sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nahota, jak to máte?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Tue 17.4.2007 8:17    Post subject: Reply with quote

Ja se nestydim Smile Nahota mi prijde prirozena, rada chodim naha a rada se svlikam a kdyz mam naladu, tak s tim rada provokuju. Nuda plaze muzu, ale taky mi nedela dobre koukat ne nektere lidi, tak radsi normalni plaz a nahore bez.
A tedka se ukazuju jeste radsi, kdyz muzu ukazat brisko Smile
Akorat u nasich bych se nesvlikla, ale to ma jine duvody, nez stud.
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 17.4.2007 8:34    Post subject: Reply with quote

S nahotou problémy nemám. V spoločných sprchách mi to príde úplne prirodzené a rada tiež chodím na nuda pláž. No, teda už dávno som nebola, lebo drahého na to nedokážem nahovoriť, ale predtým som tam pravidelne chodievala a prišlo mi to úplne v pohode Cool .
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Tue 17.4.2007 8:44    Post subject: Reply with quote

ja s tim mam docela problemy... z prevlikani mam hruzu,otocit se ke zdi a namacknout do rohu Laughing ale to je hlavne komplexama z postavy,jinak bych to asi ani moc neresila kdybych se libila sama sobe Confused na koupaku uz jsem nebyla asi 4 roky,nez poslouchat pubertaky (a kupodivu i ty starsi Rolling Eyes ) co mi cumi na kozy a maji hlasity komentare to radsi sedim doma Embarassed na nuda pláž by mě nikdo v životě nedostal,to řikám rovnou.. před přítelem se nerada svlíkám ještě teď po 4 letech protože se sama sobě absolutně nelibim Confused a nejaky spolecny sprchy nedej boze tomu se vyhybam jak cert krizi... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Tue 17.4.2007 9:16    Post subject: Reply with quote

mne nahota taky nijak nevadi...na verejnosti jsem se teda jeste nikdy nesvlikla, takze o tom mluvit nemuzu (nudaplaze atp.), ale doma a u pritele mi to prijde jako uplne normalni vec.
stejne tak ve sprchach po plavani. musim se teda priznat, ze docela okoukavam a srovnavam Embarassed ale za to zustavam naha i kdyz vyjdu ze sprch k fenu, protoze tam jsou velka zrcadla a bavi me se prohlizet Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 17.4.2007 9:35    Post subject: Reply with quote

Já bych se nestyděla-kdybych vypadala líp. Nevím, na koupáky apod. nechodím už dlouho, ptž samotnou by mě to nebavilo a s kámoškama nemůžu-ony štíhlé, vysoké, opálené, já špekatá, malá, bílá. I sex mám radši ve tmě anebo když mám na sobě tričko Embarassed
A totální šílenec je moje máti, když projdu kolem koupelny zrovna když si tam převlíká i blbé tričko tak úplně třískne dveřma, abych do té koupelny neviděla Cvoknik
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28840

PostPosted: Tue 17.4.2007 9:59    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Tue 17.4.2007 10:05    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Já bych se nestyděla-kdybych vypadala líp. Nevím, na koupáky apod. nechodím už dlouho, ptž samotnou by mě to nebavilo a s kámoškama nemůžu-ony štíhlé, vysoké, opálené, já špekatá, malá, bílá. I sex mám radši ve tmě anebo když mám na sobě tričko Embarassed



to jsme na tom stejně Embarassed (až na to, že ty nejsi špekatá)
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 17.4.2007 10:10    Post subject: Reply with quote

Matylda wrote:
Tak s tim souhlasim taky Razz Hele, mucko, nejsme my oddělený dvouvaječný dvojčata? Laughing

Necháme si udělat testy DNA? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Tue 17.4.2007 11:08    Post subject: Reply with quote

Přítel mi často říká "Slib mi, že až budeme spolu bydlet, tak budeme někdy chodit doma nahatý" Laughing Já se vždycky vzpírám a on, že si na to vyhradíme vždycky aspoň jeden den v měsíci Shocked Ale on si fakt nedělá srandu. Akorát teda bez dětí no, až budeme mít, tak prej samozřejmě ne.
Já s nahotou v soukromí problém nemám vůbec (přítel, rodina, nejbližší přátelé). Na koupáku to nepovažuju přímo za nahotu. Na nudapláž by mě ale nikdo nedostal Laughing
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Tue 17.4.2007 11:52    Post subject: Reply with quote

Dneska jsem se poprve v tomto roce opaloval nahaty Laughing A to jen diky tomu, že sousedi nebyli na zahradě... Akorat jsem si musel udělat zastěnu z lehatek směrem k cestě, jelikož tam zrovna prošla nějaka škola na vylet Rolling Eyes a ja nevěděl kdy se vrati... každopadně je to vzrušujici ležet jen tak nahatý, zvlaště ted když ještě neni takove vedro a fouka jen takovy jemny vanek Very Happy

A k tomu očumovani ve sprchach, tak mě to teda neda, abych se aspon jednim okem nepodival co se kolem děje a neporovnaval Embarassed Laughing
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Tue 17.4.2007 14:22    Post subject: Reply with quote

Tak před přítelem se třeba nestydím vůbec, s tím problém nemám. Před cizíma lidma bych se nevyslíkala ani v dámských šatnách nebo tak, to prostě ne. Ale chodit před někým ve spodním prádle, to mně vyloženě dělá dobře Embarassed třeba před kamarádama Laughing
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Jana
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 4639

PostPosted: Tue 17.4.2007 14:35    Post subject: Reply with quote

s nahotou tak trochu problém mám, nikdy bych se třeba nesvlíkla na pláži ani kdekoli jinde. Doma je to jiné, na balkon vylezu zalít kytky klidně v tangách, máme naproti jednu zvědavou starou důchodkyni, tak na ní vždycky vystrčím prdel Laughing Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Tue 17.4.2007 15:39    Post subject: Reply with quote

Docela mě překvapilo, že když jsme byli na Slovensku na termálním koupališti, tak se v šatnách nikdo nepřevlékal, všechny ženské stály fornty do kabinek, které byly na celou mega šatnu asi dvě, sprchovaly se zásadně v plavkách a to i v celých, takže jsme tam vypadaly jako velké exhibicionistky, když jsme se sprchovaly nahé. Ale tady u nás je to přece běžné, až na pár výjimek, co se teda stydí. Navíc tam ty sprchy byly oddělené. To je na SLovensku takhle normální, že se všichni stydí před jedincema stejného pohlaví? V pánských šatnách to tak prý bylo také.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18448

PostPosted: Tue 17.4.2007 15:43    Post subject: Reply with quote

Já se strašně stydím, když mám sukni nad kolena nebo tílko tak už jsem nervózní ( Cvoknik )
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Tue 17.4.2007 15:49    Post subject: Reply with quote

Ruth A. wrote:
Já se strašně stydím, když mám sukni nad kolena nebo tílko tak už jsem nervózní ( Cvoknik )



nj, tílka... já mám vždycky totální depku, že jsem v tom absolutně tlustá... a skuně taky.. že mám tlustý kolena, kotnáky,všechno Cvoknik
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 3 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms