sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Srdcařky, už vážně potřebuju odbornou radu, pls
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Fri 20.7.2007 16:58    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Fri 20.7.2007 16:59    Post subject: Reply with quote

Laughing Laughing Laughing no tak... v uterý tam jdu s Rhi a Max. 3 už jsou docela dost..a Mexx ho už stejně viděla! takže jádro ho znát bude! Feli ho asi stůj co stůj vidět nechce
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Fri 20.7.2007 16:59    Post subject: Reply with quote

Co obsadit všechny spiningove kola v jedne lekci aortanama s tim, že se pak všichni vypaříme Twisted Evil Laughing Samozřejmě k Rokk se nikdo nebude hlásit a ona celá "udivená" to pak muže probrat s neméně udiveným trenérem Wink Laughing
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Fri 20.7.2007 17:00    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
Co obsadit všechny spiningove kola v jedne lekci aortanama s tim, že se pak všichni vypaříme Twisted Evil Laughing Samozřejmě k Rokk se nikdo nebude hlásit a ona celá "udivená" to pak muže probrat s neméně udiveným trenérem Wink Laughing


Roflnik Roflnik Roflnik Roflnik PANEBOŽE, PANEBOŽE Roflnik Roflnik Roflnik Roflnik Roflnik to mě poser, proč nemůžu já být tak pohotová
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Fri 20.7.2007 17:02    Post subject: Reply with quote

Takový šok lidi hodně zbližuje Wink Twisted Evil Navic by to byla posledni lekce, tak by jste tam mohli jezdit na kolech sami Cool A pak třebas někam vyrazit...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Fri 20.7.2007 17:05    Post subject: Reply with quote

vyrazit rovnou do jejich převlíkací komůrky Twisted Evil Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Fri 20.7.2007 17:07    Post subject: Reply with quote

V tvém případě snad svlíkací komurky Laughing
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Fri 20.7.2007 17:43    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:

ed: a jak se vůbec líbil Rhi?


Rhi? Co říkáš?
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Fri 20.7.2007 18:36    Post subject: Reply with quote

Tý jo, Rokkan, já jsem tohle téma tak po očku sledovala, ale vůbec jsem nečekala, že se z toho vyklube todleto. Shocked
Vidím to podobně jako holky, určitě minimálně tuší, že se ti líbí. Lhostejná mu určitě taky nebudeš, jinak by se k tomu děcku normálně přiznal a netvářil by se rozpačitě, ale úplně normálně, jako kdyby to říkal komukoliv cizímu. Jinak mě napadla možnost, že se mu fakt líbíš, ale drží si odstup právě kvůli přítelkyni. Confused Ale o tom tu můžeme leda tak spekulovat. Na tvém místě bych se snažila co nejdřív zjistit, jak to s tím dítětem a (ex)přítelkyní/manželkou je. Ale to ti asi říkat nemusím. Cool
Já vztah se ženáčem měla a kdybych od začátku věděla, kolik trápění mi to přinese, tak už bych do toho nešla. Každopádně až moc dobře chápu větu, že je ti fuk, co z toho bude a jak dlouho to bude trvat, hlavně že NĚCO bude. Embarassed Teď jde hlavně o chtíč, ale postupem času bys ho mohla začít mít opravdu ráda a pak by ti to přineslo akorát trápení. Sad My se v tom plácáme už víc jak půl roku a žádný z nás to nedokáže utnout se vším všudy. Confused
Ale to si asi každý musí prožít sám. Každopádně přeju hodně štěstí. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Fri 20.7.2007 18:40    Post subject: Reply with quote

Já vím, Nicky, já ten tvůj příběh taky sledovala.. Smile Já vím, že mě asi nic moc dobrého nečeká, ale ted je mi toprostě jedno.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 20.7.2007 21:03    Post subject: Reply with quote

Já teda nechci plašit, ale nemyslím si, že by měl dítě s bejvalkou. Řekla bych, že maltézáka si pořídil kvůli děcku.
A jak bylo velké... Bylo v kočárku nebo v golfáčku? A drželo už aspoň hlavičku? To skoro zní, jako by sis kvůli chlapovi měla najít cestu k dětem Twisted Evil

A jinak Rokk, jak tě tak znám, nemyslím si, že by ti sexuální vztah vydržel nadlouho. Ty ho po chvíli budeš chtít pro sebe Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Fri 20.7.2007 21:07    Post subject: Reply with quote

Jak poznám, jestli drží hlavičku? Prostě leželo v normálním kočarku... pak ho sice vytáhl, ale už se nepamatuju, jak ho držel...

Mám pocit, že je to ztracené
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 20.7.2007 21:24    Post subject: Reply with quote

Že mu ji nemusel podpírat rukou. To miminko zvládá už tak ve třech, čtyřech měsících. Takže má kluka, jo? A jak se jmenuje? Můžeš to na něj zkusit přes něj Laughing Příště bych se zeptala, co že na jeho hodiny nechodí jeho žena Cool

Jestli je to ztracené asi nedokážu posoudit Confused Dokud to nezkusíš, tak to prostě nezjistíš, no. To, že se červenal může znamenat, že se cítí trapně, že to na něj prasklo, že před tebou ztratil takový ten punc "všechno je možné". Automaticky čeká, že tě dítě odradí a že už nebudeš mít zájem.
Nevím, jestli chce něco víc. Je dost možné, že se mu jenom líbí s tebou flirtovat, aniž by ohrozil svůj vztah. Zvedne si tím sebevědomí a to mu stačí. Co si myslím je, že jestli spolu mají miminko, tak spolu asi ještě nejsou tak dlouho, aby to mezi nima vyprchalo a on nebude mít potřebu podvádět. Pokud by teda nebyl ten typ, co chce využít každé příležitosti, která se mu naskytne. Podle toho, co jsi mi o něm říkala ale nemám ten pocit, to by býval mnohem aktivnější.
Každopádně musíš zjistit víc. Co ty víš, třeba je ten prcek výsledkem nějakého krátkodobého vzahu a s jeho matkou ani nežije. Taky je možné, že kdyby ses s ním skamarádila a byla mu nablízku, tak by k něčemu došlo, i když by teď, když tě prakticky nezná, do toho nešel. Ale zas mi nepřipadá rozumné na tuhle variantu nějak spoléhat, protože to ani moc nezáleží na tobě a mohla by ses učekat k smrti Confused

Když on je prostě problém, že ty ses do něj zabouchla, zidealizovala si ho, a vůbec nic jsi o něm nevěděla Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Fri 20.7.2007 21:29    Post subject: Reply with quote

Já neřekla, že je to kluk! To já nevím! Prostě jsem jen nepoužila střední rod! MOžná mu ji nepodpíral,ale nevím, já byla jak solnej sloup:)
Přes mimčo na něj jít odmítám, to by pro mě byla děsná křeč...

Mexx Arrow Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 20.7.2007 21:47    Post subject: Reply with quote

A jakou mělo barvu oblečků si nepamatuješ Smile ?

Rokkan, já bych ještě nesmutnila. Bůh ví, jak žije. Taky bych si ale nedělala zbytečné naděje. Prostě mu buď na blízku, pozišťuj další informace a potom se uvidí. Kdybys po něm teď hned chtěla vyjet, tak dost hrozí, že se nepříjemně ztrapníš, ale co víš, co se může stát za čas...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
Page 15 of 19

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms