sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Kouření
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 48, 49, 50  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Thu 4.1.2007 19:45    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 4.1.2007 20:13    Post subject: Reply with quote

yes-no-yes

Já od minulýho léta kouřila denně tak do pěti a na akcích hodně moc.

...ale v poslední době kouřim dá se říct jenom, když kalim, to ale hodně - min. 20, ?astějc tak 30, někdy i 40, největší zabiják je pro mě tekno a dnb, to tahám jednu za druhou...

..nějak mi to za střízliva přestalo chutnat Laughing akorát si myslim, že to bude tou zimou, sem lenivá oblíct se a jít na balkon kouřit, protože doma kouřit nemůžu... a hlavně ráno kouřit absolutně nemůžu, mně se potom motá hlava, i když jindy dokážu dát 30 cíg a nic mi neni Laughing
Back to top
 
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Thu 4.1.2007 20:22    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
yes-no-yes

Já od minulýho léta kouřila denně tak do pěti a na akcích hodně moc.

...ale v poslední době kouřim dá se říct jenom, když kalim, to ale hodně - min. 20, ?astějc tak 30, někdy i 40, největší zabiják je pro mě tekno a dnb, to tahám jednu za druhou...

..nějak mi to za střízliva přestalo chutnat Laughing akorát si myslim, že to bude tou zimou, sem lenivá oblíct se a jít na balkon kouřit, protože doma kouřit nemůžu... a hlavně ráno kouřit absolutně nemůžu, mně se potom motá hlava, i když jindy dokážu dát 30 cíg a nic mi neni Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Thu 4.1.2007 20:58    Post subject: Reply with quote

ja fajcim vacsinou ked pijem.vtedy sa neviem zaobist bez cigariet,neviem preco Rolling Eyes mama mi vzdy vyprava,ze to strasne smrdi,tak ale co sa da robit.ja si tu cigaretu zapalim ked som nervozna, pomaha mi to sa trosku ukludnit
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Thu 4.1.2007 22:10    Post subject: Reply with quote

kdyz se pije alkohol, tak se kourit musi. to snad ani nejde. dat si v hospode pivko a nemit u sebe cigaro, tak si to pivo ani nevychutnam.
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 4.1.2007 23:11    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
já je taky neodsuzuju. Je mi jedno, ať si kouří. Je to jejich věc a jejich zdraví. Vadí mi jen jejich bezohlednost - to, že mi kouří pod nos a musím to taky dýchat.


Setkala jsem se i s názorem kamaráda, silného kuřáka, že nekuřáci jsou hrozně netolerantní, protože nedokážou akceptovat, že kuřáci jsou chudáci závisláci a prostě si zapálit potřebujou Laughing

Nekouřím, za celý život jsem vykouřila asi 3 cigarety, a nejvíc mě na tom vyděsilo, že a?koliv mi obecně vzato vůbec nechutnaly, vlastně mi chutnaly a chtěla jsem další. Takže radši nic, nechci si zbyte?ně k... zdraví.

Nevadí mi ani tak zakouřené hospody, jako spíš zakouřené oble?ení a neohleduplní lidi, co vám na zastávce ?adí pod nosem.
Na to smradlavé oble?ení jsem v poslední době obzvlášť alergická, po ránu v tramvaji se mi z některých spolucestujících dělá blbě Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28840

PostPosted: Thu 4.1.2007 23:26    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 4.1.2007 23:37    Post subject: Reply with quote

villete wrote:
No tak oni jsou i takovi kuraci, kteri jednoduse receno nejsou prasata a rano nejezdi do prace tramvaji v tom samem obleceni, ktere vecer predtim procadili, ale proste ho daji do pracky, ze.. Mr. Green


To te? nemyslím jenom na kuřáky, ale na lidi co byli někde v zakouřeném prostředí obecně.
Fakt se mi z toho dělá blbě od žaludku. Ráno.
Ve?er naštěstí ne, protože to bych nemohla přežít s mou spolubydlící Mr. Green Ve?er je mi to jenom nepříjemné.
Back to top
View user's profile Send private message  
Příšera
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 979

PostPosted: Fri 5.1.2007 14:28    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
_________________
Kolik roků zabere bolest...
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Fri 5.1.2007 14:42    Post subject: Reply with quote

Poprvé jsem to zkoušela ve 12 a pravidelně od 14. Kouřím tak 10-15 denně, o víkendech v hospodě mnohem víc. Kupuju si ?ervený Viceroyky a když někde nejsou tak Petry a chutnají mi i ?erné Davidoffky, ty mi většinou dává kámoška, nekupuju si je Embarassed
Jinak cigára jsou jedny z mých mála radostí v životě, nevím co bych bez nich dělala. Miluju ten akt kouření Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
n1ckn4m3
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 160

PostPosted: Fri 5.1.2007 14:48    Post subject: Reply with quote

Zkusil jsem parkrat cigaretu, ale nikdy jsem ji nedokouril.. Nechutna mi to a prijde mi to strasne hnusny.. Dokonce kdyz vidim sebekrasnejsi holku s cigaretou v puse, spolehlive me to odradi. Abyste rozumeli: nemam problem s tim, ze lide kouri. Myslim si o tom sve a to, ze je to jeden z nejvetsich nerozumu co muze clovek provadet, ale nikomu bych svuj nazor nevnucoval..
Bohuzel (bohudik?) jsem se dostal do stadia kdy radsi i predejdu kouriciho clovek a zadrzuju pri tom dech jen abych to nemusel cuchat.. Pred skolou si malem nasazuju plynovou masku.. a do hospod na ruzny srazy s lidma ze skoly jsem proste prestal chodit po tom, co jsem asi 2x prisel domu a bylo mi z jejich koureni spatne (na zvraceni), mel jsem zarudle oci a vsechno moje obleceni pachlo tak, ze jsem ho musel bud hned dat do pracky nebo povesit na balkon. A pri tom jsou nekteri z tech lidi dost prima.. Aspon ze mam dost dobrych kamaradu, kteri nekouri, jinak bych byl asi uplny asocial.. Premyslim o tom, ze si jedno otevru nekurackou hospodu Smile
_________________
I've gone waddle about
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Fri 5.1.2007 15:43    Post subject: Reply with quote

Pravidelne nekourim - jen obcas kdyz se jdu bavit 1-5 cigaret. a i to chci omezit. Nekourim, proto, ze by mi to nechutnalo, nekourim, protoze mi to chutna az moc...

Prvni cigaretu jsem mela v 7 od tety Embarassed Laughing a dalsi az v prvaku na gymplu cca 16 let.
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Fri 5.1.2007 15:47    Post subject: Reply with quote

n1ckn4m3 - docela te lituju. musis mit tezky zivot.
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
n1ckn4m3
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 160

PostPosted: Fri 5.1.2007 16:13    Post subject: Reply with quote

Arrow shuki: zas tak zly to neni.. Smile jenom jsem proste na koureni temer alergickej.. Smile
_________________
I've gone waddle about
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28840

PostPosted: Fri 5.1.2007 16:16    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 48, 49, 50  Next
Page 4 of 50

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms