sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Sraz AS, villete a kenzie.
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srazy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Tue 5.6.2007 8:04    Post subject: Reply with quote

Edit


Last edited by Askari on Tue 14.8.2007 12:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Tue 5.6.2007 8:07    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Askari on Mon 21.4.2008 12:40; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Wed 6.6.2007 7:43    Post subject: Reply with quote

Diky..

Myslim, zes to radsi nemela delat. Ja bych to rozhodne celymu boardu neprozradila. I kdyz mozna trosku chapu, proc jsi tehda zalozila to tema, lidi jsou porad stejni.. pokud se neco vymyka normalu, je to smesne, trapne a divadylko.
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9795

PostPosted: Wed 6.6.2007 11:23    Post subject: Reply with quote

Tolik identit asi nedokážu rozlišovat, ale to snad nevadí, stejně na aortě od sebe půlku lidí nerozeznám.
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Thu 7.6.2007 11:13    Post subject: Reply with quote

Che, to je v pohode. Nejvic potrebu se vyjadrovat mame stejne ja a ma druha polovicka.. a Chloe, jestli nebude dlouho znechucena, do ty nevidim.


Last edited by Askari on Mon 21.4.2008 12:42; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Thu 7.6.2007 19:40    Post subject: Reply with quote

Ja mozna jo, ale budu nejspis pracovat, protoze ma laska ma narozeniny.. Smile a jedu s ni pristi vikend na chatu..
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Fri 8.6.2007 8:44    Post subject: Reply with quote

Jaj.. To si uzijte, a ze pozdravuju, jestli si me teda pamatuje nebo tak neco. Btw. kolik ze mu je?

eh, to Tve 'jedu s ni' byl jen preklep nebo opravdu mluvis o holce?
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Fri 8.6.2007 8:54    Post subject: Reply with quote

ne, to byl preklep. ale je to tak trosku holka. Laughing ma nevinnou, takovou hodne citlivou dusi. (i kdyz se to nezda)
Je mu teprve osmnact.. no jo, po tech vsech dvacetiletych min. je to zmena, ze? Razz Ale budeme mit zaroven s jeho narozky pet mesicu spolecneho "souziti".
budu pozdravovat a pamatuje si Te, protoze o Tobe nekdy mluvim.
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Fri 8.6.2007 10:16    Post subject: Reply with quote

Kenzie wrote:
ne, to byl preklep. ale je to tak trosku holka. Laughing ma nevinnou, takovou hodne citlivou dusi. (i kdyz se to nezda)
Je mu teprve osmnact.. no jo, po tech vsech dvacetiletych min. je to zmena, ze? Razz Ale budeme mit zaroven s jeho narozky pet mesicu spolecneho "souziti".
budu pozdravovat a pamatuje si Te, protoze o Tobe nekdy mluvim.


Hodne citlive duse jsou fajne a co se tyce zdani.. Ehm... vetsina veci se nezda.. V cem to bylo, v HP, ze not all the things are what they seem to be? nekde jsem tu hlasku slysela a nemuzu si vybavit kde. Kdyz rikas, ze ma citlivou dusi, asi bys ho mela znat lip, protoze je to *Tvuj* partner a Ty s nim travis cas.

Osmnact... A jake 'teprve'? ;] Ne, ted si z Tebe vazne jenom utahuju, asi chapes jak moc vazne vek beru. Ale zmena to je, pokud Ti vyhovuje, je to dobra zmena ;]

Uz 5 mesicu? Wow. To to leti. Ani bych nerekla ze je to tak dlouho. A jasne, pozdravuj, zdal se mi sympatickej. [a taky... *septanda*]
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Fri 8.6.2007 10:43    Post subject: Reply with quote

co taky? ... poseptej mi to v sz Mr. Green

S tim vekem me to skutecne netrapi, protoze je to ten nejlepsi kluk, kteryho jsem kdy mela. A jeho kamarad je na tom s vekem stejne a rekla bych, ze je to to same. Cool

Jak to jde u Vas? Smile Predpokl., ze to, co jsi mi psala, uz neni aktualni. To, co jsi mi jednou psala..

No jo, za chvili je to pulrok. Doufam, ze se ho nezbavim jeste pekne dlouho.. muhehe.
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Fri 8.6.2007 11:51    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Askari on Mon 21.4.2008 12:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Fri 8.6.2007 12:02    Post subject: Reply with quote

Ja to nemyslela tak doslova, zbavovat se nechci nikoho. Spis jestli se on nezbavi me. Confused Laughing (doufam, ze ne)

Jo jo, jeho kamarad ma prave taky pritelkyni (takze chodime jako dva pary) a ja si s tim jeho kamaradem rozumnela hned, co jsem ho videla. Prvni den, co jsme se potkali, jsem si s nim rozumnela, dokonale, ze? On me i celkem pritahuje, da se rict, ale nic bych s nim uz nemela, beru ho uz jako bratra. Je skvely. Love

Jinak sz mas.. taky s par otazkami..
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Fri 8.6.2007 12:18    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Askari on Mon 21.4.2008 12:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Fri 8.6.2007 12:34    Post subject: Reply with quote

Spis jde o to, ze jsme se videli poprve (kdy jsem mela moznost se s nim bavit), trosku pripiti a asi hodinu jsme mrzli na balkone a povidali si o Brianovi z Placebo. Laughing Laughing A i tak ruzne.. bylo to fajn. Pousteli jsme si Placebo a slavili jsme - ehm, i kdyz ten den jsem byla totalne mimo.

Zato P. si me na te oslave vubec nevsimal, kdyz jsem se ptala, jestli jde nekdo na balkon si zakourit, sedel u tv a koukal na Kurta Cobaina .. Laughing nejaky dvd Nirvany. No a jak to skoncilo, ze. Nejvic jsem se pred nim ztrapnila pri zpatecni ceste, pac jsem dve noci nespala a placala jsem fakt kraviny. Laughing Ted uz to neresim. To je zhruba historie. Nejdriv to vypadalo slibne s jeho kamaradem a on (P.) se mi libil od jedne akce, kde jsem byla.. moc.. a chtela jsem se s nim stykat, takze villete mi to zprostredkovala. Kdyz jsem byla opila a on jednou nemohl na nasi hospodovou slezinu (ehm) dorazit, tak jsem mu napsala sms, ze jsem se do nej zamilovala a on odpovedel neco ve smyslu, jak mu prijde, ze si nerozumime atd. a ze me musi poznat. Pozdeji jsem prave vsechno uz vzdala, mela neco s tim jeho nej. kamaradem a ... on zacal zarlit. Embarassed a od ty doby se choval uplne jinak. podotykam, ze jsem ten ulet s tim jeho kamaradem nemela schvalne.
hrozne rada o tom mluvim, tak mi zase povidej neco Ty.. ja to brzo editnu.. Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Fri 8.6.2007 13:43    Post subject: Reply with quote

Klidne editni, uz precteno. Dvakrat. Je to fakt pekna story, povis mi ji jeste nekdy jako pohadku na dobrou noc? o.o Ne, delam si srandu.

Nirvana... pri zmince Nirvany kdykoliv jsem vzdycky strasne nostalgicka a zasnena. Ani ne tak kvuli casu, jako spis Nirvane samotny, potkala jsem diky tomu fakt skvely lidi a tak. Ale je to davno, docela.

Krome toho jsem ale Nirvanu poslouchala i v dobe, ktera nebyla zrovna prijemna, vymenny pobyt s jinym statem a ty decka co tu byly u me se chovaly jako strasnej dobytek, jednomu z nich jsem dala facku protoze fakt nechutne urazel mou rodinu [a lituju toho: mela jsem mu jich dat vic.]- a proste vubec, ale Nirvanu mam fakt rada.

Tak, taky mas historku na dobrou noc. Konkretnosti o ozralych Danech a vyhruzkach si necham na jindy xD
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srazy All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23  Next
Page 18 of 23

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms