sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
krásní lidé
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 6.4.2007 9:18    Post subject: Reply with quote

Mě hodně zaujmou takové věci jako mimika, gestikulace, držení těla, tón hlasu... Podle toho si většinou udělám obrázek, jestli je ten člověk v pohodě nebo ne.
Ale samozřejmě na vzhled dám taky... Kdo říká že ne, tak kecá Very Happy
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Fri 6.4.2007 9:19    Post subject: Reply with quote

je fakt ze u nekterych lidi se musi pozorovat dele, uz se mi vickrat stalo ze se z puvodniho aroganta vyloupl nekdo fakt zajimavej, ale vetsinou arogant zustava proste arogantem Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35733

PostPosted: Fri 6.4.2007 9:35    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 13.8.2007 12:17; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35733

PostPosted: Fri 6.4.2007 9:38    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 13.8.2007 12:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30283

PostPosted: Fri 6.4.2007 9:39    Post subject: Reply with quote

Já myslím, že je to do určitý míry přirozený a podvědomý a nic s tím nenaděláme. Naštěstí ale máme schopnost objektivního uvažování, takže si bych řekla, že zase takoví otroci vzhledu nejsme.

Jak tak někdo říkal, že krásní lidé = automaticky slepice nebo frajírci... to bych řekla, že zaměňujeme dvě formy "krásy". Když se podíváte na řadu nahých, neupravených, nenalíčených lidí, tak vám možná budou připadat krásní jiní jedinci, než když uvidíte, jak se oblékají, jaký mají účes, makeup, atd.

O krásný holce si a priori nemyslím nic špatného, ale u krásné holky, která právě vyšla ze solárka, je perfektně nalíčená, učesaná, vyšňořená podle poslední módy, se všemi módními doplňky a nese se jako královna - tam mi opravdu bliká varovné světýlko (přitom to vůbec nemusí být opodstatněné).
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Fri 6.4.2007 9:40    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
J

O krásný holce si a priori nemyslím nic špatného, ale u krásné holky, která právě vyšla ze solárka, je perfektně nalíčená, učesaná, vyšňořená podle poslední módy, se všemi módními doplňky a nese se jako královna - tam mi opravdu bliká varovné světýlko (přitom to vůbec nemusí být opodstatněné).


Praise a, konecne to nekdo rekl za me.
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35733

PostPosted: Fri 6.4.2007 9:43    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 13.8.2007 12:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Fri 6.4.2007 9:47    Post subject: Reply with quote

Jsem ráda, že Lenore napsala tu závorku na konci.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 6.4.2007 9:50    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 8.6.2008 9:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35733

PostPosted: Fri 6.4.2007 9:54    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 13.8.2007 12:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
lucuska
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 2735

PostPosted: Fri 6.4.2007 9:55    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
kdyz budu uplne uprimna tak kdyz vidim krasnou holku, tak automaticky predpokladam ze bude minimalne trochu blba / zvlaste blondyny - loth promin Laughing / a kdyz krasnyho chlapa tak ze bude namistrovanej Embarassed to jsou proste prvni dojmy - takze jsem ve strehu.....jenze pak to je opravdu tak ze to v rade pripadu neplati, napr. znam kluka co je uplnej model a pritom je strasne milej a stejne tak treba z boardu terrynka nebo zminovana lothorien jsou krasne holky a jsou moc mile

tak tohle si myslim taky, neplatí to úplně na všechny ale z 90% ano a není to jen prvním dojmem Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Fri 6.4.2007 9:56    Post subject: Reply with quote

Mně nikdy spojení ošklivý člověk-ošklivá duše nebo naopak nikdy nenapadlo, tyhle věci absolutně nespojuju...přistupuju k lidem stejně,proboha,s někým se nechtít bavit jen proto,že není symetrický,jeho pleť není hladká,pajdá na jednu nohu nebo něco podobného? Shocked Upřímně mě nadávno dost šokovalo,jak myslím že JJJ a Daimler napsali v perličkách,že se jim příčí bavit se nebo dívat se (už přesně nevím) na ošklivé lidi, já osobně tohle dost dobře nechápu..
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Fri 6.4.2007 9:57    Post subject: Reply with quote

Já tyhle předsudky hrozně nemám ráda, to že se někdo zajímá o módu, kosmetiku a tak nějak celkově se snaží dobře vypadat, neznamá, že je špatný. Např. jedna kamarádka z práce si ze mě dělá srandu, že jsem "typka", ona je úplně jiný typ, poslouchá rock, po krámech chodí ráda, ale málokdy a přesto všechno si skvěle rozumíme a máme z toho srandu. Opravdu si myslím, že to o vzhledu není, i když uznávám, že hodně pěkných holek, kluků to o sobě ví a občas se i podle toho chovají, ale určitě to neberu dogmaticky.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Fri 6.4.2007 10:07    Post subject: Reply with quote

co me teda ale vadi jsou lidi kteri moc krasy nepobrali nebo jsou vylozene skaredi ale vylozene z nich salaji ty mindraky, pripadne jsou nastvani na sebe a celej svet dokola - to me upomina na jednoho chlapa, kterej ma na obliceji silnejsi atopickej ekzem a diky tomu si vsichni z nej delaji srandu jak a kde se olupuje a podobne - ale je to kvuli tomu jak se chova - protoze to je namistrovanej debilek tak na nem automaticky vsichni vypichujou dalsi negativa, kdyby se choval mile tak nikoho ani nenapadne delat vtipy na jeho ekzem
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Fri 6.4.2007 10:08    Post subject: Reply with quote

jirka wrote:
Lenore wrote:
J

O krásný holce si a priori nemyslím nic špatného, ale u krásné holky, která právě vyšla ze solárka, je perfektně nalíčená, učesaná, vyšňořená podle poslední módy, se všemi módními doplňky a nese se jako královna - tam mi opravdu bliká varovné světýlko (přitom to vůbec nemusí být opodstatněné).


Praise a, konecne to nekdo rekl za me.


Promin Jirko, ale na me to dela dojem, ze bys nejradsi takovou holku taky mel, ale protoze se bojis, ze ona by tebe nechtela, tak tady z hezkych a upravenych holek delas pipiny Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Next
Page 3 of 18

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms