sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Proč se nesvěřujete aortě? :-)
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Fri 17.8.2007 12:47    Post subject: Reply with quote

Ja se sem nesveruju (a nikdy jsem to nedelala) z vice duvodu. Jednim je to, ze se vlastne i v zivote nikomu nesveruju, jsem dost uzavrena a samotarska a rada resim svoje zalezitosti sama, jen velice zridka ze sebe potrebuju neco dostat ven. Nechavam si veci pro sebe, nerada mluvim o svem soukromi a zivote vubec. Jednim z duvodu je taky to, ze kdybych sem psala treba nejake intimnosti a pak bych byla nekde na sraze, strasne bych se stydela a mysela si, ze si ted ti lidi kolem me predstavuji to, co jsem napsala Laughing V tomhle jsem silene paranoidni. A taky, stejne jako Lenore, bych si pripadala nejak trapne a slabossky Embarassed (ale nemyslim si to o tech, kteri se sveruji, nekdo to proste ze sebe chce dostat, nekomu pomaha o tom mluvit. Mne ne.) Strach z toho, ze by si to tu cetl nekdo z meho okoli nemam, nepisu sem nic extra tajneho Very Happy
Myslim, ze jednou jedinkrat jsem sem napsala nejaky problem (byla to jen drobnost). Nepomaha mi to, spis pritizi.


Last edited by terrynka on Fri 17.8.2007 12:50; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Fri 17.8.2007 12:49    Post subject: Reply with quote

Já se taky nesvěřuju. Nikdy jsem tady nic neřešila. Já si to stejně potom vyřeším po svém a když chci radu, tak jdu za někým, kdo to může trochu objektivně posoudit. I když pohled z venku taky není někdy na škodu. Nicméně, asi bych sem nic nenapsala. Taky trpím trochu paranoiou, takže tak Smile
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
chewing_cow
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2155
Location: ano

PostPosted: Fri 17.8.2007 12:49    Post subject: Reply with quote

Já nejsem svěřovací typ ani normálně, tim spíš na aortě. No a taky si tu nepřipadám uplně anonymně, takže je to tu pro mě spíš zábava kde nic neřešim.

A taky dycky uplně vidim ty příspěvky pod kterejma by můj problém zapadával nepovšimnutej...no...tak to ani nezkoušim: )
_________________
No moc nekoukejte. Chci zpátky olymp.
Back to top
View user's profile Send private message  
nia
zavislost je utek


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 558

PostPosted: Fri 17.8.2007 13:13    Post subject: Reply with quote

nesveruju se, protoze stejne si vsechno clovek musi vyresit sam. ostatni to za neho neudelaji.
_________________
moci se rozletet..
povznest se nad vsechno a nad vsechny

.. tomu rikam zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 17.8.2007 13:21    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 18:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Fri 17.8.2007 13:23    Post subject: Reply with quote

Já sem se celkem svěřovala na starým boardu...Většinou se to teda týkalo nešťastný lásky,ale to je jedno.Teď už takovou potřebu nemam,snažim se řešit problémy sama,je to osobní záležitost...Jak třeba s partnerem,tak se všim ostatním.Jsou věci,který si držim v soukromí.Celkově sem nějaká uzavřenější než před časem,tak to taky bude možná tim.
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Fri 17.8.2007 13:27    Post subject: Reply with quote

dřív jsem psala ze svýho soukromí víc nebo spíš jsem se svěřovala se svýma problémama. Ale čím víc lidí odsud znám, tím větší problém mě dělá něco osobního psát. Jako nejaky postřehy z okoli nebo uchylky mojich rodiču Mr. Green občas napišu, ale problemy s přitelem bych tady už neřešila, teda kdyby nejaky byly, jakože tedka by stejne k řešeni nic nebylo.

Když už bych měla potřebu se svěřit nekomu odsud tak bych si s nim dala soukromy sraz. Ale s kym to psat nebudu, možna to jednou přijde.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Fri 17.8.2007 13:35    Post subject: Reply with quote

ja to mam temer stejne jako Loth.

Ano, kdysi jsem se na boardu sverovala, a ano, ten pruser co z toho byl me stal spoustu sedivych vlasu, sil a vubec.

A navic, kdyz se hroutim, hroutim se soukrome. Nepotrebuju mit za svedky pulku boardu, jeste navic s tim vylepsenim, ze az se pak treba casem dam do kopy a zacnu reagovat zase standardne, tak mi to nekdo s patricne skodolibym smajlikovym doprovodem vmete do xichtu.

Vim ze na boardu je par lidi ktere mam rada a ktere povazuju za opravdove pratele. A vim, ze kdyz potrebuju podrzet, staci napsat jednoduche SOS a pomoc od nich prijde.

Ale taky vim ze na boardu se casto stava, ze kdyz dojdou argumenty, pouzije se osobni utok. Ja davam prednost tem argumentum a nechci davat "zbran" do ruky tem, kteri to delaji obracene.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Claris
Každý den odvahu!
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 28844
Location: v nadoblačnu

PostPosted: Fri 17.8.2007 13:36    Post subject: Reply with quote

plno lidí, kteří se nesvěřují. tak kdo se teda svěřuje? Shocked Laughing Aorta bojuje s depkou snad nikdy nezapadla Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Fri 17.8.2007 13:36    Post subject: Reply with quote

Svěřovala jsem se tu dost, teď už to dělat nebudu. Fakt mě netěší, když si z mých problémů dělají lidi (nepříliš vkusnou) legraci Confused Dřív jsem to tu brala jako rodinu, dneska už vím, že jsem byla hodně naivní.

Poslední dobou spíš čtu a jen občas někam přispěju. Vývoj.


Last edited by edit_no_90 on Fri 17.8.2007 13:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Claris
Každý den odvahu!
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 28844
Location: v nadoblačnu

PostPosted: Fri 17.8.2007 13:37    Post subject: Reply with quote

Ochu, legraci? Paranoidnik
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Fri 17.8.2007 13:39    Post subject: Reply with quote

Já teda taky nevim,mně se vždycky zdálo,že tě tu,Ochu,v šichni podporovali..
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Fri 17.8.2007 13:40    Post subject: Reply with quote

Určitě proto, že si nedělám iluze o tom, kolik známých si to tady čte:)) Kdysi jsem měla pocit, že je to tady hrozně anonymní, že tady nehrozí situace, kdy zjistím, že sem chodí třeba moje sousedka...Navíc osobní věci řeším výhradě v soukromí s blízkými lidmi, byť třeba které jsem poznala tady.Jen když potřebuju vidět na svůj "problém" pohled z více stran (více méně nezaujatých lidí), napíšu to sem.Někdy si tu anonymitu ráda aspoň představuju nebo dělam všechno proto, aby to tady pro mě "anonymní" zůstalo, i když je to někdy dost těžkýSad
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Fri 17.8.2007 13:44    Post subject: Reply with quote

Sluníčko:-) wrote:
Já teda taky nevim,mně se vždycky zdálo,že tě tu,Ochu,v šichni podporovali..


Jo, taky se mi vždycky zdálo..
Nechci to řešit, asi s tím člověk musí počítat, že to, čím se trápí, přijde někomu jinýmu k smíchu..

aby to nevypadalo, že jsem nevděčná - pomoci se mi tu dostalo víc než dost, hodně lidí mě tu podrželo v dost krizových chvílích.. toho si strašně vážím Praise
Back to top
View user's profile Send private message  
Claris
Každý den odvahu!
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 28844
Location: v nadoblačnu

PostPosted: Fri 17.8.2007 13:54    Post subject: Reply with quote

Ochu, ale tohle mě vážně překvapilo, že si tu někdo dělal legraci z tvých problémů...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Page 2 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms