sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Co nejšílenějšího jste ve svém životě provedli?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
spooon
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1308

PostPosted: Mon 16.7.2007 21:37    Post subject: Reply with quote

s kámošem jsme se asi v 20:00 sebrali a jeli pařit do Doks(cca 40 km jízdy; U nás byla nuda...). Na kole, s tím, že pro nás jeho máma přijede.... Přijeli jsme tam kolem 22:00, kola hodili do lesa, převlíkli se a šli jsme pařit. Nejdřív do Hospy na pár pivek, pak do nějakýho klubu...nebudu to prodlužovat, prolezli jsme asi 15 hospod, clubů, diskoték... kolem jedný ráno jsme se rozhodli(fakt nevím proč) že budeme spát v někde v Doksech(bez spacáku, bez ničeho...), napsal mámě ať nejezdí, že spíme v chatce... Pařili jsme asi do 4 do rána, pak jsme se vydali hledat kola do lesa, když jsme je našli, chtěli jsme si rozdělat oheň...bez sirek, a narvaný jak dogy to šlo špatně...nakonec jsme usnuli v lese vedle kol...po dvou hodinách "spánku" jsme se probudili, větší zima mi ještě nebyla(bylo asi 10°C a bez spacáku, oblečení mokrý od rosy...), a jeli domů, co nám taky zbývalo. Po pár kilometrech jsme to vzdali a lehli si na louku u silnice. Když jsme se probudili, u silnice stála skupinka asi dvaceti cyklistů, který na nás koukali a něco si povídali...ale to nám bylo jedno, hlavně že nám bylo od sluníčka teplo. Sbalili jsme se a jeli domu...
_________________
"Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist."
Albert Einstein
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 16.7.2007 21:51    Post subject: Reply with quote

hodila jsem třídnici do Vltavy a pak se našla celá rozmočená a hrozně se to vyšetřovalo..ale nepřišli na mě, bylo to na konci roku a třídní musel dopisovat celou novou třídnici..

nebo to, že jsem se po xtý opila, prostě na plech s nejlepším kámošem, ráno si šla pro zápočet ze zdravotnický etiky..smrděla jsem jak sud od piva a měla jsem špinavý kolena, nevim od čeho..o pul roku později se situace opakovala, s tim, že si fakt nepamatuju jak jsme došli k němu domu..jen vim, že jsme spali spolu v posteli a ukecala jsem ho aby se nechal vykouřit v 5 hodin ráno..po flašce whisky..

taky to, že jsem si chtěla vzít svýho ex přítele, byla jsem přesvědčená, že je to ten pravej..ted, zvlášt po tom týdnu na soustředění jsem přesvědčená, že je opravdu retardovanej, při nejmenším opožděnej..

odešla jsem z VŠ aniž bych musela, naši si do ted myslej, že mě vyhodili..a ted platim 20 000 ročně za nic..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Mon 16.7.2007 22:09    Post subject: Reply with quote

ehm...ve skolce sem "nekoho" Embarassed zavrela do skrine a docela dlouhou dobu delala jakoze nic Pisknik pak se ale na me prislo aaa Bicovnik Embarassed Laughing ale tak to sou spis takovy ty detsky blbosti.. Laughing nejsilenejsi to urcite neni..jen sem si ted tak vzpomnela Embarassed Laughing


ed: ehm...jo, na neco z nedavne doby sem si vzpomnela precejen...tak dva roky zpet...v hooodne podnapilym stavu sem vylezla v zime s jednim klukem na strechu takove chatky a za povzbuzovani ostatnich sme to spolu seskocili na prkne... ehm...fakt se divim, ze sem se tehdy nezabila!! Shocked
Embarassed Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13248

PostPosted: Mon 16.7.2007 22:12    Post subject: Reply with quote

..
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't


Last edited by Laura on Sun 19.8.2007 18:57; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Mon 16.7.2007 22:12    Post subject: Reply with quote

Faiby wrote:
ehm...ve skolce sem "nekoho" Embarassed zavrela do skrine a docela dlouhou dobu delala jakoze nic Pisknik pak se ale na me prislo aaa Bicovnik Embarassed Laughing ale tak to sou spis takovy ty detsky blbosti.. Laughing nejsilenejsi to urcite neni..jen sem si ted tak vzpomnela Embarassed Laughing

Jéé, já jsem taky kamarádku zavřela do skříně! Very Happy I sebe, teda, ačkoliv mám klaustrofobii, tehdy mě na tom evidentně něco fascinovalo Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Mon 16.7.2007 22:23    Post subject: Reply with quote

BaBetka wrote:
Faiby wrote:
ehm...ve skolce sem "nekoho" Embarassed zavrela do skrine a docela dlouhou dobu delala jakoze nic Pisknik pak se ale na me prislo aaa Bicovnik Embarassed Laughing ale tak to sou spis takovy ty detsky blbosti.. Laughing nejsilenejsi to urcite neni..jen sem si ted tak vzpomnela Embarassed Laughing

Jéé, já jsem taky kamarádku zavřela do skříně! Very Happy I sebe, teda, ačkoliv mám klaustrofobii, tehdy mě na tom evidentně něco fascinovalo Laughing
Laughing Laughing a prej jéé Roflnik
a na jak dlouho? na par hodin aspon? Twisted Evil Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Mon 16.7.2007 22:24    Post subject: Reply with quote

Ja jsem zase brachu zamkla v pokoji Laughing

Jinak jsem toho asi moc sileneho neudelala..
krom toho, ze jsem jako 4leta honila slepice s tyci, az na me vletel kohout a doted mam supr jizvu na tvari..

budu jeste vzpominat..
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Mon 16.7.2007 22:28    Post subject: Reply with quote

Faiby.. sebe ještě do nové skříně, takže jen asi na půl hoďky a málem bylo po mě, ale kamarádku jsem nešetřila, asi dvě hodiny si tam pobyla... Embarassed Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Mon 16.7.2007 22:41    Post subject: Reply with quote

BaBet --- jee..takze koukam, to uz bylo na hrane to prvni.. Surprised noo, jeste ze to dopadlo, jak to dopadlo Cool .. no, a ten kluk, co sem ho tam zavrela ja, tak ten si tam pobyl dokonce od rana az do obeda Embarassed ehm.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Mon 16.7.2007 22:43    Post subject: Reply with quote

Faiby, víš co, takhle se získávají zážitky na celý život Laughing Já jsem byla ale pozorná hostitelka, donesla jsem ji do skříně čaj i svačinu Cool Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
pip
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5308

PostPosted: Mon 16.7.2007 22:44    Post subject: Reply with quote

Bachar! ...prej hostitelka...
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Mon 16.7.2007 22:46    Post subject: Reply with quote

Pipe, já už mám z tebe normálně hrůzu Embarassed Laughing Ty seš všude kde naznačuju, jaký jsem debil Embarassed Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Mon 16.7.2007 22:47    Post subject: Reply with quote

Roflnik Roflnik
Back to top
View user's profile Send private message  
pip
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5308

PostPosted: Mon 16.7.2007 22:47    Post subject: Reply with quote

To nemusis Laughing ...to ja taky...
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Mon 16.7.2007 22:55    Post subject: Reply with quote

hm..ted jak tady vidim pipa, tak sem si vzpomnela na moje "vystrelky" s autama..
Laughing

to jak sem treba jednou zavrela brachu do kufru a nasledoval mensi slalom.. Embarassed ale to uz je davno, tak pred rokem a tenkrat si to zaslouzil Evil or Very Mad Embarassed Laughing

nebo jednou, jak sme byli na horach, tak sem uz taky v znacnem stadiu opilosti..cestou...nekolik kilaku...objimala auta..vsude na ne prstem psala BMW a nebo MOJE a stavela jim na kapoty vyhruzny snehulaky... Embarassed Embarassed Laughing
no magor Laughing Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 3 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms