sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Důvody k rozchodu
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nobodyknows
born to be wild :-)
kytky 2, meta: 750


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 735
Location: nikdy nikdo

PostPosted: Tue 10.7.2007 23:53    Post subject: Reply with quote

vždycky oni se mnou
* uvěřil kecům o tom, že ho podvádím (fakt kecy) Laughing
* se chtěl "udobřit" s lesbickou kamarádkou Laughing
zvláštní důvody Confused Cool
* teďka mám dilema, protože toho 3.tího mám ráda (už jen....)
(jsem s ním spíš ze zvyku... a nejsem schopná absolutně nic udělat)
_________________

.....když se budu učit Smile.....nikdo nikdy neví Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 11.7.2007 8:48    Post subject: Reply with quote

nobodyknows wrote:
* uvěřil kecům o tom, že ho podvádím (fakt kecy) Laughing


nobody - proč k tomu ten smějící se smajl? Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
nobodyknows
born to be wild :-)
kytky 2, meta: 750


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 735
Location: nikdy nikdo

PostPosted: Wed 11.7.2007 10:50    Post subject: Reply with quote

Grapefruita
protoze to bylo davno a nechapu jak jsem se mohla "zahodit" s takouvym jednoduchým človekem Very Happy který víc věří ostatním,než mě osobně Confused Wink
_________________

.....když se budu učit Smile.....nikdo nikdy neví Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Mon 16.7.2007 13:34    Post subject: Reply with quote

Rozesly jsme se kvuli rozdilum v chapani sveta, byla jsem na ni moc detska, nezkusena, naivni a v jistych ohledech pesimisticka, nesnasela to na mne, nemela podobnou zkusenost a proste nevedela, kam s tim hnout.

Kdyz jsme se rozesly naposled-- bylo to takove to rozchazeni na vickrat--bylo to kvuli jejimu studiu, odjela do Statu. Nic jinyho by nemelo cenu.

S pritelem jsme se rozesli desne neoficialne, nic jsme si nerekli, proste jsem mu prestala odepisovat na smsky a chodit k nemu a on se prestal ozyvat. Nepocitala jsem ani puvodne, ze neco bude, mel byt 'pritel' na jeden vecer, ulet a zapomenuti, protahoval to ve smerech, ktery se mi ani nahodou nelibily, pripadala jsem si jako jeho loutka a on to nechapal.

Pouceni? Nelezte do vztahu, kdyz nevite, co cekate *od sebe*, protoze u toho druheho to nenajdete. To je mi ale optimismus hned na zacatek.
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Mon 16.7.2007 14:02    Post subject: Reply with quote

Zadny vazny vztah jsem zatim nemela, krom toho, co momentalne prozivam. (nevim, jestli se da pocitat platonicka laska Cool )
S byvalym jsem byla asi dva mesice, ci tak nejak, rozesla jsem se s nim ja (vlastne vsem jsem dala kopacky ja, co si tak vzpominam Embarassed ), byl sice starsi, ale inteligenci se s P. nemuze srovnavat. Byl to spis sexualni vztah, co si tak vzpominam.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 16.7.2007 14:20    Post subject: Reply with quote

tak s tím prvním - Martin, po 2 letech kvůli tomu, že byl ženatej Laughing a že už toho měl asi plný zuby ... ale po čase se rozvedl a už je znovu ženatej, tak mám dojem, že v tom hrála roli jiná ženská ... takže měl tři, to na něj fakt muselo být už moc Laughing

s tím druhým - Honza, proto, že jsem na něj byla moc stará (ano, ted se tomu směju, ale ten mi fakt zlomil srdce) ... byl prostě na 13ti letý a mě bylo 17, hrůza Laughing

další, Martin, po 3 měsících, nebyl připraven na vážný vztah ... hm to je asi pravda, je to 3 roky a dodnes jsem byla jeho nejdelší známost

S Honzou jsem se rozešla po cca 3 měsících proto, protože jsem nemohla zapomenout na toho ex ... byl jen náplast, ale nefungovalo to

s Milanem jsem se rozešla já, protože mě už nebavil, po půl roce a byl v tom i jinej kluk ->

-> Ondra, s tím jsem byla cca 10 měsíců a nechápu, jak jsem mohla, a s tím jsem se rozešla kvůli tomu, že byl závislej na sázení a byl to prostě strašnej debil ... ale hlavní důvod byl asi jinej kluk ->

-> s Honzou jsem se po týdnu rozešla kvůli tomu, že žil ve Švýcarsku Sad

S Markem jsme spolu sice nikdy nechodili, ale jsme spolu do teď ...

a mezitím přišel Miloš, se kterým jsem se rozešla proto, že byl na můj vkus moc hodnej a tím pádem pro mě nezajímavej.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Mon 16.7.2007 14:36    Post subject: Reply with quote

Také teenagerské lásky sem nebudem zahŕňať.. to som mala všelijaké známosti, ale nič vážne... Čo sa týka tých vážnejších vzťahov:

Arrow s prvým priateľom sme sa dosť hádali, takže rozchod sa dal očakávať... Medzitým sa mi priznal, že ma podvádzal, takže to len urýchlilo náš rozchod.

Arrow s druhým som chodila, ani neviem prečo.. Bol to vzťah na diaľku, okrem toho sme žili v úplne odlišných svetoch.. a neklapalo nám to v sexe.. takže som to ukončila.

Arrow s tretím som sa rozišla, pretože mi vadila jeho sekírantská povaha.. a chcela som byť trochu free, pretože som predtým lietala zo vzťahu do vzťahu a chcela som si užiť slobodu...

Arrow no a potom som po mesiaci spoznala môjho súčasného priateľa Cool
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Korunka
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 15 Jun 2007
Posts: 658
Location: Plzeňsko

PostPosted: Mon 16.7.2007 14:37    Post subject: Reply with quote

Lukáš,s tím jsem byla asi tak 2-3 měsíce,nevim přesně.Vadilo mi,že za mnou pořád lezl,tak jsem se nechala tak dlouho zatloukat,až to pochopil a navíc jsem byla moc mladá.
Michal,no asi taky tak nějak dlouho a skončilo to prázdninama.
Tomáš,3 měsíce-ten se asi lekl,protože ještě holku neměl,tak začal couvat.
Jarda-půl roku a rozešli jsme se mou blbostí,což je na dlouho,ale není nad to se zeptat než člověk udělá nějaký závěr Confused je to už šest let,ale dodneška by mě pořád chtěla to má přítelkyni,se kterou žije.
Se současným přítelem jsem se rozešla po týdnu,protože jsem myslela na bývalého...nicméně jsme spolu již přes pět let Wink
_________________
Fotečky z dovolené...Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28464

PostPosted: Mon 16.7.2007 14:45    Post subject: Reply with quote

no,tak s jednim to bylo kvuli tomu,ze jsme si oba rikali,ze se jednou stejne rozejdeme,kazdy mel jiny zajmy

s druhym proto,ze se vracel domu do izraele,ale tak to byl hodne kratky vztah Laughing

s dalsim proto,ze kdyz jsme se 14 dni nevideli a ani jednomu to evidentne nijak nevadilo, takze nebylo co resit...bylo to fakt spis na fyzicky pritazlivosti...

s poslednim,to tady asi vetsina vi,sirit to tu uz nebudu
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Tue 17.7.2007 20:00    Post subject: Reply with quote

me vetsinou ten kluk po nejake dobe omrzel (2- 12mesicu) a podvedome jsem si uz hledala jineho. pak jsem ho nasla a dosavadniho odkopla. tohle jsem delala skoro tri roky v kuse porad dokola. takze od nejakych svych 13 jsem byla dohromady "single" asi 14dnu... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Tue 17.7.2007 20:14    Post subject: Reply with quote

Krátkodobé známosti nepočítám...takže až od osmnácti... Cool

První rozchod po cca 4 - na můj vkus moc pil a občas býval agresivní, asi rok mi lhal skoro ve všem a myslim, že mě i podvedl...

Po půl roce velkolepý návrat a zřejmě se chystá konec i teď. Proč? Já fakt nevim. Jsem schopná omluvit cokoli co dělá, jakékoli jeho chování... (bojím se toho, že on je třeba ten pravý a nikdo lepší neexistuje... Embarassed )
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Jullietta
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 2083
Location: Praha

PostPosted: Fri 20.7.2007 23:45    Post subject: Reply with quote

Jirka Arrow Byli jsme spolu 4 roky a chtěla jsem změnu
Zbyněk Arrow Pracoval v Německu a měl německé občanství, vídali jsme se jednou za 3 týdny, byli jsme spolu přes 5 let a rozešli se kvůli jinému
Lukáš Arrow Byl mladší o 3 roky, byli jsme spolu 2 roky a on se rozešel se mnou, miluju ho pořád i po roce rozchodu

Od té doby nemám nikoho jiného a občas se stýkám s Lukášem a naivně doufám, že se ke mě vrátí Embarassed
_________________
Nemůžu zapomenout .....
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11972

PostPosted: Sat 21.7.2007 6:36    Post subject: Reply with quote

1, Arrow moje prvni laska, bylo mi 15, jemu 16 a byli jsme spolu skoro tri roky, ale problem nastal tehdy, kdy jsme se oba zacali postupem dospivani menit psychicky, jeho zacaly bavit jine veci a zmenil se jeho pristup ke mne, prisla jsem mu na neveru s o 6 let starsi sekretarkou od nej z brigady, mela jsem jasne dukazy, ale on mi to dodneska popira, trapak.tvrdil, jak moc me miluje a ze nemuze byt sam, ale necely tyden po rozchodu zacal chodit s jinou, s tou je doted a neustale ji prede mnou pomlouva, docela slaboch

2. Arrow zezacatku se tvaril mile, ale zjistila jsem, ze to cele byla jedna uzasna pretvarka, ani me nemiloval, dokonce me pry podvadel, proste debil

3.vypadalo to slibne, ale bydlel v Nemecku a nemeli jsme ani jeden na to, abychom se nejak pravidelne vidali

4. byli jsme spolu pul roku, nacez me on opustil kvuli tomu, ze nezvladal me deprese, misto aby mi nejak pomohl. pak jsem zjistila, ze se po pul roce od rozchodu vratil k jeho byvalce, se kterou chodil pet let, pak se na dva roky rozesli a byli kamaradi a ted spolu zase chodi

5.byla jsem s nim tri mesice, pak jsem zjistila, ze jsem pro nej vlastne bokovka, ze ma mimo me uz skoro 4 roky holku. rozesli se pak, my dva jsme dva tydny byli spolu, ale pak mi dal kopacky s tim, ze ma ve vsem zmatek a ze ke mne neciti dost na vztah.
byli jsme od sebe dva mesice a pak prisel s tim, ze mu chybim, ze si uvedomil, ze me ma moc moc rad a ze me chce zpet. a jsme spolu doted, osm mesicu. neni to zadnej svatousek, obcas me pekne zlobi, ale zjistila jsem, ze bych se s nejakym moc hodnym klukem asi nudila.
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Sat 21.7.2007 7:57    Post subject: Reply with quote

R. Arrow byli jsme spolužáci a já nezvládla ten tlak oklí, každý den na očích...
D. Arrow jeho výbuchy násilí + občasný braní drog Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 23.7.2007 11:42    Post subject: Reply with quote

Z Arrow nešlo to ani z jedný strany Laughing
K Arrow rozešla nás jeho máti, ale největšim důvodem krachu našeho vztahu byl jeho chlast
H Arrow já jsem od něj odešla pod záminkou pauzy, ale už jsem věděla, že se nevrátim. Už jsem ho nemilovala a navíc podváděla Confused
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms