sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
AORTA BOJUJE S DEPKOU!!! 3
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 675, 676, 677  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sun 15.6.2008 13:55    Post subject: Reply with quote

No, keby som mala tu moc, tak vsetko odkyvem a urobim po svojom... lenze nemam, kedze sa do toho aktivne angazuju.

Cele sa to zacalo (no, v konecnom dosledku vlastne vyvrcholilo) tym, ze pozvali cloveka, ktoreho tam nechceme, nemame ho moc radi lebo je dost specificky, len za to ze je ich obchodny partner a poriadne prachaty Rolling Eyes Na nasu svadbu. Sad S tym sme sa nejak vyrovnali, ze nebudeme robit rozbroje aj ked sme dali teda nejavo, ze sa nam to nepaci. Potom nas nutili mu ist odniest pozvanku OSOBNE. Napokon sa im nepacilo, ze mu vychadza sedenie na konci stola, nakolko som davala k sebe ludi co sa poznaju, blizku rodinu a tak, a on tam vobec nikoho nepozna. Otec chcel kvoli tomu rozsadit jednu rodinu (manzelia a ich dcera s priatelom), ktori tam tiez nikoho nepoznaju a vsetci ich maju radi a rozsadzat ich len preto, aby ten prachaty y nesedel na konci je nieco absurdne. Najma ked ich dlhorocni priatelia sedia tiez na koci, pri NASOM (tj.nevestinom) stole! To uz neriesil nikto. Je to sice uplna blbost,ale posledna kvapka... nastvalo to aj mna aj I. Chvilu sme sa snazili vyjadrit, ze dorazne nesuhlasime, no ked odpoved bola: To je jedno a LEBO, tak som na jeho otca vyprskla, ze co je taky po.. (povedala som iba PO) z toho y. Na co on sa vytocil, zacal strasne hucat, ze on nie je posraty z nikoho (zjavne som sa dotkla citliveho miesta Confused ) a urazil sa.

No a priatel... najprv sa pohadal s nim a potom aj so mnou (az v aute, ked sme boli sami), ze co som to povedala a ze som to pokaslala. Navyse vobec nechape PRECO som tak nestastna z toho vsetkeho, ze ved jeho rodicia ma maju radi. Tak sme sa pohadali aj my, ale uz je to lepsie.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Sun 15.6.2008 14:03    Post subject: Reply with quote

melly, já vím, že se nechceš hádat a nechceš si to u nich rozházet, ale přijde mi, že tímhle ustupováním si pod sebou podřezáváte větev.
Začne to u svatby a bude to pokračovat dál. Jeho rodiče vám přece nemůžou řídit život. Jako pozvat vám na svatbu někoho, koho tam nechcete, a ještě určovat, kde bude sedět a jak mu doručíte pozvánku, mi přijde už hooodně za hranicí tolerance. Neřeknu, ustoupit v něčem, ukázat dobrou vůli, ale v takových věcech bych už neustupovala.
Asi bych je důrazně upozornila, že je to VAŠE svatba a že si ji chcete zařídit podle sebe. Snažila bych se pokud možno nevystupovat naštvaně, prostě mile, ale důrazně odmítnout. Asi bych z toho byla na prášky, ale přece jen bych radši riskovala, že se s jeho rodinou rozhádám, než že mi bude řídit život příštích 20 let.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9795

PostPosted: Sun 15.6.2008 14:59    Post subject: Reply with quote

Já tedy zatím organizaci promoce (což je pravda jen čajíček) řeším tím že je to oslava pro rodiče a tak ať si to udělají jak chtějí. Teď mi ale dovolili nechat na pozvánce mrkev, i když zprůhledněnou prakticky k nepoznání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Sun 15.6.2008 15:16    Post subject: Reply with quote

To jsou rodiče hodný, když ti povolí mrkev Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9795

PostPosted: Sun 15.6.2008 15:26    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
To jsou rodiče hodný, když ti povolí mrkev :lol:

Ale závorka v "... zakončil studium na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy (v Praze!!)" zamýšlená na počest JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryka Laholy mi už neprošla :/
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Sun 15.6.2008 16:15    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by ariely on Mon 16.6.2008 10:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 15.6.2008 17:50    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by waxeipahdeth on Sun 15.6.2008 18:01; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30773

PostPosted: Sun 15.6.2008 17:54    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 15.6.2008 17:54    Post subject: Reply with quote

ariely wrote:
jak jsem tu řešila ten sex a on neozývající se... jsem se do něj normálně úplně zbláznila Shocked nemůžu ho dostat z hlavy, je to šílený! a hrozně hezký, tyo já jsem zase zamilovanááá Smile dva tejdny jsem ho neviděla a včera jsme se na chvíli potkali a povídali si a on je tak kráásnej... a dal mi dvě pusinky! uf Smile jenže! on nemá kredit, nemá internet a mně ještě na fesťáku ukradli telefon! takže je to pěkně v pr.... budu muset čekat až se zase potkáme, když budu teď dva víkendy v práci? aaaach Sad


kua, to je situace Myslik no vždycky člověk nejvíc chce to co nemůže mít.. jako třeba offroad brusle, že jo
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 15.6.2008 17:55    Post subject: Reply with quote

melly, to je síla Sad jsi úplně v právu. Já si nedovedu představit, že by mi rodiče takhle organizovali svatbu! Shocked Já jsem rozhodnutá pro malou a soukromou, vím, že tím hodně lidí naštvu, ale což, je to moje svatba. Já tyhlety oslavy vůbec nemám ráda..příbuzní se přijdou akorát najíst, ožrat a pa tě ještě pomluví Embarassed no nějak tohle nemusím..melly ale mně se fakt zdá, že jsi tam jako panenka na dortě...že je to jejich oslava..no nechť je, no. ale mít kvůli tomu hádky, stresy a tak podobně... neboj, tátu to přjde. svatbu budeš mít hezkou, jsi úžasná. Hlavně si dej pozor, až ti budou tchyně s tchánem říkat jak máš vychovávat malou Melly..fakt pozor. Je to sice "jen" svatba, ale...
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 15.6.2008 17:57    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by waxeipahdeth on Sun 15.6.2008 18:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30773

PostPosted: Sun 15.6.2008 18:00    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Sun 15.6.2008 18:05    Post subject: Reply with quote

Mně to právě nepřijde jenom jako svatba, vzhledem k tomu, jak ten vztah s jeho rodiči dlouhodobě vypadá. Ze zkušenosti vím, že čím dřív člověk přestane takovým lidem ve všem ustupovat, tím líp.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30773

PostPosted: Sun 15.6.2008 18:08    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Sun 15.6.2008 18:14    Post subject: Reply with quote

Mně by to nebylo jedno z principu. Jako PROČ si zvát na svatbu někoho, koho tam nechci? I když bych si ho pak nevšímala a vlastně o nic nejde.
Třeba zasedací pořádek, to už jde naprosto mimo mě a klidně bych je nechala, ať si to zařídí jak chtějí, ale jak je vidět, tak melly na tom asi záleží. A přijde mi, že zrovna ona sebou nechá dost orat, je docela na čase se ozvat.
Nebo jsem možná extrémně nepřizpůsobivá, ale na tohle mám úplně šílenou alergii, když se mi někdo snaží organizovat moje záležitosti a můj život.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 675, 676, 677  Next
Page 2 of 677

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms