sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
jak znepříjemnit život sousedům
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:08    Post subject: Reply with quote

na ptactvo jsem si celkem zvykla, děti - jak kdy, když jde průvod ze školy, do školy, řvou a ještě sprostě, tak bych nejradši něco házela z balkonu... a ti psi a dítě, které přivolává matku vřískáním, nejlépe 10x za sebou, mi fakt pijou krev Rolling Eyes
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:11    Post subject: Reply with quote

treba mysleli, ze kdyz poridi druheho psa, tak se spolu zabavi a nebudou stekat po okoli. a holt se nevyvedlo.
zajimalo by me, jak bys chtela ty vychovat psa k tomu aby nestekal. nam se to treba taky nedari a sousedi sili. ale ze v noci steka jenom na ozrale ukrajince, kteri se vraceji ve dve rano z hospody a provokuji ho, to uz nikoho nezajima.
ano tolerance, tolerance. takze my musime psa na noc zavirat. je opravdu skvostne poslouchat, jak smutne knuci. chapu, ze to lidi rusi, ale co auta, vlaky, semafory, my tu mame i letiste...vsechno jsou zvuky, na ktere se proste zvyknout da.

mimochodem mi pripominas sousedy, kteri se driv mstili a jeden vecer otravili vsechny psi v ulici. vcetne naseho. dalsiho psa nam postrelili. museli jsme ho zavirat i pres den, aby mu zase neco neudelali.

jen abys mela i nazor z druhe strany
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:12    Post subject: Reply with quote

ja te taky chapu, nasi sousedi (u nasich) sice urvany deti nemaji, zato maji psa, kterej steka v jednom kuse a jim je to asi jedno Rolling Eyes on si na to clovek zvykne, kdyz jsem tu driv bydlela, uz jsem to ani nevnimala, ale tedka to mam odznova a je to peklo... oni s nim ani nechodi ven a on je navic nejakej hysterickej, steka na vsechno a porad Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:13    Post subject: Reply with quote

kostra - ten první neštěkal vůbec, navíc mi nepřipadá vhodné přivést k jednomu psa druhého, se kterým se nesnesou... a jak vychovat? aspoň se SNAŽIT!
chocolate - to je přesně ono, pořád na té zahradě a hysterický asi taky bude... Confused
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.


Last edited by Shannon on Wed 13.6.2007 11:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11971

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:13    Post subject: Reply with quote

to je sileny.. no u nas v ulici je to taky uzasny-
naproti stary duchodci, co maj dva vlcaky, ty neustale stekaj a vyjou, nikdo nevi,proc.. psi jsou v cele ulici, ale vzdycky delaj bordeli jen tihle.. a to nejlepe v noci a klidne to vydrzi hodinu v kuse.. na ne plati, kdyz tata vezme prak a streli naprazdno a oni se boji zvuku te gumy a ztichnou..
vedle ma sousedka briarda.. mela uz jednoho pred tim, to byl zlaty pes, ale umrel. tak si poridila tohohle, jenze ji od stenete desne rozmazluje, byla porad s ni a najednou ji skoncila dovolena a sla do prace a pes pokazdy, kdyz panicka v pet odchazi do prace, tak pak stoji u plotu a vyje a vyje klidne celou dobu, nez se pani ve tri vrati..
taky sila..
nastesti, kdyz ona o vikendu v sedm rano jezdi nakupovat do teska (nevim, co to ma za blbej ritual), tak uz ji to tata rekl, at si toho psa nekam zavre, ze se chceme vyspat aspon o vikendu. tak ji zavira doma a neni to slyset..
takze veselo Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:15    Post subject: Reply with quote

a jak meli vedet, ze se ti psi nesnesou? ze si na sebe nezvyknou?

tak mi dej recept, dej mi tip a ja to toho naseho taky odnaucim, aybch ho nemusela zavirat. protoze ja mu neumim vysvetlil, ze nema stekat na ozralce, co ho provokuji pres plot nebo rvou jak sileni. popripade na kolem prochazejici psy.
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17722
Location: VePř

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:17    Post subject: Reply with quote

jo, jenze tramvaje a podobne veci jsou neco uplne jineho. ja jsem cely zivot zila u letiste, kdyz jsme se prestehovali, tak to byl nezvyk - letadla najednou pristavala po nase leve strane misto prave a ta zmena zvuku byla sakra znat.
ale na psy a deti se vazne zvyknout neda. protoze ty prijdou neocekavane, kazdej pes steka jinak, deti vriskaj jinak. nejradsi bych ted jednomu miminu zakroutila krkem (tehulky prominou), ale to se vazne neda. rve tak, ze nemuzu premyslet, nemuzu se soustredit, nemuzu nic. a ja potrebuju aspon 10 hodin proste jet.
jak je vedro, tak je tady spousta deti, skacou do bazenu a delaji bordel.
to letadla, kdyz je jiny vitr, tak jdou poznat, ze ten zvuk je jiny, ale neni to tak casto.
ono je neco jineho, kdyz v tom hluku jenom zijes. a kdyz se rano vzbudis s tim, ze az do vecera potrebujes plnou soustredenost a zaprah.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?


Last edited by Merykara on Wed 13.6.2007 11:17; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:17    Post subject: Reply with quote

já o psech nic vědět nemusím, já totiž žádné nemám. a toleruju, že pes štěká, když jde někdo kolem.
moje teta měla dva psy, ale nesnesli se, tak to nové štěně dala někomu jinému, aby měl ten první klid.
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11971

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:17    Post subject: Reply with quote

kostro- u tveho psa to chapu, on aspon steka na NECO.. a ma proc..to bych se nezlobila..

ale treba nepochopim, na co rvou ti vlcaci nasich sousedu..
proste on stoji opreny o plot na terase (maj takovy dvur a pavlac jakoby a tam ti psi sou furt zavreny) a cumi nekam a vyje..
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:23    Post subject: Reply with quote

ale samozrejme, ze ten nas pes taky nekdy steka jen tak po nejaky delsi casovy usek. nastesti je ale takove laxni plemeno (bernardyn), takze je spis klidnejsi. jen proto proste mam pochopeni a tady u nas mi chovani sousedu prijde jako malomestacky syndrom. kruci vzdyt je to tu vesnice, jeste pred deseti lety tu bylo JZD a bucely tu kravy. nekdo tu ma jeste slepice. tak at si sakra nehrajou na mestaky
Back to top
View user's profile Send private message  
cloudy
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 591
Location: chlievik

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:26    Post subject: Reply with quote

mne susedkin pes otravoval zivot peknych 10 mesiacov... stekal od 7/30 do 14/00, kym neprisla z prace...nedalo sa ani ucit, ani spat, ani nic, len mi tiekli nervy od zurivosti... susedka mi samozrejme neverila, ze pes steka, a ked som sa jej bola asi 105x stazovat, nech s tym daco robi, tak mi navrhla nech jej ho strazim Laughing Laughing Laughing
nervy mi praskli, ked bola za mnou ina suseda, ci to moj pes tak steka, lebo ze bola za tamtou, a ona povedala, ze jej pes nesteka, ale nas...

prehodit cez balkon otravenu klobasu sa mi zdalo krute (pes z bytu nechodil, vencil sa na balkone), tak som po dlhom odhodlavani napisala staznost na bytove druzstvo s tym,ze pani ma psa otravujuceho nam zivot a neplati zanho ani dane..o tyzden nam dosla kopia listu pre nu, kde jej hrozili vystahovanim, ak psa neda prec...

a kde je pes teraz??ma ho v nejakej firme, kde je cely den vonku, nieje sam... takze som pomohla sebe aj psovi...
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:27    Post subject: Reply with quote

a nebojte, ja se prizpusobuju i tem trogloditnim sousedum, co otravili vsechny psi v ulici. nejsme ten typ netolerantnich panicku. proto zavirame naseho psa v deset. ale do haje jeste bych to pochopila v panelaku, kde je pejsek zavreny a steka poz jakychkoliv podnetu a porad a je to tak blizko....
ale ne tam, kde je par rodinych baraku a na zahrade hlida pes.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:28    Post subject: Reply with quote

edit - ok, je fajn, že chápeš obě strany, ale já jsem fakt na nervy a prosím, aby se v tomto tématu vynechalo to, kdo je v právu. nicméně pes, který štěká jen do 10 večer, by mi absolutně nepomohl, protože já se můžu učit jen do osmi.
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:44    Post subject: Reply with quote

beatrix wrote:
kdepak..ja te uplne chapu... Embarassed Laughing me by to pilo krev.. je jasny ze jinak to clovek prezije ale ve zkouskovym to bych asi zabijela Laughing me staci kdyz mam otevreny okno a k sousedum co maji zahradu prijdou nejaky haranti (pardon,deti Embarassed ) a jdou se koupat do bazenu a hrozne jeci a skacou do vody a rvou.. me to tak rozciluje.. Embarassed jenze me depta vsechno,ptaci kdyz zpivaji,decka kdyz rvou,kdyz stekaji psi...ja jsem pripad Rolling Eyes

Jo, já to mám taky tak Laughing Embarassed Když se potřebuju učit a na ulici je kravál (což je u nás skoro pořád), jsem z toho na prášky. Přes den to řeším tím, že jdu do studovny, tam je o zkouškovém klid jak v hrobě. Ale potřebuju se většinou učit i večer, a to mi vadí být i v pokoji se spolubydlou, protože tu furt chodí, práská dveřma, jí a telefonuje Embarassed Občas mě úplně chytne hysterák, jak se mám učit, když mám takové podmínky Embarassed

Uřvané dítě mají sousedi pod náma taky. Jednu dobu to brečelo pořád Mad Fakt pořád. Myslela jsem, že vyteču Rolling Eyes Jenomže co s tím můžete udělat? Já se vždycky uklidňuju tím, že mi aspoň bude mít kdo vydělávat na důchod Laughing

A ti psi, tak to je fakt pruda. Doma jsou asi 3 na každém patře, lidi odejdou do práce a nechají je doma samotné a oni se asi mezi sebou dorozumívají nebo co. Stačí, když v jedenáctce projde někdo po patře, jeden pes začne štěkat a další o + - 2 patra se přidají Rolling Eyes Jenomže zase, co s tím chcete dělat?
Docela dost mě prudí pes, co mají babiččini sousedi. Ten hystericky štěká ještě 5 minut po tom, co zalezu dovnitř. Člověk ani nemůže jít domů, aniž by ho nepronásledoval takový kravál.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:46    Post subject: Reply with quote

No mě štve i když se jdou sousedi koupat po jedenáctý... tady ale hlavně v minulém bydlení. Stejně tak když ta kráva pod náma na noc zapla pračku Evil or Very Mad ale tak to nejsou tipy pro Kecku když maj rodinej domeček. Ale vím že to pálení na zahradě je fakt hustý/hnusný. Hlavně když pani suší čistý prádlo Pisknik
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
Page 3 of 12

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms