sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Poruchy příjmu potravy
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 47, 48, 49  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Corey
@ng3


Joined: 03 Feb 2007
Posts: 2348

PostPosted: Wed 7.3.2007 16:38    Post subject: Reply with quote

Lillian wrote:
vill dík!...já vím že mi nezbyde asi nic jinýho než se z toho vyhrabat sama, doufám že to nejak odezní..třeba ted je mi hrozně špatně..ale fakt moc, nejradši bych to vyhodila kdyby to šlo Sad


Lili- Bojik
_________________
lepší shořet než vyhasnout..
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26611

PostPosted: Wed 7.3.2007 16:39    Post subject: Reply with quote

Lillian wrote:
vill dík!...já vím že mi nezbyde asi nic jinýho než se z toho vyhrabat sama, doufám že to nejak odezní..třeba ted je mi hrozně špatně..ale fakt moc, nejradši bych to vyhodila kdyby to šlo Sad


Hlavně vůbec nezkoušej jestli by to šlo....já zkoušela, řekla si jednou a už to jelo Sad Já se přejídám pořád, ale tak relativně v mezích. Když sem měla PPP tak jsem sežrala třeba 300g čokolády, brabůmbůrky, oběd, další čokoládu, pak to šlo ven. pak jsem brečela, zbytek dne měla výčitky a pak pro změnu pár dní jedla "za trest" jak vrabec. Hmm....a pak zase dokola Confused
A jíš jako že plácáš pátý přes devátý, prostě pocit, že musís neco jíst a nejde to zastavit nebo máš na něco chut a sníš toho děsně moc?
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13248

PostPosted: Wed 7.3.2007 16:52    Post subject: Reply with quote

corey, já vím..měla bych být ráda...ale to že bych to vyhodila me nenapadlo proto, že jako kalorie šup ven! Laughing ..ale proto jako když se hodně opiješ, je lepší se.....než aby mě bylo hodně dlouho hodně špatně....ale prostě mě to stejně nejde..(jen když se fakt hodně opiju Rolling Eyes )
teri Arrow no s tím výčtem jídla a další dny jezení jak vrabec...hmm.a ted už to máš v poho?..já nevím,prostě me nekdy přepadne chut jako že mám furt na neco chut, tak ten den jím fakt moc a užiju si to,ani si to moc nevyčítám, prostě jendou za čas..ani se to na postavě moc neprojeví..jenže ted se mi to stane nekolkrát týdne, aji dkyž chut nemám..já prostě sem normálně doma,chodím od ledničky ke špízi a nevím co bych snedla,páč ani už nemám na nic chut a mě štve že nenám na nic chut páč chci jíst! Rolling Eyes ....prostě můžu si stokrát říct : " neblbni, chceš jíst jen proto že si doma a nudíš se a proto že seš smutná" a já to moc dobře vím, ale nepomáhá to Sad ..zítra už jdu do školy a odpo si musím nejak naplánovat, nesmím být doma...corey,terinas, vy už jste s tímhle v poho? já závidím sestře, ta se dostala do fáze kdy to už vůbec neřeší, jí když má chut a hlad a je schopná sníst jen pul balíčku a nechat si zbytek na zítra.. (no je normální? Laughing Embarassed )
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
cor.
Guest





PostPosted: Wed 7.3.2007 17:00    Post subject: Reply with quote

lil.- ja ti uplne rozumim...tady ale nic vic psatnebudu...jestli chceš tak klidne napis sz s ajskem a pokecame Wink
Back to top
 
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18448

PostPosted: Wed 7.3.2007 17:24    Post subject: Reply with quote

Lillian wrote:
holky mám dotaz, vím že mi asi poradíte že se prostě musím seknout a že na tohle rada není, ale kdyby tu někdo "vyléčenej" byl..? poslední dobou se nárazově přejídám, asi tak jednou týdne,nekdy mín nekdy víc a asi si tím dost kazím metabolismus a všechno..ale prostě neumím přestat, prostě jak když si řeknete "dneksa už je to stejne v háji.."...dřív se mi to nestávalo, nevím co s tím,,...a nemyslím že by to bylo že bych jedla špatně nebo málo a pak si to hctelo vynahradit, jím normálně řekla bych a pak bum.. Sad ....?nákej trik jak z toho ven není? Embarassed ..

to přesně se mi stává, ale mnohem méně než těsně po MA, kdy to tak bylo každý den... přešlo to nějak samo (už uplynuly 2 měsíce)
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Sat 17.3.2007 9:36    Post subject: Reply with quote

nevím, jestli jste to tady už nějak probírali, ale dívali jste se včera na 13.komnatu P. Sudové? co na to říkáte?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9422

PostPosted: Sat 17.3.2007 9:40    Post subject: Reply with quote

Bylo to zajimavy, kdo nevidel, tak zde http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1186000189-13-komnata/31025.html
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Sat 17.3.2007 10:47    Post subject: Reply with quote

Neahoo-diky za odkaz.

Taky s tim mam problem. Driv jsem nejedla, pak to bylo delsi cas dobry, pak jsem zase prestavala jist, pak me napadlo zvracet. To jsem nejak zacala zvladat, ovsem ne, ze to na me nepada... Rolling Eyes No a pak jsem zacala zase snizovat davky jidla. Jenze posledni dobou si toho zase zacina vsimat mama. A ja se rozhodla, ze to zvladnu. Musim. Dneska jsem uz i snidala, vcera vecerela. Je to malinky pokrok, ktery doufam, ze vydrzi. A tohle me vic nez vydesilo, sem se dostat nechci. Bojik 46 kilo na 174 bylo nejniz co jsem se dostala a to cislo uz nikdy neuvidim.
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Sat 17.3.2007 10:52    Post subject: Reply with quote

tak jsem se na to divala a skoro sem se rozbrecela Crying or Very sad .....do takoveho stavu se fakt nikdy nechci dostat Sad
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Sat 17.3.2007 11:03    Post subject: Reply with quote

la fraise - a teď jsi na tom jak s váhou? .. věřím, že tě asi štve, že si toho mamka všimla, ale buď ráda, protože tohle samotná moc zvládnout nemůžeš ... vždycky, i když se rozhodneš vyléčit, to v tobě bude a ty musíš mít někoho, kdo ti ve chvílích, kdy to chceš vzdát, podá pomocnou ruku a bude nad tebou mít dohled ... každopádně držím palečky, jsi fajn holka a dá se s tím bojovat!!

terko, ani za nic ti to nepřeju, ale nikdy neříkej nikdy Sad .. než jsem do toho spadla před těma asi 2,5 lety já, viděla jsem podobný pořad a říkala si, že se mi to nikdy nemůže stát! ... a pak jsem během chvilky zhubla skoro 14kg a chvilku mi trvalo, než jsem se z toho dostala ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Sat 17.3.2007 11:03    Post subject: Reply with quote

Díky za odkaz, chtěla sem to vidět, ale nebyla sem doma, sem ráda, že sem to viděla, je to fakt odstrašující a hlavně mi tý holky bylo hrozně líto. Určitě si to s sebou potáhne celej život, přijde mi šílený, že jí to vzalo takovej kus života...
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Sat 17.3.2007 11:07    Post subject: Reply with quote

Terez 52-53 kg. To myslim uz jde...(ale pred Vanocema to bylo skoro 60) Rolling Eyes
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Sat 17.3.2007 12:19    Post subject: Reply with quote

la fraise wrote:
Terez 52-53 kg. To myslim uz jde...(ale pred Vanocema to bylo skoro 60) Rolling Eyes


a kolik měříš? (promiň, nepamatuju si to Embarassed ) ...a psychicky se teď cítíš jak?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Sat 17.3.2007 12:41    Post subject: Reply with quote

174 cm, psychicky se citim tak, ze je cas na zmenu... chci se dostat do normalu, vim, ze ta vaha je docela ok, ale nejim. Rolling Eyes nechci a nemuzu, ale dneska uz jsem snidala a obed bude taky-doma musim.
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Sat 17.3.2007 12:48    Post subject: Reply with quote

la fraise wrote:
174 cm, psychicky se citim tak, ze je cas na zmenu... chci se dostat do normalu, vim, ze ta vaha je docela ok, ale nejim. Rolling Eyes nechci a nemuzu, ale dneska uz jsem snidala a obed bude taky-doma musim.


tak váha mi přijde na dolní hranici, ale o to u téhle nemoci až tak nejde ...
hlavně, když to budeš brát - jíst doma MUSÍM, tak bude hodně těžké udělat změnu .. vím, že se to snadno píše, ale prošla jsem si tím taky ...
mám asi rýpavé otázky, ale proč si myslíš, že ti jídlo dělá problém (jako že nechceš jíst, protože nechceš přibrat nebo máš nějaký trápení třeba doma a jíst se ti nechce, ale na postavě ti nezáleží ... atd) ... kdyžtak napiš SZ, jestli to nechceš rozebírat veřejně ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 47, 48, 49  Next
Page 4 of 49

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms