sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Lidi z města versus lidi z vesnice
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Mon 7.5.2007 14:41    Post subject: Reply with quote

a hlavne - ja mohla treba tisickrat chtit na gymplu chodit na aerobik, ale proste to neslo, protoze posledni autobus jsem nestihala, tata me vozit nemohl a na taxiky jsem z kapesneho fakt nemela. Kdyz tam to spojeni neni, muzes tak maximalne chodit behat kolem pole Confused Ja jsem si v tomhle pripade prisla oproti spoluzackam z mesta hodne omezena, prave tim dojizdenim Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Mon 7.5.2007 14:41    Post subject: Reply with quote

No možná je to taky tím, že lidi jsou moc pohodlní, líní zajet si někam, radši zůstanou doma a budou koukat na telku. Vidím třeba u nás, věřím, že mamka má ráda divadlo, zašla by si, ale prostě se jí nechce. Ani já jsem té kultuře kdysi moc nedala. Když jsem to neměla pod nosem.
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Mon 7.5.2007 14:44    Post subject: Reply with quote

i když teda měla bych podotknout, že poslední autobus k nám jede v jedenáct večer což není všude a bydlí tady tak 150 lidí Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 7.5.2007 14:45    Post subject: Reply with quote

Jak už jsem jednou psala, pokud má člověk auto, tak s tím problém není. Přítel je hodně aktivní, fotbal hraje ve měste a veškeré aktivity stíhá bez problému. Ale je fakt, že jak ráno vyjede z domu, tak se vrátí až večer. Ale mu tenhle život vyhovuje, není z těch, kteří by seděli doma na zadku Wink.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 7.5.2007 14:48    Post subject: Reply with quote

Dellores: no třeba můj ex je taky z vesnice, docela ošklivý (no pro mě je každí ošklivá Embarassed ) a říkal mi, že by nikde jinde žít nemohl, že autem si zajede kam chce a že se pak vždycky vrátí sem, kde je klid atd. Podle mě to dost záleží na tom, kde člověk vyrostl. Já bych zas nemohla žít jinde než ve velkém městě.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 7.5.2007 14:49    Post subject: Reply with quote

Mně připadají lidi všude stejní. Možná jen na vesnicích a v maloměstech konzervativnější, třeba kdybych si vzala nějaký šokující ohoz ve kterém se může člověk v pohodě projít po Václaváku a prošla se s ním u nás na náměstí tak by na mě všichni blbě čuměli. Ale řekla bych, že v dnešní době je ten rozdíl poznat už jen mezi straší generací, mladí lidi jsou podle mě už všude celkem stejní (hudba, oblečení, témata rozhovorů apod.)
Každopádně mně malé město nevyhovuje, těžko se tu shání práce a hlavně-žádná pořádná zábava, žádný skvělý koncerty, dobrý kluby apod. proto bych chtěla vypadnout třeba do Prahy nebo kamkoli co má víc než tak 100 000 obyvatel.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 7.5.2007 14:49    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
Dellores wrote:
Man .. - a drby jsou a vždycky budou. A to všude, ať už ve škole, v práci nebo na sídlišti či vesnici Wink.


v tohle vidím rozdíl lidé z okolí kde žijdeš tě podle mě vidí v různějších okamžicích a podle mě je na vesnicích ten prostor k drbání úplně nejpříhodnější.

jasně že ve škole jsou také drby,ale většina lidí řeší i jiné věci,což na vesnicích moc není a ot není domněnka,vidím to ve svém okolí,není to zaujatost vůči vesnicícm,prostě to tak je a když lidé kteří se přestěhují z malého města nebo vesnice do prahy tak mi říkají jaká je to pohoda


Neřekla bych, tam kde žije přítel jsem se nikdy s ničím takovým nesetkala. Ale je fakt, že je to možná tím, že má štěstí na sousedy. Jsou to všechno mladí lidé, většinou profesionální sportovci. Já bych řekla, že se to nedá takhle říct, že to tak prostě na vesnicích bývá. To záleží na lidech samotných.
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Mon 7.5.2007 14:51    Post subject: Reply with quote

Ja bych mohla zit kdekoliv.

Jsem taky z vesnice. No, nemam to tady moc rada. Nemame pole, louky, statky, neseceme travu, nic nepestujeme. A podle spoluobcanu jsme vychcani podnikatele. Takze z toho uz mozna vyplyva, ze vseobecne znamemu vesnickemu zivotu moc neholduju, protoze nemam s kym a ani nechci. Na zabave jsem byla jednou, vsichni se tam na me koukali skrz prsty, protoze ja jsem ta jina. Kdepak srdecna atmosfera. Myslik
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Mon 7.5.2007 14:53    Post subject: Reply with quote

Dellores wrote:
Man of the world wrote:
Dellores wrote:
Man .. - a drby jsou a vždycky budou. A to všude, ať už ve škole, v práci nebo na sídlišti či vesnici Wink.


v tohle vidím rozdíl lidé z okolí kde žijdeš tě podle mě vidí v různějších okamžicích a podle mě je na vesnicích ten prostor k drbání úplně nejpříhodnější.

jasně že ve škole jsou také drby,ale většina lidí řeší i jiné věci,což na vesnicích moc není a ot není domněnka,vidím to ve svém okolí,není to zaujatost vůči vesnicícm,prostě to tak je a když lidé kteří se přestěhují z malého města nebo vesnice do prahy tak mi říkají jaká je to pohoda


Neřekla bych, tam kde žije přítel jsem se nikdy s ničím takovým nesetkala. Ale je fakt, že je to možná tím, že má štěstí na sousedy. Jsou to všechno mladí lidé, většinou profesionální sportovci. Já bych řekla, že se to nedá takhle říct, že to tak prostě na vesnicích bývá. To záleží na lidech samotných.


já jsem se nesetkal s vesnicí kde by to tak nebylo
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 7.5.2007 14:53    Post subject: Reply with quote

Suny - teď nějak nechápu co jsi tím chtěla říct Myslik. Já třeba žiju ve městě a chtěla bych žít na vesnici. A teď řešíme společné bydlení a hledáme si byt, tam kde žiju já a to mu taky probém nedělá. Já přece taky psala, že přítel žije na vesnici a nedělá mu problém zajet si kam chce.


Last edited by Dellores on Mon 7.5.2007 14:56; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 7.5.2007 14:54    Post subject: Reply with quote

dellores: vůbec nic jsem tím říct nechtěla Smile jen říkám, že lidi, co se "narodili" a žijí celý život na vesnici to tam asi mají raději, než město a zase naopak. A neřekla jsem, že to je pravidlem. Ale co znám lidi z vesnice, tak jinde žít nechtějí a naopak, ty z města zas jedině ve městě
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 7.5.2007 14:57    Post subject: Reply with quote

Suny - aha Embarassed. Vidíš, tak já jsem asi výjimka Laughing.
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Mon 7.5.2007 14:57    Post subject: Reply with quote

Jsem z mensiho mesta a je tu neskutecna nuda, ze se nedivim, ze vetsina mladych dopadla, tak jak dopadla. Akce zadny (musime chodit tak 5-15 km nekam do vesnic na techno, na hip-hop, na koncerty). Jednou za 14 dni tu mame oldies, ze kteryho ted udelali nechutnej modre svitivej disco club kam chodi sama pleska. Tak dohromady 3 normalni hospody (jako je jich tu vic, ale stoji za hovno), z toho zabava je obcas v ty jedny. Drbarna vetsi jak na vesnici (kamoska byla tak uz 5x tehotna, ale sama o tom nevedela Laughing ). Pocet obyvatel je 35 358. A musim rict, ze kdyz jedeme treba do nejaky vesnice, kde maj jeden kiosek a jednu obycejnou hospodu, tak se bavime vic nez tady.
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 7.5.2007 15:00    Post subject: Reply with quote

Man - no vidíš a já mám zase to štěstí, že jsem tohle nikdy nepoznala Wink.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 7.5.2007 15:02    Post subject: Reply with quote

shuki - tak to jsi teď dokonale popsala naše město Wink. Proto jsem raději u přítele.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Next
Page 3 of 20

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms