sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Řešíte budoucnost nebo žijete přítomností?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Mon 29.1.2007 14:48    Post subject: Reply with quote

Momentálne žijem skôr budúcnosťou.. Aj keď ma to len ubíja, ale nemám na výber. Každý deň myslím na to, čo bude so mnou po škole, kde budeme s priateľom bývať, kedy začneme plánovať mimi... Lenže bohužiaľ mám z toho dosť nepríjemné pocity, hlavne po finančnej stránke. Možno je to aj preto, že sa nám nedarí zohnať nejaký dobrý bytík a všetko stojí tak akoby proti nám Sad . Bojím sa toho, čo bude, keď odídem z nášho mesta, či si nájdem prácu v BA a ak áno, tak akú... Proste je toho teraz veľa, nad čím premýšľam a fakt ma to trápi... Sad Navyše sme s priateľom viac-menej odkázaní na seba a žiadnu finančnú podporu z iných strán nemôžeme očakávať. Radšej nad tým ani nejdem rozmýšľať, lebo z toho chytím depku... Sad
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Mon 29.1.2007 14:49    Post subject: Reply with quote

Minulost - jak co. Nektere veci se prehravam v hlave po stomilionty, nektery jsem radsi vymazala. Nijak zvlast se tim ale nezaobiram, spis jen kdyz mam cas a probiram fotky.

Soucasnost - snazim se zit ted. Mam tendence k tomu delat si detailni plany, porad se jakoby "pripravovat" na neco v budoucnosti, cekat na neco, tesit se na neco, predstavovat si jak budu stastna az.... Jenze pak to "az" prijde a je to dalsi "az" a tak by to mohlo jit az do smrti. Takze takhle fakt ne. Naucil me to asi az manzel, ale snazim se vychutnavat fakt kazdou hezkou chvilku, radovat se z malickosti, uzivat si ted a necekat furt na neco uzasnyho, ptz to neco nemusi prijit vubec. A nebo taky muze prijit neco hnusnyho a me by bylo lito, ze jsem si to hezky predtim neuzila.

Budoucnost - plany mam, mam jich dost, ale nehodlam se kvuli nim ted omezovat a zit jen jimi. Ale byly doby, kdy mi myslenka na budoucnost pomahala vsechno zvladnout a prezit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Fri 2.2.2007 22:46    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43152

PostPosted: Sat 3.2.2007 9:28    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sat 3.2.2007 10:01    Post subject: Reply with quote

Hrozně moc bych chtěla žít a řešit tady a ted a místo toho se rochnám a patlám, ba přímo utápím v tom co bylo a nebylo a co by mohlo bejt a proč jsem udělala tohle nebo ono a ne tak a tak,...a nebo se upnu k nějaké představě do budoucna, nějakému snu Confused
Back to top
 
Cavendish
mňau


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 11191
Location: všude a nikde

PostPosted: Sat 3.2.2007 10:02    Post subject: Reply with quote

už mě to zase odhlásilo Confused
_________________
Jednou jsem si v tichu řekl, že my spolu dožijem.
Jedna cesta do posledních tonů requiem.
Láska je proměnlivá, chcem ji pevnou jako kámen.
Dej mi ruku, povedu tě, pak se vystřídáme.
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Sat 3.2.2007 10:45    Post subject: Reply with quote

Mám to velmi pdoobně jako Cavendish.. Je to hodně svazující, plácat se v minulosti. Ale snažím se to změnit, začít řešit současnost. Zatím se mi částečně podařilo odprostit se od těch představ a snů týkajících se budoucnosti. Jsem pak děsně zklamaná, když to nevyjde. Naštěstí už se mi daří tolik se na to neupínat.
Minulost snad brzo taky vyřeším, udělám za vším tlustou čáru a budu se k ní vracet minimálně. Ale chce to ještě čas..
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Sat 3.2.2007 16:48    Post subject: Reply with quote

Momentálně se snažím žít pouze přítomností a budoucnost, ani tu blízkou, neřešit. Co se týče lásky. Jinak bych se asi zbláznila, kdybych neustále přemýšlela nad tím, že člověk, kterého miluju jako snad ještě nikoho jiného a cítím, že je to ten pravý, mi za pár měsíců odejde ze života Crying or Very sad .
Back to top
View user's profile Send private message  
Infinita.tristeza
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1533
Location: Praha

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:25    Post subject: Reply with quote

Dříve sem žila budoucností a stále se těšila až budu bydlet s přítelem, až budeme trávit večery spolu, chodit se bavit, ale vzhledem k tomu, že to zatím nehrozí, tak jsem to přestala řešit a žiju přítomností a užívám si to.
Ono to nějak dopadne.
Jednu dobu, když jsem byla hrozně nešťastná, tak jsem se zase pořád hrabala v minulosti a říkala si co by kdyby....
Back to top
View user's profile Send private message  
Misul
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 2714
Location: rodinná sekta:D

PostPosted: Thu 22.2.2007 0:29    Post subject: Reply with quote

nejaky ty plany do budoucna tu jsou, ale radeji se na ne moc nedivam, protoze se svoji/nasi budoucnosti, abych rekla pravdu tak trochu bojim..snazim se uzivat si pritomnost a hledet na ni s optimismem...
_________________
'Never allow someone to be your Priority while allowing yourself to be their Option'
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Thu 22.2.2007 0:31    Post subject: Reply with quote

pritomnost. Nevis dne ani hodiny.
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
vivi25
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 852
Location: pod tou naší horou....

PostPosted: Thu 22.2.2007 8:55    Post subject: Reply with quote

bohužel až moc nad vším přemýšlím a snažím se to řešit. Což si nemyslím, že je správný přístup k životu. Docela ráda by jsem alespoň na chvilku chtěla nahlédnout do své budoucnosti...
Back to top
View user's profile Send private message  
Infinita.tristeza
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1533
Location: Praha

PostPosted: Thu 22.2.2007 15:34    Post subject: Reply with quote

Minulý rok jsem hodně řešila budoucnost - tomu mýmu to vadilo, cítil se svazován.
Tento rok nechávám věcem volný průběh, neřeším, neprožívám - a tomu mýmu vadí, že už nemluvím o budoucnosti a neplánuju společný bydlení Shocked

Hrozně ráda si ale představuju jaký to bude, až si budu s miláčkem zařizovat bydlení a tak.
_________________
Milovat a udržet je nejlepší; milovat a ztratit je druhá nejlepší možnost.
Back to top
View user's profile Send private message  
Orsej
wants to break free
kytky 6, meta: 8250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8142
Location: Bohemian Kingdom

PostPosted: Mon 23.7.2007 12:42    Post subject: Reply with quote

Vždycky jsem řešila víc budoucnost - jednou, protože to bylo na dlouhou vzdálenost a musela jsem se jedině těšit, že se zase uvidíme. A potom podruhý, kdy jsem slepě věřila tomu, že se k sobě hodíme a budeme spolu. Chyba.
Teď už je to jen o přítomnosti, jinak to ani nejde. V mojí situaci se plánovat nedá, každej den se dozvídám úplně nový skutečnosti.
_________________
Open your eyes, look up to the sky and see...
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 23.7.2007 17:22    Post subject: Reply with quote

žiju minulostí.přítomnost je pro mně utrpení a budoucnost nevidim. miluju člověka co mi už 14 dní ignoruje, nepíše a má svojí holku co s ní shání byt a na mně si ani nevzpomene....ubíjející.
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 3 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms