sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
móda vs. věk
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sat 4.8.2007 14:14    Post subject: Reply with quote

nepouštějte se do mě, jen jsem řekla že mi se to nelíbí...navíc to že má někdo ucházející postavu ještě neznamená, že si může dovolit minisukni...a Madonna má postavu luxusní, ne ucházející Wink ... jednou jsem viděla paní, která měla normální ženskou postavu, věk asi 45, ale mini tak krátkou že kdyby se ohla bylo by jí vidět až do žaludku, a nic pěkného mi na tom teda nepřišlo. tak možná proto se mi to nelíbí, ale přece to nikomu nezakazuju, ať si každý nosí co chce, to jak se na to dívám já je přece jen moje věc...=)
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Sat 4.8.2007 14:17    Post subject: Reply with quote

Jistěže je to tvoje věc, neberu ti to, jenom mě zajímalo co se ti na tom tak nelíbí. A že měla paní tak krátkou sukni to už je zase o něčem jiným, to by se ti asi nelíbilo ani u nějaké holky co jí je 25 že jí vidíš mezi nohy když se ohne, nebo ne? Mně osobně je to teda fuk, protože já takovou taky nosím a je mně srdečně jedno jestli mně někdo vidí kalhotky...
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Claris
Každý den odvahu!
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 28852
Location: v nadoblačnu

PostPosted: Sat 4.8.2007 14:22    Post subject: Reply with quote

Flowing_ wrote:
Geike wrote:
...třeba zrovna ty minisukně, na to jsem možná trochu háklivá, když vidím nějakou čtyřicetiletou paní v minisukýnce, prostě se mi to nelíbí, i když má třeba postavu ucházející...


A z jakýho důvodu? Když má teda tu postavu dobrou, tak co se ti nezdá na minisukni? Jenom to že je jí 40, což teda mimochodem není žádnej vysokej věk, tak nemůže nosit mini?
čtyřicetiletá ženská podle mě může být kočka, vždyť to je možná v nejlepších létech Wink a když si představím, že má třeba kostýmek s krátkou sukní, tak by mě to vůbec nepohoršovalo Cool samozřejmě, nelíbí se mi, když se starší ženské snaží oblékat jako puberťačky, ale na druhou stranu je to jejich věc.
_________________
Pane, ať jsi stéblo trávy nebo obyčejný list,
prosím dej, ať aspoň trochu umím ve tvých vzkazech číst.
Prosím dej, ať řeči stromů aspoň trochu rozumím,
ať vědí, že se učím a že nic neumím.

Dej, ať zlomím svoji pýchu, dej mi hledat pokoru,
když se trápím zbytečnostmi, ať pohlédnu nahoru.
Ať mi stačí dohlédnout na obzor, který jsi mi dal,
ať se smířím se vším, co jsi mi kdy vzal.
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sat 4.8.2007 14:32    Post subject: Reply with quote

No, já nevím, ale mě by teda nebylo jedno, kdyby mi spodem lezly ze sukně kalhotky Laughing ale tak to máme jinak, no...proč se mi to nelíbí? nevím, prostě to tak je, asi je to můj vkus (nebo nevkus, jak kdo chce=)...nevím co konkrétně se mi nelíbí, možná si myslím, že by oblečení mělo přibližně odpovídat věku a nepřijde mi že by bylo jedno jestli si minisukni obleče patnáctka nebo čtyřicítka. Já jsem pro mladistvé apěkné oblečení, ale v určitých mezích, a ta minisukně už podle mě ty meze překračuje (stejně jako třeba křiklavá trička s nápisem přes celé prsa).

jo, kostýmek, když má ženská pěkné nohy, to je něco jiného...já jsem, spíš mluvila o méně seriózním oblečení, jako riflové a plátěné letní minisukně. Stejně si ale myslím, že délka sukní by se měla trochu s věkem prodlužovat...přijde mi že od určitého věku se to prostě nehodí. Asi mě za to ukamenujete, ale...=)
Back to top
View user's profile Send private message  
Claris
Každý den odvahu!
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 28852
Location: v nadoblačnu

PostPosted: Sat 4.8.2007 14:34    Post subject: Reply with quote

já si myslím, že by měl každý nosit to, v čem se cítí. třeba já až do svých 17 nenosila krátké sukně a čím jsem starší, tím víc zkracuju Laughing
_________________
Pane, ať jsi stéblo trávy nebo obyčejný list,
prosím dej, ať aspoň trochu umím ve tvých vzkazech číst.
Prosím dej, ať řeči stromů aspoň trochu rozumím,
ať vědí, že se učím a že nic neumím.

Dej, ať zlomím svoji pýchu, dej mi hledat pokoru,
když se trápím zbytečnostmi, ať pohlédnu nahoru.
Ať mi stačí dohlédnout na obzor, který jsi mi dal,
ať se smířím se vším, co jsi mi kdy vzal.
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Sat 4.8.2007 14:37    Post subject: Reply with quote

Geike, já tě kamenovat určitě nebudu Razz
Už sem tě asi pochopila jak si to vysvětlila s tím tričkem s nápisem. To se mně teda taky nelíbí na staré paní, takový oblečení mám zařazený spíš v tom pro mladý holky, ale ty minisukně ať už jsou riflový nebo jakýkoliv mně pasujou i ke staršímu věku, pokud na to teda je ta postava...
A k tomu že by se sukně měla s věkem prodlužovat.. jasněže v 60 už člověk vypadá jinak, tím pádem nemá ani pěkný nohy, má už nepěknou kůži, na kterou není pro každýho příjemnej pohled, takže bych ji taky nevystavovala.
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sat 4.8.2007 16:34    Post subject: Reply with quote

Mě je celkem jedno kdo co nosí, ale někdy když někoho vidím, tak se musím pousmát Laughing. Jasně, nikomu bych nic nezakazovala to ne, ale někdy mi přijdou některé ženské trapné, stejně tak jako chlapi. Třeba když vidím nějakou babičku, navlečenou celou do růžové, růžový lak na nehtech, růžová rtěnka, růžová kytka ve vlasech atd. no, tak to se fakt musím smát Laughing. Samozřejmě, že je to její věc, ale já si prostě nemůžu pomoct. A taky mě velice dostává jedna naše sousedka, kterou jsem nedávno potkala u nás na diskotéce. Táhne jí na padesát a tancovala na diskotéce s puberťákama, byla navlečená do ustřihnutých riflí, tak že z toho měla kraťasy, tak do půlky prdele, dále k tomu měla vietnamky (tím myslím ty boty) skoro pod kolena, razivě žluté tričko těsně pod prsa (nutno podotknout, že ona ráda razící barvy, jak na sobě tak na nehtech), dva culíčky jako holčička, svázané razivě orandžovýma gumičkama. No prostě sranda Roflnik. Jako nezlobte se na mě, ale jsem opravdu ráda, že ta baba není moje matka Mr. Green.
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Sat 4.8.2007 17:17    Post subject: Reply with quote

Dellores a jak mohla mít vietnamky pod kolena? Shocked
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sat 4.8.2007 17:40    Post subject: Reply with quote

Jéé, já to popletla Laughing, myslela jsem ty čínské tenisky, číňanky Mr. Green.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sat 4.8.2007 18:01    Post subject: Reply with quote

Ked uz tu debatujeme o zenach, neda mi nespomenut muzov...ako fakt nemozem, ked vidim typkov po 40 na diskoteke v skate handrach a tvariacich sa strasne kuul, je mi ich az luto, aj ked musim povedat, ze dokazu na to aj mlade pipiny zbalit.....
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sat 4.8.2007 18:06    Post subject: Reply with quote

Fantagiro wrote:
Ked uz tu debatujeme o zenach, neda mi nespomenut muzov...ako fakt nemozem, ked vidim typkov po 40 na diskoteke v skate handrach a tvariacich sa strasne kuul, je mi ich az luto, aj ked musim povedat, ze dokazu na to aj mlade pipiny zbalit.....


Jj, to taky. Přijdou mi vážně trapní a směšní Laughing.
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Sat 4.8.2007 18:08    Post subject: Reply with quote

Tak to sem ještě neviděla Laughing
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sat 4.8.2007 18:11    Post subject: Reply with quote

no ono asi vubec obecne nejakej polooplesatelej 40tnik co se snazi balamutit dvacitku je trapnej az na pudu Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Sat 4.8.2007 18:16    Post subject: Reply with quote

ted ste me pripomeli-stojime vcera u baru na diskotece a dosli cigani..2 chlapi tak +- 50 a byli fakt uzasne obleceni...roskubane rifle vlastni vyroby,oooobrovsky pyramidovy pasek,kozenou vestu na hole telo a megatluste retazy na krku...a chodili a nosili jak nejveci bossove Laughing
a to nevzpominam zeny stejne prislusnosti,vaha kolem 80 od 15 do 50 let..minisukne az nechutne kratka,vystrih az po pupek Rolling Eyes
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Haemoglobin
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 2079

PostPosted: Sat 4.8.2007 18:47    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Haemoglobin on Sat 8.12.2007 17:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms