sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Kolik máte opravdových přátel?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 5.4.2007 18:00    Post subject: Reply with quote

skutocnych priatelov mam - 2 kamosky s ktorymi som casto, a dve, s ktorymi niesom denne, ale neziju uz v tomto meste, ale vidame sa casto a stale preberame vsetko spolu, mailom, smskami, icq,, proste aj ked nie osobne sme v kontakte denne
a kamarata mam, 1 , ale stoji za to,
samozrejme neratam priatela Wink
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
andrea-lin
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1504

PostPosted: Thu 5.4.2007 20:15    Post subject: Reply with quote

mam jednu najlepsiu kamosku ktora byva na Liptove a vidime sa raz za rok. jej mozem povedat uplne vsetko. viem, ze sa na nu mozem spolahnut. potom este 2 kamaratky, jednu poznam od 3 rokov a druha je moja spoluziacka. nehovorim im vsetko ale dala by som za ne ruku do ohna... no a byvaly bol ale uz neni...
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Thu 5.4.2007 20:47    Post subject: Reply with quote

Pořádné kamarádky mám asi 3-4. Jinak co se týče kamarádství mezi holkama, tak nevím. Pořád tam cítím takovou rivalitu a malinko i závist. Myslím, že kluci to mají lepší .... Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Thu 5.4.2007 21:23    Post subject: Reply with quote

Od 6ti sem měla nejlepší kamarádku s kterou sem vyrostla. Ve 14ti na netu na chatu našla náhodou Ritchmu a ten ji pak nahradil. Ve všem plus měl něco navíc Cool takže od té doby se vídáme z určité povinnosti jako sestry nebo jak se to dá pojmenovat. Prostě jsme spolu vyrostly.
Pak skoro nikoho nemám. Na boardu jsem poznala dva lidi se kterými jsem v kontaktu a jsou mi dost blízcí, je to Corey a Gia. Bohužel bydlí obě dost daleko. Ale aspon si mám s kým psát a má mě kdo nějak potěšit. Pak mám ještě spolužačku ze střední se kterou občas někam jdeme, ale rozhodně to není že bych ji řekla všechno a tak.
Prostě jsem antikamarádotvorná nebo jak to říct Cool ale co, mám maminku a R, to je hlavní.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Thu 5.4.2007 22:08    Post subject: Reply with quote

mám kamaráda se kterým se znám snad od kočárku a prožili jsme oho spolu opravdu víc než dost. naše rodiny jsou spřátelené,jsme nejlepší kamarádi i když o sobě občas třeba měsíc nevíme.
mám pár lidí o kterým věřím že mě mají rádi,ale víte jak to je,člověk o kterém si myslím že mě měl moc rád a pořád asi má,ale jen jinak, se zachoval úplně nepochopitelně.Takže mám teď zmatek.
Na boardu jsem poznal třeba dost lidí o kterých jsem si myslel že jsou to fajn přátelé,pak se někdy něco stalo,nevím čí to byla chyba a dost lidí se mi odcizilo. Jasně že mě to mrzí,každý občas potřebuje přátelé se kterými si může povídat.
Pak jsou asi dva lidé které nevidím až tak moc často,ale přesto mohu říci že jsou pro mě důležití,zvlášť jedna která byla vždy první kdo se dozvěděl že se mi něco špatného stal oa byla to ona s kým jsem si chtěl jít povídat.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 5.4.2007 22:40    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 12:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13225

PostPosted: Thu 5.4.2007 23:59    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Kamaradky, ktere by me sly o pulnoci na 110% pomoct zakopat mrtvolu

=)))...jsem si představila ty moje dvě, a napadlo mě že by i u toho zakopávání by padly nějaké vtípky=))
kamarádky, vlastně lidi které už přes dva roky považuju za své nejbližší, mám dvě...já sem hoodně náročná na přátelé, prakticky když už ze začátku poznám, že to není člověk z mé tkaniny, nechce se mi žádný vztah pěstovat....anebo když po nějaké době zjistím, že to není muj typ člověka, odstříhávám..pak mám kamarády,jako známé, ale to že je mám je spíš jejich zásluha, já známé moc nevedu..prostě pro mě je nejduležitější kvalita....za moje dvě..vlastně tři bych dala víc než ruku do ohně, a jsem si aji jistá o opaku
nejvíc si na nich vážím spolehlivosti, ochotou pomoc, bystrému úsudku a správného vystižení situace, prostě i když jsem každá uuplně jiná ten základní pohled na život a názory máme stejné....a samozřejmě jejich smyslu pro humor Laughing
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Fri 6.4.2007 0:25    Post subject: Reply with quote

Od střední školy mám jednu kamarádku, která je moje zlato největší Love . Jsme sice každá jiná, ale přitom si strašně rozumíme a máme dokonce i stejné myšlenky. S tou si říkáme hodně věcí. A vlastně je to jedinej člověk, se kterým dokážu mluvit o svých pocitech (jinak v tomhle nejsem moc sdílná). Pak mám ještě dvě, které mám taky moc ráda a dost věcí jim svěřím a vím, že mě vždycky podrží.
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Fri 6.4.2007 0:28    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Fri 6.4.2007 0:48    Post subject: Reply with quote

Já zase rodiče za přátele nepovažuju - teda jako mám na mysli v tom svěřování Paranoidnik . Čím míň jim toho řeknu, tím líp Twisted Evil .
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28453

PostPosted: Fri 6.4.2007 9:42    Post subject: Reply with quote

mezi ty opravdove pratele patri rozhodne pritel a pak kamoska z portugalstiny, i kdyz ji znam vlastne asi jen pul roku, strasne mi prirostla k srdci...s holkama z gymplu jsme se strasne odcizily,jak uz se moc nevidame, kazda studujem neco jinyho...ale porad jsou to lidi, kterym verim porad na 100% moc opravdovych kamaradu nemam, nikdy jsem na ty nejlepsi kamaradky nebyla, tak se to asi uz nezmeni
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Fri 6.4.2007 10:03    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Grapefruita on Sun 15.2.2009 8:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Fri 6.4.2007 10:09    Post subject: Reply with quote

Tak samozřejmě rodina. Potom kamarádky - ty nejlepší, kterým bych svěřila všechno jsou 3. Bývaly 4, bohužel s jednou nás trochu "rozdělilo" to, že jsem začala chodit s jejím bývalým. Ne proto, že by jí to vadilo, ale ona se s ním kamarádí, takže jí třeba nemůžu říkat něco o našem vztahu a to mě mrzí. Prostě s ní můžu probírat jen určitý věci. A kamarádi - určitě přítel, a pak jeden kamarád, tomu taky můžu říct všechno, je to spíš taková další kamarádka Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
lucuska
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 2735

PostPosted: Fri 6.4.2007 10:46    Post subject: Reply with quote

tak jednu (viď mucíku), tomu zbytku bych všechno nesvěřila a samozřejmě přítel
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Fri 6.4.2007 10:49    Post subject: Reply with quote

To máš štěstí, protože já jsem tě započítala a schválně jsem šla kouknout, jestli sis na mě vzpomněla, jinak by bylo po tobě Bicovnik
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 3 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms