sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
móda vs. věk
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 24.7.2007 14:27    Post subject: Reply with quote

no taky jak vypadá většina žen v 50ti že jo, sotva valící se machy.. jen boardovský maminky jsou koukám vyjímkou moje máma by si mohla vzít klidně bikiny s tangama a vůbec by se nemusela stydět, to já se stydim když jdu vedle ní..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
*Ev
Guest





PostPosted: Tue 24.7.2007 15:52    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
*Ev wrote:
LadyCroft: tak to si ale trochu protiřečíš ne? Proč to škatulkovat tedy věkově a posunovat různě podle vzhledu do jiné věkové kategorie? Já jsem pro, že by ženy měly nosit to co jim sluší, když mi bude 18 a budu mít rozsáhlou celulitidu na stehnech, tak si sukni nevezmu.....když mi bude 50 a budu mít výstavní štíhlý nohy(jako i moje máma), tak si sukni vezmu a ráda....nebudu je zakrývat kvůli tomu, že je mi 50....a naopak upozorňovat na svoji slabinu kvůli tomu, ze je mi 18


tenhle článek se zkládá podle mně z průměrů. Průměrná žena ve 25, průměrná žena ve 35, ve 45, 50 atd...tím pádem je na tom něco pravdy že by se ve 50 neměli nosit bikiny (nebo jak to tam psali). Ale neplatí to na všechny ženy, pár vyjímek se vyniká a tím pádem se posouvá do jiné věkové skupiny. Prostě se to zprůměrovalo a tím pádem na tom nejspíš něco pravdy bude


Ale proč nevhodnost krátké sukně nad 28 let?? mě je totiž 28 a nejen že sama nepozoruju na mých nohách nějaký změny, ale já je nepozoruju ani na 28ti letých holkách v mým okolí...snad proto že se mě tenhle věk týká, tak tohle mě překvapilo z toho článku nejvíc Smile
Back to top
 
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Tue 24.7.2007 16:09    Post subject: Reply with quote

Takový průzkumy mezi lidmi dělat můžou,otázkou je,jaký praktický dopad to bude mít na konkrétní ženy v té dané věkové skupině..mám takový pocit,že žádný.Kdyby mi někdo diktoval,že bych po osmadvacítce neměla nosit minisukni,tak mě to spíš vyprovokuje k tomu,abych ji schválně nosila,protože nevidím jediný důvod,proč bych to NEMĚLA dělat...Kdyby se to někomu nelíbilo,je to spíš jeho problém a vyjadřovat svůj nesouhlas s tím je tak to jediné,co s tím může dělat.
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Tue 24.7.2007 18:22    Post subject: Reply with quote

Mně je to jedno, je to věc každýho člověka. Ale stará babka, která si na sebe navlíkne minisukýnku, podpatečky a zmaluje si obličej a pak v MHD se dožaduje uvolnění místa, tak ta ať de někam. Když si chce hrát na mladou, tak ať stojí, ne?
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Morgane
Ne m´appelez pas Char...


Joined: 09 Jul 2007
Posts: 139
Location: pays rêveur

PostPosted: Wed 25.7.2007 1:04    Post subject: Reply with quote

Laughing tak to abych si pořídila nějaké hábity Cool
Tohle totiž není o oblečení, ale o vkusu. Znám čtyřicátnice, které nosí mini a sluší jim to, nebo taky dvacítky, které vypadají jako z kašpárkova vidění.
_________________
Morgane de vie
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Wed 25.7.2007 7:01    Post subject: Reply with quote

little_B wrote:
Tak ten článok ma tak trochu vydesil... To aby som o 2 roky nechala definitívne zavesené minisukne v skrini? Confused

Ja si myslím, že každý by mal mať dostatok súdnosti a mal by si uvedomiť, čo si na seba môže obliecť a čo nie. Sú ľudia, ktorí v 40-tke vyzerajú lepšie ako niektorí 20-roční, takže si v pohode môžu obliecť aj odvážnejšie veci... Záleží to na konkrétnych osobách, ale určite by som nevytvárala žiadne "všeobecné odporúčania", ktoré uvádza ten článok.

A to nikoho v UK nezaráža, že niektoré -násťročné holky (ktoré vyrástli na hamburgeroch a fish & chips) sa nasáčkujú do tesných vecí, ktoré na nich idú prasknúť? Rolling Eyes

Ja neviem, ale v UK by sa namiesto takýchto "výskumov" mali venovať radšej iným veciam, napríklad ako sa naučiť variť normálnu domácu stravu namiesto rozmrazovania polotovarov.... Confused

Praise si to vystihla
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Wed 25.7.2007 7:42    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Wed 25.7.2007 7:43    Post subject: Reply with quote

Moje mamka nosí taky bikiny a krátký sukně. Je jí 49, ale stejně má nádherný nohy, tak proč by je neukázala...
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Wed 25.7.2007 8:16    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Tue 27.5.2008 12:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 26.7.2007 17:03    Post subject: Reply with quote

Jedna dolezoita malickost.....anketa bola vo VB a to dost meni situaciu, dovolim si tvrdit, ze zatial som osobne nestretla anglicanku, ktora by si mohla dat minsuknu, aby nevyzerala ako 100 kg hroch....mala som tu cest na dovolenke a uz teenagerky si obtiahnute veci mohli odpustit...
Co sa tyka SR a CR myslim, ze to je na zvazeni kazdej zeny a ako uz tu bolo pisane castokrat 30 nicka ma lepsiu postavu, nez tie 15tky co trpia znacnou nadvahou a s kludom si daju mini do pol zadku.Takze vekom by som to nelimitovala, skor esteticnostou.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 4.8.2007 7:58    Post subject: Reply with quote

Velmi hloupej článek. Každej by měl nosit to, v čem se cítí dobře. A jestli se to někomu nelíbí? Jeho problém Cool Já si myslím, že mám vkus a hodně mi záleží na tom, co mám na sobě. Nicméně bych si nikdy nedovolila tvrdit, že někdo by něco měl nebo neměl nosit. Ano, mě to jeho oblečení může připadat nevkusné, ale není to můj problém.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sat 4.8.2007 13:48    Post subject: Reply with quote

ten článek je vážně trochu přitažený za vlasy, ale když se nad tím zamyslím, vlastně s tím souhlasím...nejde o to někomu diktovat do kdy může co nosit, fakt ale je, že někteří lidi trochu postrádají vkus a soudnost, a některé oblečení se aspoň teda podle mě od určitého věku moc nehodí...třeba zrovna ty minisukně, na to jsem možná trochu háklivá, když vidím nějakou čtyřicetiletou paní v minisukýnce, prostě se mi to nelíbí, i když má třeba postavu ucházející...myslím že dneska je na výběr tolik věcí, že se ženy středního věku můžou oblíkat hezky a "sexy", aniž by to bylo nevkusné...ale samozřejmě je to jen můj názor a dotyčné to může být ukradené, že...

jinak ten "výzkum" je sice blbost, ale takových je spousta, s ještě horšíma kravinama, takže mě to nijak nevzrušuje...=)
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Sat 4.8.2007 13:51    Post subject: Reply with quote

Geike wrote:
...třeba zrovna ty minisukně, na to jsem možná trochu háklivá, když vidím nějakou čtyřicetiletou paní v minisukýnce, prostě se mi to nelíbí, i když má třeba postavu ucházející...


A z jakýho důvodu? Když má teda tu postavu dobrou, tak co se ti nezdá na minisukni? Jenom to že je jí 40, což teda mimochodem není žádnej vysokej věk, tak nemůže nosit mini?
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14099

PostPosted: Sat 4.8.2007 14:06    Post subject: Reply with quote

geike, takže madonna už by mini nosit neměla? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Sat 4.8.2007 14:08    Post subject: Reply with quote

gigli, ne... ta už je na to přece stará Rolling Eyes makala na sobě aby to pak schovala do kalhot Very Happy
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms