sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
jak znepříjemnit život sousedům
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:51    Post subject: Reply with quote

uz mozna chapu, proc se u nas v ulici o vikendu palilo cele opoledne, kdyz jsem prali cejchy. Rolling Eyes
a to dokonce pres leto hugo ani nesteka, jak je mu vedro
Back to top
View user's profile Send private message  
Zenoa
25.9.2002


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333
Location: ...in crazy town...

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:52    Post subject: Reply with quote

Čirou náhodou, neexistuje na to pálení nějaká vyhláška? Já vim, že pár lidí mělo s pálenim čehokoliv na svojí zahradě docela problém, a nebyl to nějakej požár nebo v horku...
_________________
" ‘Cause what we are is victims of fun, come on, come on, the fun has just begun! "
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:53    Post subject: Reply with quote

a co třeba vyhláška o tom, že zvíře coby majetek jednoho nesmí omezovat (=rušit) jiné? Dogeyes
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:55    Post subject: Reply with quote

na byvalim privatu spolubydlici porad cumela na televizi tak sem to resila mirnym povytahnutim anteny. Ona neni moc technicky zdatna tak to fungovalo Mr. Green Zajimavy je, ze s nama bydleli dva kluci a ti na to neprisli taky
Back to top
View user's profile Send private message  
cloudy
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 591
Location: chlievik

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:55    Post subject: Reply with quote

shannon:urcite nieco take existuje, ja som na zaklade toho posielala tu staznost,ale my byvame v panelaku...
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:55    Post subject: Reply with quote

Zenoa wrote:
Čirou náhodou, neexistuje na to pálení nějaká vyhláška? Já vim, že pár lidí mělo s pálenim čehokoliv na svojí zahradě docela problém, a nebyl to nějakej požár nebo v horku...


je, jenze kdyz pali i starostka Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:57    Post subject: Reply with quote

Shannon wrote:
a co třeba vyhláška o tom, že zvíře coby majetek jednoho nesmí omezovat (=rušit) jiné? Dogeyes

U nás v baráku dokonce jednomu chlapovi psa policajti odebrali. Neskutečně štěkal, čůral všude možně po chodbách a neposlouchal (je to nějaké bojové plemeno ke všemu). Už mu ho ale vrátili.

Shannon, něco o tom v občanském zákoníku je - že nesmíš nadměrně rušit emisema, hlukem, smradem a tak... Tak snad jedině zavolat ty policajty Laughing A jestli máte nějakou speciální vyhlášku, to bys měla vědět spíš ty, je to v pravomoci obce.
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:57    Post subject: Reply with quote

já teď už dva roky bydlím na vesnici, ale štěkající psi mi lezou na nervy pořád...nejhorší že tady má psa fakt každý, takže když se rozštěká jeden, za chvíli štěkají všichni...chápu, že se těm psům nedá nařídit, ať neštěkají ve tři ráno, a že se s tím v podstatě nedá nic dělat, ale prudí mě to tím víc, nemám ty psy ráda a jsem šťastná že aspoň my žádného nemáme...

ale nejvíc mě teď v létě ruší žáby...máme hned za barákem potok, a to byste fakt neřekli, kolik žáby dokážou udělat kraválu, já potřebuju spát při otevřeném okně, a mnohdy mě to jejich vřískání vzbudí uprostřed noci, nechápu jak může být tak malé zvíře tolik hlasité Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 13.6.2007 12:00    Post subject: Reply with quote

mexxie: to u nas je takovy trend. ty mistni slipky volaji policii i na par deti, ktere si v sobotu odpolednou jdou zabruslit na jedinou hladkou ulici tady....
zavolali uz i na naseho psa kdysi. policie dorazila, ale pes uz nestekal, tak zas odjeli
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 13.6.2007 12:00    Post subject: Reply with quote

kecka wrote:
na byvalim privatu spolubydlici porad cumela na televizi tak sem to resila mirnym povytahnutim anteny. Ona neni moc technicky zdatna tak to fungovalo Mr. Green Zajimavy je, ze s nama bydleli dva kluci a ti na to neprisli taky

Roflnik jo, to bych taky mohla někdy podniknout Laughing
Když ona není schopná ani potočit anténou a zkusit to naladit. Jenom blbě hledí a pronese něco ve smyslu:"jé, to zas nejede". A vůbec jí nevadí, že tv vydává všechny ty podivné nepříjemné ušitrhající zvuky Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 13.6.2007 12:01    Post subject: Reply with quote

No já jsem docela tolerantní, protože jsem taky nejednomu sousedovi zpěnila krev (mam ráda hlasitou muziku a bydleli jsme v bytě se dvěma psama, pankáč občas přišel v noci namol a dupal a padal, no nic, ted už jsem hodná Smile ), ale občas taky tluču lžící na topení. Třeba minulej pátek, bolela mě hlava a chtěla jsem jít spát, ale sousedi měli asi mejdan nebo dětskej den, dupaly tam děti, vejskaly a házeli asi míčem nebo co, ale asi 3h v kuse. Jen jsem usnula, vzbudilo mě to zas Evil or Very Mad Po několikátym zatlučení dali pokoj.
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 13.6.2007 12:04    Post subject: Reply with quote

u nas jeden pan chova husky a jezdi s nima po zavodech psich sprezeni, to je teprve hukot kdyz ta smecka vyje...ale oni vyjou akorat dvakrat denne pred krmenim nastesti.

Pri uceni me teda nejvic doma obtezuje sousedka, teda teta, ktera furt chodi otravovat s nejakyma blbostama. Neco chce, tak ju pomerne slusne vyhodim, ze se musim ucit...dojdu do patra do pokoje a ona na me ze zahrady rve, ze si este na neco vzpomnela...a tak to udela treba petkrat denne...ale od te doby co ji mama hrozne sproste vynadala, kvuli tomu, ze nam vytrhala ze zahrady behem tri dnu dvacet hlavek salatu a dala to nejakem jejim pribuznem z dvacatyho kolena (maji restauracku tak z toho udelali oblohy) tak moc neotravuje
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 13.6.2007 12:05    Post subject: Reply with quote

kostra wrote:
mexxie: to u nas je takovy trend. ty mistni slipky volaji policii i na par deti, ktere si v sobotu odpolednou jdou zabruslit na jedinou hladkou ulici tady....
zavolali uz i na naseho psa kdysi. policie dorazila, ale pes uz nestekal, tak zas odjeli

Jo, někdy jsou lidi neskutečně netolerantní. Třeba důchodci, co mají okna na dětské hřiště, na ty chudáky děcka vřískají, ať jsou z ticha. Jenže kde jinde si děti mají hrát Rolling Eyes ?

Ale někdy se zase až divím, že lidi ty policajty nezavolají. Přítel bydlel chvíli u paní, která měla v činžáku 2 dogy. Když nebyla doma, celou dobu vyly a jakmile někdo prošel okolo, hrozně štěkaly. Ve dne v noci. Slyšeli jsme je až dole v baráku, těm sousedům jsem fakt nezáviděla.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Wed 13.6.2007 12:13    Post subject: Reply with quote

Zenoa wrote:
Čirou náhodou, neexistuje na to pálení nějaká vyhláška? Já vim, že pár lidí mělo s pálenim čehokoliv na svojí zahradě docela problém, a nebyl to nějakej požár nebo v horku...

Existuje, nesmí se pálit třeba umělý hmoty a tak, to sme právě takhle na souseda poslali policajty Laughing pálil stopro zbytky hadrů ze svojí práce, to byl smrad no hrůza, možná pálil i pneu. Všechno to nes vítr k nám a i přes zavřený okna sme doma měli smrad.
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Wed 13.6.2007 12:17    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Ale někdy se zase až divím, že lidi ty policajty nezavolají.
Ja resil stejnej problem, ale misto psu to bylo nonstop vrtani a bouchani od rana od 9h do 19h podvecer a co sem vycetl, tak na ne policajty sice zavolat muzes, ale oni s tim nic neudelaji. Jediny kdy zasahnou je az pri ruseni nocniho klidu Sad

Jedine pokud by hluk prevysoval nejakou stanovenou normu, takze by se musel zavolat hygienik atd. coz je dost nerealny.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
Page 4 of 12

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms