sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Posilování-naše cesta za vysněnou postavou :)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Thu 7.6.2007 12:56    Post subject: Reply with quote

rokkan kamaradky jsou bud stihle nebo line Laughing
neee ja vim ze jak budu cvicit ze me to bude bavit, ale donutit se zacit Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Thu 7.6.2007 13:00    Post subject: Reply with quote

lambretta wrote:
ja uz tri tydny vubec necvicila a vubec se nemuzu donutit.......radsi bych jedla a spala.........nevite nejaky donucovaci prostredek? asi ne co, vam se chce porad Smile

Mě se rozhodně pořád nechce, někdy je mi doma tak dobře, že se mi nechce vubec převlikat, nebo někam chodit... ale nakonec si řikam, že ybch si to stejně musel nahradit jiny den, tak jdu Smile (i když někdy se stane, že to opravdu přesunu, protože se citim nanic...) Ted mě tam navic čeká příjemná motivace Twisted Evil
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.


Last edited by Nocturmas on Thu 7.6.2007 13:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Thu 7.6.2007 13:00    Post subject: Reply with quote

lambretta wrote:
donutit se zacit Rolling Eyes


Tohle je nejhorší Confused . To se člověk musí zakousnout a jít. Já mívám občas taky morální krize. Do fitka to mám asi 15 minut pěšky a často, když jdu úsek mezi Billou a kolem hotelu Boby, jsem v krizi, děsně se mi nechce a nejraději bych šla domů. pak projdu touhle cestou je to zase ok Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Thu 7.6.2007 13:03    Post subject: Reply with quote

my mame mensi posilovnu doma ve sklepe takze ani nikam nemusim.......uz od soboty rikam- zitra uz fakt pujdu, a pak nic
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Thu 7.6.2007 13:08    Post subject: Reply with quote

Ja to mam taky kousek asi tak 6 minut cesty, než cesta mě spíše odradi obsazeni posilovny... když je tam Mireček, tak mam kolikrat chut to otočit a jit domu... protože on je v tomhle strašně bezohledny, nechapu proč chodi do normalniho fitka, když je ten jeho trening tak silovy... proč si nejde raději cvičit na stadion, kde ma na to volnou celou činkarnu... ne on musi jet takovych 15 serii po 2 opakovanich u jednoho cviku a zabere tim všechny kotouče na cely den Rolling Eyes (važi asi 135 kilo a nasklada tam važně všechno co je po ruce...) takže ostatnim zbydou jenom jednoručky... nemužete jet legpress, dřepy, bench, mrtvolu a vubec většinu zakladnich cviku... navic ostatni lidi si rozeberou jednoručky a musite čekat i na ně... to pak radsi sednu za bar a povidam si, nebo si ctu casaky a čekam až vypadne...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Thu 7.6.2007 13:13    Post subject: Reply with quote

nocturmas tak to nasere me taky v posilce dycky nasralo kdyz tam bylo plno lidi a musis cekat nebo delat neco co vubec nechces a nejlepsi je rada koster v ruzovym max. bilym na steprech a kolach a kecaji tam minimalne trictvrte hodiny Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Thu 7.6.2007 13:21    Post subject: Reply with quote

My tam mame jen jeden stepper a jedno kolo... No naštěsti na něm nejezdim, jinak bych si zajezdil tak jednou za pul roku Laughing Tohle je parketa Radi, ta na něm jezdi cely den, taky ma nohy jak šutraky a když jde tak ji jdou vidět brutalně ty snopečky svalu Twisted Evil

S tema aerobnima stojema je vždycky problem, pokud jich je malo, jelikož tam to chce opravdu minimálně tak pul hodinku pobyt, aby to mělo smysl...

Jinak kdybych měl posilovnu doma, tak bych to asi flakal Embarassed Jelikož bych to asi vždycky přesouval na později...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Thu 7.6.2007 13:28    Post subject: Reply with quote

nocturmas tam byly 3stepry a 3kola, ja vim ze tam musis byt dyl, jenze ty zensky slapaly jen aby slapaly, a pritom si domlouvaly kafe......nikdy jsem je nevidela se potit

a nema z toho kola tlusty lytka? ja vim ze je porad resim ale je to fakt hruza, ta baba vcera v jste to co jite mela po zhubnuti o vic jak 20kg vic nez ja ale lytka mela o 1cm mensi Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Thu 7.6.2007 13:29    Post subject: Reply with quote

Já na aerobní stroje nechodím už vůbec. Na aerobku mám spinn a jako úvodní rozehřátí počítám tu cestu pěšky. takže mě neštve, když jsou obsazené. Mně tady ty slečny nevadí skoro vůbec, ptž oni se drží jen na gyndách a tam já nechodím vůbec. Maximálně mi zaberou legpress. To mě štve, ptž s ním většinou jezdí jen tak naprázdno a mě to vytáčí, ani nevím proč. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Thu 7.6.2007 13:32    Post subject: Reply with quote

rokkan u nas v posilovne byly dva, jeden ja sedis jak na kresle a vozis se a druhy byl takovy sikmy a hur se na nej lezlo a na tom jsem nikdy zadnou babu nevidela Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Thu 7.6.2007 13:35    Post subject: Reply with quote

Z toho ti lytka nenarostou, spiše je to vyrysuje a prokresli, ony rostou špatně i když je cvičiš zaměrně na objem s velkyma vahama... zaleži z čeho je maš složene, jestli je to horda svalu a nebo jsou obalene... každopadně toho, že ti při aerobce nabudou se v žadnem připadě ani v nejmenšim neboj Wink
Přitelkyně ma potom opravdu nadherne nohy, když stoji v klidu, nebo leži, tak to neni ani tak vidět, ale když kmita nohama ve vzduchu, nebo se začne hybat, tak se ty svaly rozehraji a je to nadhera Twisted Evil (ale jezdi hodně taky dřepy a legpress)
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Thu 7.6.2007 13:42    Post subject: Reply with quote

nocturmas no ja uz prave do posilky nechodim, protoze neco mame doma ale legpress fakt ne ale ja vymyslim nahradu, no ja mam na lytku sval, ale i dost speku Rolling Eyes nikdy jsem nemela hubeny nohy ale aspon to nebylo az tak hrozne
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Thu 7.6.2007 13:42    Post subject: Reply with quote

Nocturmasi a z čeho mají teda cyklisti a spinneři tak vymakaný lýtka? Myslíš, že z posilování nebo z toho stálýho rajtování na kole?
Jinak svalů z rotopedu apod. bych se nebála, já jsem docela často na spinningu a mám lýtka pořád jak sirky. tak se aspoň ukájím pohledem na instruktorovi lýtka a úpony kvadricepsu Embarassed ale oni jistě myslí, že koukám jinam Embarassed Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Thu 7.6.2007 13:46    Post subject: Reply with quote

No oni je maji namakane, ale takovým atletickým zpusobem, hodně prokreslene... nemaji je mohutne
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Thu 7.6.2007 13:48    Post subject: Reply with quote

rokkan jenze oni je maji hezky, ty jejich nevypadaji tak tluste jak moje ikdyby je meli na objem jeste vetsi

ja snad ukecam kamosku na spinning, matka uz to slibuje rok a nic z toho Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
Page 17 of 21

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms