sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Moja cesta k uspechu :)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Mon 23.7.2007 21:12    Post subject: Reply with quote

melly vdaka za nausnice, su super, akurat si musim zvyknut (a prepichnut jedno ucho Mad ) Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 23.7.2007 21:14    Post subject: Reply with quote

Chanteau wrote:
Melly.....hrozně tě obdivuju..ani ne proto že víš co chceš,ale proto že jsi schopná to skutečnš uskutečňovat,snažit se..jít si za tím,i když to není lehké.fakt přeju moc úspěchu.


dakujem Smile

sun Arrow Tak to som rada, ze sa pacia. Uprimnu sustrast s tym uchom Shocked Ale neboj, na nausky ako take si zvyknes rychlo, ale hlavne sa v nich nekup a nesprchuj, to by sa rychlo znicili.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 23.7.2007 22:11    Post subject: Reply with quote

Dnes som vyrabala nejake veci SW, najma nausnice. Vybrala som nejake peniaze zo stanku.

Ciele:
- zaviest sperky SW na kartickach aj do stankov
- ist do suveniov Klarisky pozriet a doplnit tovar, ak bude treba spravit fakturu
- nakreslit novu verziu stranky
- napisat do Kanady
- navstivit par obchodov, ci tam nechcu predavat moje veci
- vymysliet ako niekoho uputat na nalakat Confused
- ist pozriet do Slona pozriet ci sa nieco predalo
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 24.7.2007 8:14    Post subject: Reply with quote

Melly Arrow akurát včera som nad tým rozmýšľala, že by bolo fajn, keby si spravila aj nejaké kartičky zvlášť na SW Smile .. Ten náramok s náušničkami (ten tyrkysový) dám asi priateľovej sestre k narodeninám (aj by som si ho nechala, ale nemám žiadny iný nápad, čo jej dať Confused ) a chcela by som jej to zabaliť do nejakej krabičky.. a celkom fajn by to pôsobilo, keby tam bol nejaký ten štítok "Melly - Swarovski" alebo tak..

Jo, a rozmýšľam ešte nad tým, že ďalšej kamarátke by som objednala tiež niečo z kolekcie SW Smile ... Možno tiež nejaký náramok? Myslik V akých farbách môžu byť tie kryštáliky? Embarassed
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Tue 24.7.2007 8:46    Post subject: Reply with quote

Little_B Arrow Mozem ti na to dat krabicku, mam pekne strieborne krabicky Smile Hej, treba to nejak vymysliet lepsie s tymi stitkami Confused Uvidim, skusim to nejak spravit. Momentalne mam naramok medovy, priehladny - biely, modry, mozem urobit s ruzovymi srdieckami alebo zltymi kytickami a este taky vinovy ako ma Ochu.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 24.7.2007 11:16    Post subject: Reply with quote

melly Arrow super, skúsim zistiť, aká farba by sa kamarátke najviac páčila Smile...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sun 2.9.2007 9:05    Post subject: Reply with quote

po dvoch tyzdnoch nicnerobenia:

- zajst do oboch stankov, priniest zasoby, vybrat peniaze
- zajst do suvenirov, urobit fa, priniest nove veci
- ist do cajovne, zistit co sa predalo, urobit fa, urobit dodaci list
- vyrobit dve zakazky
- Jablonec
- pripravit kolekciu na TB mecheche Laughing
- napisat Lubovi mail
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Page 11 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms