sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Zamilovanost
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 31.10.2007 14:49    Post subject: Reply with quote

souhlasím se smaily, cítila jsem z toho tangerine něco podobného... jen bych to nedokázala říct tak přesně jako to smaily vystihla.. Praise
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Wed 31.10.2007 18:32    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Tangerine, promluvili jsme si. Byla jsem z toho špatná, nechápala jsem, co se děje, protože mi to řekl ze dne na den a já si myslela, že nám to celkem klape. Takže jsme si popovídali o tom, co mu vadí a co vadí mně, zjistili jsme, že se pořád chceme a dali se znova dohromady. A pak to bylo fakt o 100% lepší.


Aha, tak to náš případ asi nebude Sad Nedokázal říct, co konkrétního mu vadí. Jde o to "něco", co mu v našem vztahu chybělo, jenže to není v mých silách, buď to prostě je nebo není...
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Wed 31.10.2007 18:48    Post subject: Reply with quote

Smaily Arrow Asi máš pravdu. Protože hodně podobně to bylo i s tím "mým" H., taky mě dokázal mít "jen" rád. Jenže v čem je zakopanej pes? U sebe bych tu "dětskost" ještě pochopila, ale ty mi taková nepřipadáš. A co teda děláme špatně? Jak se máme chovat, abychom byly v jejich očích partnerky a ne kamarádky? Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Aduška
zjisti, kdo jsi, a tím se staň.


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 735

PostPosted: Thu 1.11.2007 8:48    Post subject: Reply with quote

zamilovala jsem se do něj asi po roce známosti před internet a následných čtyřech dnech, které jsme pak strávili spolu Smile bylo to v létě a byla jsem nejvíc šťastná za celý svůj dosavadní život... Razz
_________________
Srdce lidské má příliš mnoho snů, než aby mohlo být šťastno.
Back to top
View user's profile Send private message  
mokosha
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 31 Oct 2007
Posts: 166

PostPosted: Thu 1.11.2007 18:46    Post subject: Reply with quote

já jsem taky ze začátku nebyla zamilovaná, přítel se mi líbil, říkala jsem, že by z toho mohlo něco být a dala jsem mu prostě přednost před jiným klukem (tam jsem věděla, že budoucnost není). Postupně jsem se zamilovala, problém byl v tom, že on v tu dobu ne, byl se mnou, aby zapomněl na jinou. To mi rvalo srdce, byla jsem ten nejnešťastnější tvor na světě. Jenomže pak se situace začala sama od sebe zlepšovat, myslim, že přítel je do mě zamilovaný, po třech letech jsem od něj uslyšela miluju tě (i když v zápalu vášně, jak psala smaily), ale i tak mi to zatím stačí Smile Akorát se bojim, že já už se dostávám zase o stupínek dál, začínam ho milovat, kdyby mě teď opustil, tak by to byla opravdu velká rána, takže doufám, že můj menší výlet do ciziny nebude znamenat zkázu našeho vztahu
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Thu 1.11.2007 20:39    Post subject: Reply with quote

Roste roste Twisted Evil Love Love Love Love Love
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 2.11.2007 18:27    Post subject: Reply with quote

Cool


Last edited by Shrew on Sun 29.6.2008 16:04; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Fri 2.11.2007 19:54    Post subject: Reply with quote

Shrew - já si myslím, že se to moc řeší. Asi jsem málo romantická nebo nevím, ale nějak nevěřím na takové to, že někde na světě na tebe čeká ten "pravý". Takové to, že ho uvidíš a řekneš si: "ano, to je on". Prostě s někým ti to klape a s někým ne. S někým si ten život prostě dokážeš představit, ale podle mého to nemůžeš poznat hned. Ten vztah si musí taky projít nějakými problémy a těžkými chvílemi a na základě toho, jak to spolu zvládnete si řekneš, zda je to ten pravý pro život. S kým si ten život dokážeš představit, protože v něm máš oporu, můžeš se na něho spolehnout atd. Já do přítele taky nebyla zamilovaná hned, já to vůbec nebrala vážně, prostě jsem si řekla, že teď je mi s ním dobře, tak proč to měnit. Časem ten cit k němu rostl a nezapírám, že to bylo taky tím, že jsme si ledasčím prošli a on se k tomu všemu postavil skvěle. A teď skoro po třech letech jsem si jistá, že bych s ním klidně zestárla. Protože mi ne jednou dokázal, že to je člověk s velkým srdcem, který mě má rád. Ale taky si myslím, že on není jediný s kým bych byla ochotná zestárnout. Nemyslím si, že to je ta "pravá láska", která přichází jednou za život. Miluju ho, on mě, ale stejně tak bych mohla milovat někoho jiného a to samé i on. Beru to tak jak to je, pokud jsem s ním šťastná, tak už se v tom pitvat nebudu ....
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 2.11.2007 20:18    Post subject: Reply with quote

Dellores wrote:
Miluju ho, on mě, ale stejně tak bych mohla milovat někoho jiného a to samé i on. Beru to tak jak to je, pokud jsem s ním šťastná, tak už se v tom pitvat nebudu ....



přesně takhle to cítím taky...a nepitvala bych to, jenže když tady čtu ty rozchody z důvodů nemiluju tě, není tam jiskra, mám tě rád, ale nic víc, jsi spíš kamarádka a sex byl fajn, ale...

tak si říkám, sakra, kde je chyba? dyť já ho mám taky "jen" ráda, bez jiskry, jsme kamarádi, máme se fajn a je nám hezky i když v nás nebouří hormony...tak jsem začínala mít pocit mezi váma, že žiju v něčem, co není to 100procentní...

akorát díky, dellores alespoň to tu má někdo jako já a vyhovje mu to..ale tak je jasný, že se občas ten červík najde..ale rozcházet se ani náhoou nehodlámSmile
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sat 3.11.2007 13:07    Post subject: Reply with quote

Shrew - takže ty ho nemiluješ? Kdybych se já měla hned rozcházet, jenom proto, že ze začátku nepřeskočila nějaká jiskra a nebyla jsem bláznivě zamilovaná, tak bych o toho skvělého člověka přišla. Ano, taky jsem byla na pochybách, to je jasné, ale prostě jsem si řekla, že teď je mi s ním hezky, tak to měnit nebudu. Hlavně já jsem taky člověk, který neumí být sám. Já sama nikdy nebyla .... Ale ono to časem přišlo, miluju ho a nechtěla bych o něj přijít. A jsem za to ráda, že jsem vydržela, protože já si prostě myslím, že lepší chlapa bych nenašla. A to myslím smrtelně vážně Wink. Jsem s ním šťastná, o moc víc šťastná než jsem byla s bývalým u kterého tak jiskra ze začátku hned přeskočila a já byla ze začátku bláznivě zamilovaná, ale k čemu to bylo dobré? Stejně to nevydrželo, protože časem člověku ty růžové brýle spadnou a on si uvědomí jaký ten člověk ve skutečnosti je a najednou ty chyby vidí. Bylo mi to na nic, protože jsem se s ním stejně akorát trápila .... Prostě jsem s ním šťastná nebyla. Já jsem naopak ráda, že jsem současného přítele viděla střízlivýma očima, a že to přišlo až časem. Protože tohle není ta bláznivá zamilovanost, tohle je láska!
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 3.11.2007 13:26    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 11:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 4.11.2007 14:00    Post subject: Reply with quote

dellores, já jsem s ním šťastná. tam možná to je milovat, ale po pár měsících je na milovat brzy. jiskra není a nechybí mi, jen prostě...když tdy čtu jak se lidé rozcházejí proto,že prostě nemůžou..že tam není "to" tak já si říkám, kurňa, není tam co??? Paranoidnik Laughing

..a pochyby jsou tu cobydup Rolling Eyes
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 4.11.2007 15:51    Post subject: Reply with quote

Fakt vidím rozdíl mezi "zamilovat se" a "milovat". K zamilování se je fyzická přitažlivost zásadní, ale pro mě osobně, pokud má vztah mít budoucnost, tak tu jiskru taky potřebuju. Věřím, že může vzniknout až časem. Ale pokud by tam vůbec nikdy nebyla a ani nevznikla, tak je to pro mě kamarádství. Nemělo by to smysl, dřív nebo později by se ukázal někdo, kdo by mě "uhranul", i když by třeba nebyl tak partnersky vhodný.
Asi to vidím příliš romanticky Laughing
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Sun 4.11.2007 16:07    Post subject: Reply with quote

Já jsem se teda naposledy zamilovala do kluka, který se mi zase až tak nelíbil, nebyl to můj typ-nic... až jsem se sama divila. Asi poprvé pro mě bylo důležité "to" uvnitř. A jak my s ním bylo dobře, jiskra se postupně přidala...
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Sun 4.11.2007 16:12    Post subject: Reply with quote

Dellores wrote:
Shrew - takže ty ho nemiluješ? Kdybych se já měla hned rozcházet, jenom proto, že ze začátku nepřeskočila nějaká jiskra a nebyla jsem bláznivě zamilovaná, tak bych o toho skvělého člověka přišla. Ano, taky jsem byla na pochybách, to je jasné, ale prostě jsem si řekla, že teď je mi s ním hezky, tak to měnit nebudu. Hlavně já jsem taky člověk, který neumí být sám. Já sama nikdy nebyla .... Ale ono to časem přišlo, miluju ho a nechtěla bych o něj přijít. A jsem za to ráda, že jsem vydržela, protože já si prostě myslím, že lepší chlapa bych nenašla. A to myslím smrtelně vážně Wink. Jsem s ním šťastná, o moc víc šťastná než jsem byla s bývalým u kterého tak jiskra ze začátku hned přeskočila a já byla ze začátku bláznivě zamilovaná, ale k čemu to bylo dobré? Stejně to nevydrželo, protože časem člověku ty růžové brýle spadnou a on si uvědomí jaký ten člověk ve skutečnosti je a najednou ty chyby vidí. Bylo mi to na nic, protože jsem se s ním stejně akorát trápila .... Prostě jsem s ním šťastná nebyla. Já jsem naopak ráda, že jsem současného přítele viděla střízlivýma očima, a že to přišlo až časem. Protože tohle není ta bláznivá zamilovanost, tohle je láska!


Tohle by si O. mohl přečíst... Ale ne, nebyla jiskra a tím pádem šel celej krásnej vztah do háje Sad Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 3 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms