007 16:44    Post subject: Reply with quote

Neahoo - Přirovnala bych to k tomu když se někde zraníš. To bolí, krvácí to, ale pak krev zaschne. Udělá se ti strup a pomalu se to hojí. Ale nesmíš být netrpělivá. Nesmíš strup znovu a znovu strhávat, protože pak ti zase bude téct krev a je to pořád dokola. Nesmíš do něj pořád rýpat, ale nechat to tak, nesmíš si toho pořád tolik všímat. Nakonec se rána zahojí a zůstane jen malá jizvička.

Uvidíš že zase bude dobře, jen nesmíš chtít aby to bylo všechno hned. Já jsem se taky z jednoho rozchodu léčila několik měsíců a teď můžu říct, že už to mám dávno úspěšně za sebou a směju se jakej je to vůl a co jsem na něm viděla. A to jsem byla schopná pro to aby mě neopustil ho prosit, ponižovat se a dělat scény. A nestál mi za to. Tak hlavu vzhůru, všechno bude dobrý Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Sun 4.11.2007 17:02    Post subject: Reply with quote

velveta Arrow tak to ponizovani a proseni mi neco pripomina Sad Snad na tom budu za par mesicu stejne jako ted ty...

Napsala jsem mu, jestli by to neslo, aby na ten patecni maturak, kde se mame videt, sel sam - ta jeho tam stejne nikoho nezna a ja bych tam fakt musela nejit, pritom tu maturantku mam fakt rada - je to nejlepsi kamoska ze zakladky... Ale nevydrzim se divat na to, jak se tam libaji, objimaji, drzi za ruce, smeji se spolu...
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 4.11.2007 17:16    Post subject: Reply with quote

Neahoo, nemyslím si, že bylo dobré psát mu, aby tam šel sám. Já vím, bolí to, ale (ač to zní hrozně zle) - prakticky je to jen *Tvůj problém*, že se na ně nemůžeš dívat, .... ta holka za to nemůže. (musela jsem to napsat)
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Sun 4.11.2007 17:26    Post subject: Reply with quote

Ja vim, ze ta holka za to nemuze... Ale ona tam stejne nikoho nezna, tak mi prijde, ze ji to muze byt jedno, jestli tam pujde nebo ne? A myslim, ze kdyz si ten hajzl po mesici najde jinou, tak by aspon v tomhle mohl byt trochu tolerantni...
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9497

PostPosted: Sun 4.11.2007 17:33    Post subject: Reply with quote

Ale ona je to pravda že když se to hnusně řekne, je to "tvůj problém". Taky si myslím že jsi mu to neměla psát. A nevím proč to musí být nutně hajzl jen proto, že se z toho rozchodu rychle vzpamatoval a našel si jinou holku. Když chceš po něm aby tam šel sám, tak tím ho omezuješ. Já myslím že on tam rád půjde s ní. Ty se s tím prostě musíš smířit, že on už má svlj život, stejně jako ty a že mu do toho nemůžeš nijak zasahovat. Já myslím že bys mu už neměla psát a ani ho nějak kontaktovat. Prostě to skončilo a tak to ber. Já vím že je to krutý, ale je to tak. Hodně síly.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Sun 4.11.2007 17:36    Post subject: Reply with quote

Jj, at te provazi sila Smile Kazdopadne bych to potrebovala. Ja ho necham zit svuj zivot, on se mnou chtel kamaradit, ale delat to nebudu. Necham ho proste byt, at je s ni stastnej az do smrti, ale proste kdyz je zase za tyden oba uvidim, tak do toho znovu spadnu - takhle bych se z toho nedostala.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9497

PostPosted: Sun 4.11.2007 17:39    Post subject: Reply with quote

Kamarádství těsně po rozchodu nemá vůbec cenu a z lidí co se milovali (nebo jeden z nich ještě miluje) opravdoví kamarádi být prostě nemohou. Musíš si vybrat. Buď tam půjdeš a připravíš se na to že je tam potkáš a třeba se z toho i zhroutíš, nebo tam radši nepůjdeš.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Sun 4.11.2007 17:42    Post subject: Reply with quote

Ja uz mam i listky... A navic vim, ze kdybych tam nesla, tak budu jen nastvana doma, v nejvetsi depce, budu se litovat a bude mi lito, ze jsem tu kamaradku nevidela.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sun 4.11.2007 17:46    Post subject: Reply with quote

Takze tam radsi pudes a uvidis je? V pripade, ze tohle nechces, je jediny reseni, abys tam nesla ty a ne se snazit vystrnadit ji.
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:20    Post subject: Reply with quote

Stejne mi na tu smsku neodpovedel. Tak nevim, co mam delat. Listky nechci nechat propadnout - staly me 200, vzala jsem jeden i pro kamosku, ktera ma jit se mnou... No zkusim, jak se budu ke konci tydne citit, jestli na to budu mit nebo to bude jeste horsi (jestli to vubec jde). Ted je na icq, kez by mi aspon napsal... Ale on nenapise, protoze jsem mu rekla, ze uz se s nim nechci stykat Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10120

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:30    Post subject: Reply with quote

Já bych na ten maturák šla, a snažila se hrát že mio je úplně ukradený, když tam půjdeš s pocitem a budeš si porád říkát že je ti ukradený..budeš se snažit mu vyhýbat... Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17723
Location: VePř

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:36    Post subject: Reply with quote

neahoo, bud rada, ze neodpovedel. mohl (a ja bych to asi udelala) odpovedet neco hodne hnusnyho. tohle se proste nedela, nepis mu.
ja si pamatuju, jak jsem trpela, kdyz si ex po mesici a kousku nasel zenskou a jeste se strasne divil, ze mi to pripada kratka doba Laughing chlapi jsou jiny.
ja jsem kvuli nemu prisla o hodne spolecnych pratel, o letni tri tydny v lese s detma, o veci, na kterych mi zalezelo. ale proste jsem mela silnejsi pud sebezachovy a vyhybala se mu, jak to slo.
ted (po 2 letech a 3 dnech Laughing) si myslim, ze jsem to jakztakz zvladla - tzn. jsem schopna ho videt, jsem schopna s nim normalne mluvit, ale zadny extra kamaradstvi mezi nama uz asi nikdy nebude.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:38    Post subject: Reply with quote

merykara Arrow A on se rozesel s tebou? A jak jsi pak vyplnila volny cas, kdyz jsi ztratila vsechny ty pratele a jeho jsi nevidala? Potrebuju nejakej navod...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Next
Page 4 of 27

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms